18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 26 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
h................e 2012-06-09, 16:46
Kurwa szkoda,że nie mogło mnie tam być;( jebany ryży i reszta pierdolonych klaunów!
Zgłoś
Avatar
Jejkob 2012-06-09, 16:48
Qrvich napisał/a:

Wywołuje dreszczyk na pośladkach, bo w dupie mam te zawody. Wszędzie trąbią o tym, a ja mam wyjebane po prostu na piłkę nożną...


Uwierz że to wszystkich gówno obchodzi, że jesteś jebanym ignorantem i nawet nie chce ci się od komputera odejść, żeby włączyć tv i obejrzeć jak twój kraj walczy jako gospodarz największej imprezy sportowej w swojej historii. Takich jak ty powinni wypierdalać katapultą przez najbliższą granicę!
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-06-09, 16:55
Ci na końcu dużo widzieli
Zgłoś
Avatar
spiepszaj_dzbanie 2012-06-09, 17:06 1
MrHT napisał/a:

dopierdolić Czechą


A co to jest Czecha? Może sam powinieneś przyłożyć słownik do głowy jedną ręką i pierdolnąć w słownik "czechą" trzymanej w drugiej ręce.
Zgłoś
Avatar
WhyMe? 2012-06-09, 17:59
Siedząc w domu przeszedł mnie dreszczyk emocji, nie chcę myśleć co by było na żywo
Zgłoś
Avatar
Pater patriae 2012-06-09, 18:18
WhyMe? napisał/a:

Siedząc w domu przeszedł mnie dreszczyk emocji, nie chcę myśleć co by było na żywo



Trzeba było oglądać, a nie fapować na hardzie :
Zgłoś
Avatar
erg0 2012-06-09, 18:19 1
lofix1 napisał/a:

a jak nam wsadzali tą szmatę w 51' ma ktoś może?



mówisz, masz:
Zgłoś
Avatar
NafazowanyKoleś 2012-06-09, 18:53
bossik21 napisał/a:



Chuj nas to obchodzi, nie pasuje to wypierdalaj, pomijaj filmiki z piłką nożna i kurwa nie narzekaj.



Chuj nas to obchodzi, że ciebie to chuj obchodzi. Jak ci nie pasuje że kogoś to chuj obchodzi hipokryto, to wypierdalaj, pomijaj takie komentarze i kurwa nie narzekaj.

Zgłoś
Avatar
Westrice 2012-06-09, 19:18
pakicito napisał/a:

@up
żeby nie obecny pzpn to byśmy kurwa walczyli w półfinałach z Hiszpanią, Niemcami i Holandią



Widzę, że jesteś wielkim znawcą..
tylko, że tak się akurat składa, że polska nie może sie spotkać w półfinale z dwiema drużynami z tej samej grupy (tj. niemcy i holandia)
Zgłoś
Avatar
pptomek 2012-06-09, 20:57
Byłem tam i rozjebało mnie jak po bramce dla Greków znaleźli się "kibice euro", którzy zakrzyknęli z radości. Po krótkim ogarnięciu, że to jednak nie my strzeliliśmy spuścili głowy i gorzko zapłakali...
Zgłoś
Avatar
Huberek 2012-06-09, 21:03
Jejkob napisał/a:


Uwierz że to wszystkich gówno obchodzi, że jesteś jebanym ignorantem i nawet nie chce ci się od komputera odejść, żeby włączyć tv i obejrzeć jak twój kraj walczy jako gospodarz największej imprezy sportowej w swojej historii. Takich jak ty powinni wypierdalać katapultą przez najbliższą granicę!


No kurwa rzeczywiście, będę się jarał kilkunastoma kolesiami którzy biegają za szmacianą kulką, tylko dlatego że to ludzie o tej samej narodowości co ja. Żyj dalej w swoim bezmyślnym, ograniczonym świecie, reformuj nieoświeconych na siłę.
Rzygam polakami, którzy na samochodach wywieszają poszarpane i brudne flagi Polski, którzy smarują sobie polskie barwy na dupie - ci sami nazywają siebie patriotami, bo przecież kibicują polskiej drużynie. Szkoda tylko, że w prawdziwie ważnych momentach nie widać takiej dumy bycia polakiem - ciekawe, że na 3. maja Ci sami "patrioci" nie pamiętają o polskich flagach na swoich autkach.

Cieszę się, że polska ma tak oddanych kibiców, szanuję tych, których interesuje piłka nożna, ale mam takie samo prawo wyrazić swój brak zainteresowania i "ignorancję" jak fani tego sportu swoje oddanie i hobby.
Zgłoś
Avatar
lofix1 2012-06-09, 21:54
panowie... skończcie pierdolić te frazesy. Polacy w piłkę grają na takim poziomie co jacek gmoch czaruje nastolatki swoimi oracjami. póki co wyżej chuja nie podskoczym... co nie znaczy, że nie można docenić tego, że możemy wąchać kulę
Zgłoś
Avatar
m................0 2012-06-10, 7:26
pakicito napisał/a:

@up
żeby nie obecny pzpn to byśmy kurwa walczyli w półfinałach z Hiszpanią, Niemcami i Holandią



Chyba w paraolimpiadzie
Zgłoś
Avatar
Krak 2012-06-11, 8:52
Miliony much....
Zgłoś