18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
Swinkwizytor 2019-12-07, 7:07
mazga50 napisał/a:

A jaki zasięg tego jest?



Kup se głośniki albo słuchawki
Zgłoś
Avatar
Cezary666 2019-12-07, 8:10
Ciekawe ile czasu jeszcze fikcja ropy naftowej będzie trzymała świat za mordę...
Zgłoś
Avatar
T................h 2019-12-07, 9:49 2
Dżizas_kurde napisał/a:

Cąłkowity koszt produkcji seryjnej to maksymalnie 20-30 tysięcy złotych....
Kto by kurwa nie chciał takiego miejskiego pierdzikółka ?
Za 30 k.....
No kurwa... I nie mówcie mi że się nie da.



Koszt materiałów na konwersję to 30 tysięcy. Do tego dołóż koszty manufaktury.
Zgłoś
Avatar
J................k 2019-12-07, 10:39 3
nectovelius napisał/a:

27:50+ Inżynierowie elektrycy nie mówią kabel... to jest przewód... kablem to może być on (a jest na pewno marvineq - 90 w zabudowanym wytykasz... kablu).



Słownik Języka Polskiego
kabel:
1. przewód tworzony przez drut lub izolowane od siebie druty metalowe, zabezpieczone przed działaniami zewnętrznymi;
Przewód:
element obwodu elektrycznego, po którym przepływa energia elektryczna;

Jedno i 2 moim zdaniem poprawne i mozna stosowac zamiennie jesli chodzi o urządzenia czy instalacje, bo ten ktory lezy na polce to jednak kabel
Zgłoś
Avatar
Agresywny_Wojtek 2019-12-07, 11:24 3
nectovelius napisał/a:

27:50+ Inżynierowie elektrycy nie mówią kabel... to jest przewód... kablem to może być on (a jest na pewno marvineq - 90 w zabudowanym wytykasz... kablu).



W skrócie: każdy kabel jest przewodem – jednak nie każdy przewód jest kablem przewody zazwyczaj stosuje się do użytku wewnętrznego, kabli - zewnętrznego.
Zgłoś
Avatar
DzidaZawodnik 2019-12-07, 13:34
Po "królowie telewizji" wyłączyłem.
Zgłoś
Avatar
glesner1910 2019-12-07, 13:51 1
slo1q napisał/a:

Jako osoba urodzona w czasach komunizmu, mam wręcz torsje, gdy gloryfikuje się produkty tego systemu.
Tfu, kurwa, kaszlak, Syrena, Warszawa, Tarpan, Polonez.
Idiotyczne wyroby samochodopodobne, rzygać się chce.
Zmotoryzował? Tylko "wybrańcy" mieli dostęp do tego pierdolonego gruza. Nawet, gdy był nowy, nie spełniał jakichkolwiek znamion samochodu.
Tfu, kurwa, komunistyczne gnioty.



Powiem tylko tyle: komunizm był i jest jebanym złem, ale akurat niektóre ''cuda'' techniki które wytwarzał służą do dzisiaj. Sam posiadam mikser z 1988 r, czy pralkę franię (oczywiście od lat nie używana, ale działa, a ma dobre 35 lat). Pokaż mi JEDEN sprzęt rtv/ agd wyprodukowany w Polsce po 2000 roku, który działa. Oczywiście pomijając te sprzęty nieużywane, mowa o takich, które były eksploatowane a mimo to działały.

Maluszek cudem techniki nie jest, ale czyż nie jest piękne, że wystarczy mieć jeden klucz i minimalną ilość wiedzy żeby go naprawić w każdych warunkach? Dzisiaj psuje Ci się 8- letnie ''cacko'' i wzywasz pomoc drogową
Zgłoś
Avatar
jbone 2019-12-07, 15:34 1
ja mam poloneza na gaz-na hel dokładnie.mało spala bo nie jeździ tylko unosi się nad powierzchnią ziemi.jedyny koszt to wentylator na tył by sterować: 39,90
Zgłoś
Avatar
J................o 2019-12-07, 17:32
slo1q napisał/a:

Jako osoba urodzona w czasach komunizmu, mam wręcz torsje, gdy gloryfikuje się produkty tego systemu.
Tfu, kurwa, kaszlak, Syrena, Warszawa, Tarpan, Polonez.
Idiotyczne wyroby samochodopodobne, rzygać się chce.
Zmotoryzował? Tylko "wybrańcy" mieli dostęp do tego pierdolonego gruza. Nawet, gdy był nowy, nie spełniał jakichkolwiek znamion samochodu.
Tfu, kurwa, komunistyczne gnioty.



