18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
Ciasto 2010-10-31, 13:44
gdzie cycki? gdzie krew? gdzie sadyzm?
Zgłoś
Avatar
Gszysztow 2010-10-31, 14:05
Jeden niedojebany Robocop mnie nawet bawił ale widzę, że to odmiana tańca się zrobiła- ja pierdole...
Zgłoś
Avatar
winio09 2010-10-31, 14:24 1
dback napisał/a:


To, że żal ci dupę ściska na widok lepszego tańca niż twoje szantowe wygibasy



Ta emota na końcu, jest po to żeby dowartościować Twoją nędzna ripostę ?
Zgłoś
Avatar
magikp1 2010-10-31, 14:33
No to właśnie obejrzałem najbardziej sadystyczny film na całym forum

Ryje psyche jak ch*j

PS Ja bym go na harda dał...
Zgłoś
Avatar
Nevitro 2010-10-31, 18:55 1
Powiem tak:
Wrzucane na początku takich ludzi było zabawne, fajne itd. Teraz mamy codziennie takich wygibasów. Sorki, ale nie zawsze mam ochotę popatrzeć na typa który nauczył się tańczyć i to nagrywa. Ni to śmieszne, ni to ciekawe ...
Proszę więc Was, nie wrzucajcie byle gówna, jak już to tylko naprawdę DOBRYCH, NIESAMOWITYCH tancerzy...
Równie dobrze można by było nagrywać biegi na setkę i pokazywać w internet, ale nie oszukujmy się że naprawdę emocję by wzbudziły tylko te poniżej 10 sekund, te ponad to już takie "o, fajnie, biega, super... zzz...".
Dziękuję, do widzenia.
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-10-31, 23:02
Jakby ktoś chciał tą piosenkę w HQ, to ma link: Download
Zgłoś
Avatar
Byczarz 2010-11-01, 0:12
Nevitro napisał/a:

Powiem tak:
Wrzucane na początku takich ludzi było zabawne, fajne itd. Teraz mamy codziennie takich wygibasów. Sorki, ale nie zawsze mam ochotę popatrzeć na typa który nauczył się tańczyć i to nagrywa. Ni to śmieszne, ni to ciekawe ...
Proszę więc Was, nie wrzucajcie byle gówna, jak już to tylko naprawdę DOBRYCH, NIESAMOWITYCH tancerzy...
Równie dobrze można by było nagrywać biegi na setkę i pokazywać w internet, ale nie oszukujmy się że naprawdę emocję by wzbudziły tylko te poniżej 10 sekund, te ponad to już takie "o, fajnie, biega, super... zzz...".
Dziękuję, do widzenia.


Jak nie masz ochoty na to patrzeć, to kurwa nie włączaj. Po tytule albo chociaż po pierwszych kilku sekundach możesz już zobaczyć o co chodzi w filmiku.
Noszkurwa ogarnijcie się.

Najwięcej sadyzmu pragną i najwięcej do wypowiedzenia się jak było kiedyś mają osoby z datą rejestracji 'Wrześnień 2010'. -.-
Zgłoś
Avatar
Dlaxo 2010-11-01, 14:50
arnold777 napisał/a:

Dlaxo,
dla sadyzmu to jest dział hard
nie widzisz może działu np. Śmieszne filmiki?? bo np. dla mnie ruchy tego ziomka będą śmieszne to se mogę do dodać w Śmieszne filmiki a co inni na to sądzą to już ich sprawa



arnold777,
to co laska panie.. wypierdalac z tym do
sadistic.pl/smieszne_filmy.htm , bo poki co film jest w
sadistic.pl/czarne-filmiki-vf13.htm . Czyt. miejscu w ktorym chcialbym zobaczyc jak w formie czarnego humoru podpalaja blondynce wlosy, albo przypierdalaja Twojej siostrze deska w leb. A NIE KURWA BOOGIE ELECTRO ! OD TEGO JEST TVN !
Zgłoś