18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
cveljan 2013-01-14, 23:28
przecież to mamed khalidov na wczasach
Zgłoś
Avatar
A................i 2013-01-15, 0:00 1
Chyba nie powiecie mi że wypowiedź Eldo na temat kaczki pijącej mleko była normalna ??? Hęę przypadek??
Zgłoś
Avatar
kulwon przez f 2013-01-15, 0:40 1
beka z eldo zawsze spoko
Zgłoś
Avatar
Lensen 2013-01-15, 0:42
@kobe89

Jak byś słuchał ze zrozumieniem to zobaczyłbyś, że była w 100% normalna.
Zgłoś
Avatar
krycha7 2013-01-15, 0:57
a ja polewam z przeróbek jego freestyle'u, a jednocześnie cholernie gościa szanuje, za twórczość i tak jak ktoś wspomniał nieprzeciętną inteligencję... Grunt to zachować umiar, bo robienie przeróbek freestyle'u czy takie coś to dla mnie jest w granicach dobrego smaku, ale czasami ludzie przesadzają...
Zgłoś
Avatar
Esseker 2013-01-15, 1:28
Troche jak Sean Penn wygląda
Zgłoś
Avatar
NieWeszles 2013-01-15, 7:41 2
cop robo
Zgłoś
Avatar
Ando 2013-01-15, 11:12
eldo inteligentny nie jest. jest madry,a to cos innego:)
Zgłoś
Avatar
jefff 2013-01-15, 11:31 1
Fakt, Eldo to mądry koleś, który ma zajebiście mądre teksty na swoich płytach. Nie mówię o freestyle'u jakiego się niepotrzebnie dopuścił bo to była porażka, ale o jego albumach. Wg mnie jest jednym z nielicznych raperów na polskiej scenie hh, którego płytę warto kupić aczkolwiek zaznaczam, że nie jedynym. A hejterzy Eldo... hmm ja myślę, że to po prostu tępe głupki, które nie rozumieją połowy jego słów i nie wiedzą o czym gada...
Zgłoś
Avatar
PanBrowar 2013-01-15, 16:12 1
To że ktoś robi takie wstawki to wcale nie oznacza że nie ma do Eldo szacunku.
Powiem tak, każdy coś odjebał w swoim życiu mniej lub bardziej mądrego no i znajomi (jeżeli się takowych ma) mają z takiej sytuacji bekę. Obrazek takiej sytuacji rozchodzi się po znajomych no i ogólnie podczas jakiejś posiadówy jest taka sytuacja wyciągana no i w normalnym towarzystwie wszyscy, nawet główny bohater z historii się smieją. No ale niestety w normalnym...
Ludzie zamienili się w pieczary bez jakiegokolwiek poczucia humoru i dystansu do własnej osoby. Każdy żart jest odbierany jako atak i chęć konfrontacji, a ja się kurwa pytam po kiego chuja? Ludzie, trochę kurwa dystansu do świata, czy to wiecznie trzeba wszystko na serio przyjmować? Eldo jako że jest osobą publiczną jest bardziej narażony na takie przeróbki i siłą rzeczy ta siła rażenia jest większa. A to że jest bardzo dobrym raperem i wiele osób (włącznie ze mną) ma do niego wielki szacunek to już zupełnie inna sprawa.
Zgłoś
Avatar
Gn0m 2013-01-15, 21:13
Eldo tym freestylem utkwił w naszych umysłach.
Zgłoś
Avatar
rusofil 2013-01-16, 17:41
Reprezentują równie syfiasty rodzaj muzyki, więc o co się spinać? Justyna nigdy nie wyglądała tak męsko jak na tej przeróbce.
Zgłoś
Avatar
Cerny 2013-01-17, 1:28
lajtowy napisał/a:

Podobny do Elvisa.

@czort85
Nabijają się z niego dzieci co słuchają tylko wielkich uliczników Eldo to naprawdę inteligentny chłop. Niestety miał kilka głupich akcji co skrzętnie wykorzystały dzieciaki.



Serio? Man, kiedyś się mocno wkręcałem w Eldokę, ale wyszło na to, że ten typ uprawia formę zamiast treści. Fajnie, elokwentnie, nieco nostalgicznie, ale strasznie miałko. Te jego teksty są puste.

No offense, to moje odczucia. Może to i ja jestem niekumaty.
Zgłoś