Zgadzam się całkowicie. Ale wciąż znajdują się dzbany gloryfikujące komunistyczne twory tylko dlatego, że nie istniała żadna inna alternatywa. Jeszcze ten żałosny argument
Cytat:

"Nie pierdol... Bo na początku lat 90 był najpopularniejszym samochodem w tym kraju... Odbiegal od samochodów zachodnich ale jednak w zasranym systemie komu i postkomunistycznym wozil dupska ... Ciesz się ze na osłach nie popierdalaliśmy..."


No ja piedole... Jakby go całe lata młodości na zmianę dosłownie jebano w dupę, co wieczór przez 3 partyjniaków, to by teraz pisał, że w sumie nie było najlepiej ale zawsze to była jakaś alternatywa seksu więc trzeba docenić bo zostałoby tylko walenie konia. Przynajmniej każdy młody miał zapewnione wieczorny seks.
Ja pierdole no co za flet. Niestety ta mentalność została i za 20 lat będzie wypisywał, że może w Polsce nie było najlepiej ale w sumie trzeba doceniać popis i całą zgraje bo mogli jebać bardziej. Mentalność pierdolonego niewolnika
Zgłoś
Avatar
T................h 2019-12-07, 19:36
glesner1910 napisał/a:


Maluszek cudem techniki nie jest, ale czyż nie jest piękne, że wystarczy mieć jeden klucz i minimalną ilość wiedzy żeby go naprawić w każdych warunkach? Dzisiaj psuje Ci się 8- letnie ''cacko'' i wzywasz pomoc drogową



Oczywiście, że nie. Jeśli zepsuje mi się coś mechanicznego to właściwie zawsze wymieniam sam. Nie jestem mechanikiem, ani nigdy się tego nie uczyłem. Problem z nowymi samochodami to kompleksowość ich budowy i ilośc elektroniki, ale jeśli trzeba np. wymienić tuleję wachacza to nie różni się to zbytnio od parchatego kaszlaka. U mnie to np. kwestia 2 kluczy - 17 i 19. Legacy z 2005 roku - do ogarnięcia "pod blokiem".
Zgłoś
Avatar
mazga50 2019-12-07, 19:37
Swinkwizytor napisał/a:

Kup se głośniki albo słuchawki



Nie chce mi się słuchać tego pierdolenia przez 20 minut.
Zgłoś
Avatar
NieZmienny 2019-12-08, 9:09
marvineq napisał/a:

90 przez zabudowany. Będzie mandacik.



Zgłoś
Avatar
serenity 2019-12-08, 16:25
Morawiecki wie? Zostało tylko 999999 do obietnicy!
Zgłoś
Avatar
ZajętyPelikan 2019-12-08, 23:37
beker89 napisał/a:

Super sprawa z kaszlako gruza zrobili auto 21 wieku
Za 30k jako nowe autko do dojazdu do pracy szkoły
Biorę w ciemno



30k za pojazd ok, tylko pytanie czy w szacunkach Pan konstruktor wziął pod uwagę uzyskanie licencji, homologacji itp. Zaraz z 30 zrobi się 50. a szkoda. Chociaż wolałbym samochód z jakąkolwiek strefą zgniotu.
Zgłoś
Avatar
eMJay8086 2019-12-10, 9:07
@marvineq
Zatrzymany dowód rejestracyjny i zakaz dalszej jazdy za nieautoryzowane przeróbki w pojeździe, aktualnie już nie "spalinowym".
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie