18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 22:25
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
🔥 Youtubery w McLarenie - teraz popularne
Avatar
IwanMT 2013-01-08, 14:04
ale jebło!
Zgłoś
Avatar
GranatPL 2013-01-08, 14:07 1
Jak kurwa po 11, jak bez telemarka lądował!
Zgłoś
Avatar
M................k 2013-01-08, 14:17 2
PanMielonka napisał/a:

Chyba umar. Ale mogę się mylić



Nie mylisz się, umarł. To są linie wn bodajże dc, przy takiej częstotliwości prądu i napięcie (obstawiam z 22kV) nie ma jakichkolwiek szans na przeżycie. Swoją drogą kretyn jakich mało, ale są takie głupstwa za które płaci się tylko raz.
Zgłoś
Avatar
Draiks 2013-01-08, 15:24
Efekt jakby fireballem dostał
Zgłoś
Avatar
Gl0BaL 2013-01-08, 15:28
@Malipczuk.
Pomijając jeszcze fakt że spadł z parudziesięciu metrów napierdalając głową w metalowy szkielet, to tak, zabił go prąd ... Nawet jakby to był zwykły prąd od paralizatora to koleś i tak by nie przeżył... Pewnie roztrzaskana na części głowa i kręgosłup poskręcany jak spagetti...
Zgłoś
Avatar
P................n 2013-01-08, 15:42 1
Skąd wy wiecie, że to kurwa KOLEŚ? Tylko nasza płeć jest tak głupia? Jebane stereotypy...

BUM! Ach! Ciężko było przewinąć dalej.
Zgłoś
Avatar
tutus 2013-01-08, 17:30 1
Malipczuk napisał/a:



Nie mylisz się, umarł. To są linie wn bodajże dc, przy takiej częstotliwości prądu i napięcie (obstawiam z 22kV) nie ma jakichkolwiek szans na przeżycie. Swoją drogą kretyn jakich mało, ale są takie głupstwa za które płaci się tylko raz.



Panie ekspert! Co pan pierdolisz? To jest linia NN, na bank DC (bo AC raczej się nie przesyła liniami napowietrznymi), prawdopodobnie 220kV! A częstotliwość tu ma do chuja pana nic do rzeczy bo jest taka sama jak prawie wszędzie na świecie.
W każdym razie przynajmniej nie odczuł tego spadania
Zgłoś
Avatar
byrrt 2013-01-08, 18:00
tutus napisał/a:

To jest linia NN, na bank DC


Na bank to Ty sobie doczytaj czemu to nie może być AC
Zgłoś
Avatar
Ahti 2013-01-08, 18:10
jak pier******o, to tylko raz.
Zgłoś
Avatar
MrEngineer 2013-01-08, 19:29 7
tutus napisał/a:

Panie ekspert! Co pan pierdolisz?

Sam nie pierdol, jeśli nie wiesz o czym piszesz. Malipczuk w sumie bzdury pisał, za to Ty już pierdolisz jak poparzony.

tutus napisał/a:

To jest linia NN

Masz w ogóle pojęcie o czym piszesz? Jako niskie napięcie przyjmuje się napięcie do 1 kV i muszę cię rozczarować, ale to nie jest ani linia NN. Od niskiego napięcia nie byłoby takiego pierdolnięcia, poza tym chyba nie rozróżniasz słupów NN od WN. To jest sieć wysokiego napięcia.

tutus napisał/a:

na bank DC (bo AC raczej się nie przesyła liniami napowietrznymi)

No i znów jesteś w błędzie, bo większość linii energetycznych przesyła właśnie prąd przemienny, a nie stały. Linie wysokiego napięcia prądu stałego stosuje się praktycznie tylko przy dużych odległościach rzędu setek kilometrów, albo w kablach podmorskich, w innym przypadku nie jest to opłacalne.
Poza tym jeśli prądu przemiennego nie przesyła się liniami napowietrznymi, to do chuja pana jakimi? Owszem możliwe, że większość kabli energetycznych, jakie widziałeś było kablami ziemnymi, jednak większość z nich jest na niskie, albo średnie napięcie i głownie w miastach. W większości innych przypadków prąd przesyła się właśnie liniami napowietrznymi, a już w szczególności jeśli chodzi o wysokie napięcie. Tak jest taniej, łatwiej wykryć potencjalną awarię i łatwiej ją usunąć.

tutus napisał/a:

prawdopodobnie 220kV!

Brawo, jedyna sprawa, w której możesz mieć rację, jednak pisząc to sam sobie zaprzeczyłeś, więc dalej utrzymuję, że nie masz pojęcia, o czym piszesz.

Żeby nie było, to nie mam pretensji, że nie masz żadnego pojęcia o liniach energetycznych, bo większości normalnych ludzi to nie interesuje i nie jest im taka wiedza do szczęścia potrzebna, ale jak już coś piszesz, to do chuja pana pisz z głową i nie rób ludziom wody z mózgu, bo później jeden z drugim to przeczyta i uzna, że jak ktoś tak napisał, to tak jest.

Tak właściwie po co ja to kurwa pisze? tutus i tak pewnie będzie wiedział lepiej, a większość i tak tego nie przeczyta ze względu na zbyt duże nagromadzenie liter w jednym miejscu. Chociaż drugiej strony może ma to jakiś cel
Zgłoś
Avatar
szefooo 2013-01-08, 20:00 2
A najśmieszniejsze jest to że dzieci z przedszkola wiedzą że zginął nie wiedząc co to napięcie i natężenie nie mówiąc już o jakimś kV DV AC NN WC chwdp i innych pierdołach które chuja tu wszystkich obchodzą.
Zgłoś
Avatar
mikarosek5 2013-01-08, 20:02
Powinni mi to w szkole puścić
Tylko trochę juz za późno bo ja przeżyłem xD
Zgłoś
Avatar
c3zar 2013-01-08, 21:14
Nikt nie zauważył butów spadających ?
Zgłoś
Avatar
Andrev 2013-01-08, 21:22
A kamerzysta miał akurat przypadkiem przy sobie szafę z możliwością nagrywania
Zgłoś
Avatar
DzbiQu 2013-01-08, 21:26 9



Pewnie z jednego miotu byli
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie