18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 20:16
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:18
🔥 Środkowy palec - teraz popularne
Avatar
Bul_od_bytu 2024-10-19, 13:04
@DannyBazooka: Tak zwany szok kulturowy cię dopadł. Moje oczekiwania wobec tych zwierząt wokół są tak niskie, że cieszy mnie fakt, że jeszcze nie srają na ulicach. Jeszcze
Zgłoś
Avatar
OldMann 2024-10-19, 13:09 1
zacny filmik, dobrze ze lądują tutaj takie akcje bo wrzucanie w kółko robiących salto dzieci, i rozjechanych posiadaczy skuterów jest w huj nudne i juz prawie tego nie oglądam, a ten filmik ciekawy z fajnym twistem.

______________

dobry sadol to martwy sadol
Zgłoś
Avatar
darek1234 2024-10-19, 13:51
Prawdziwe i niewydumane, to czysta prawda, żadna ustawka...
Zgłoś
Avatar
Vm4x 2024-10-19, 14:03
AlbertoNihilo napisał/a:

Po jakiemu ty pisać? Jeszcze trzyma po alko?



Przecież tem tego mocuje nomanie jakie alko ???
Zgłoś
Avatar
Kozłastopa 2024-10-19, 15:45
To jest tak chujowe, że nie wiem o co chodzi.
Zgłoś
Avatar
PanFajek 2024-10-19, 17:56 1
72aweM napisał/a:

Oni bardziej spierdoleni od niego



Może myśleli, że się zarażą.
Zgłoś
Avatar
MoonlightShadows 2024-10-19, 19:02
A to co niby ma znaczyć?

Zgłoś
Avatar
NitroCarbon 2024-10-19, 20:25 1
Trzeba tez troche poznać kontekst sytuacji. Fioletowi to Minnesota Vikings. Zieloni to Green Bay Packers. Jedyny granatowy to Chicago Bears. Wszystkie te 3 druzyny graja w jednej dywizji (4 zespolowej) i sa wiec dla siebie mocnymi wrogami. Mimo ze w powszechnym kibicowaniu w USA nie ma az takiej bandyterki i auto kosy w zebra za kibicowanie innej druzynie ale jezeli druzyny sa w jednej dywizji to jest to kibicowanie ostrzejsze niz powszechne w USA. Mecz byl miedzy Minnesotą a Green Bay w Green Bay chyba i nagle pojawił sie kibic tej 3, ktory generalnie nie powinien sie tam awiszowac bo jest mocnym wrogiem w dywizji i chlopaki chcieli sie mocno ponabijac wiedzac ze wokolo ten z Chicago na samych teoretycznych wrogow (mowia hehe its Bears Fan look its Bears fan hege) i musi przyjac na klate obelge bo nikt mu nie pomoze jak skoczy do nich.
Zgłoś
Avatar
Mors_Nigra 2024-10-20, 5:52
Uwielbiam downów, najszczęśliwsi ludzie na ziemi. Kiedyś ich nienawidziłem, a raczej brzydziłem się nimi, bo mam odrazę do genetycznych odpadów, ale tych ludzi nie da się kurwa nie lubić!

______________

Musi to na Rusi, a w Polsce JAK-KTO-CHCE!!!
Zgłoś
Avatar
Janusz91 2024-10-20, 12:35 1
CzerstWybut napisał/a:

Ale ze czemu sie zesrali bo nie rozumiem...



Bo z całym zespołem przyjechal
Zgłoś
Avatar
MajsterCF 2024-10-21, 16:18
Miał liczebną przewagę jednego chromosomu.
Zgłoś
Avatar
DeLux 2024-10-21, 21:21
Wiecie czemu wydygali?
Bo gość był z zespołem
Zgłoś
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji zobligowała nas do oznaczania kategorii wiekowych materiałów wideo wgranych na nasze serwery, pomimo tego iż na całej stronie mamy oznaczenie że strona jest przeznaczona wyłącznie dla użytkowników pełnoletnich. W związku z tym, zgodnie ze specyfikacją z tej strony oznaczyliśmy wszystkie materiały jako dozwolone od lat 18.

Jeśli chcesz wyłączyć to oznaczenie zaznacz poniższą zgodę:

  Przyjmuję do wiadomości, że wszystkie materiały audiowizualne wgrane na serwery na tej stronie przeznaczone są dla osób pełnoletnich i wyrażam zgodę na nie oznaczanie poszczególnych materiałów symbolem dozwolone od lat 18 na odtwarzaczu filmów