18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:32
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 6:31
Elf w łazience :D
LinekDB9 • 2011-07-04, 17:31
AUTENTYCZNA HISTORIA opowiedziana mi przed chwila przez mojego ojca Wydarzenia mialy miejsce jakis tydzien temu... Mianowicie: moj rodziciel pracuje z niejaka Pania Ewa. Pani Ewa ma syna (informatyka) w Warszawie. Owy informatyk pracuje z glownym bohaterem tej opowiesci. Dla orientacji nadajmy mu imie Jan. Jan ma uposledzonego umyslowo brata (nazwijmy go Adam). Stopien uposledzenia Adama nie jest bardzo wysoki, wiec mieszka on samotnie w mieszkaniu w Warszawskich blokach. Jan, jako troskliwy brat co jakis czas dzwonil do Adama zeby sprawdzic czy wszystko w porzadku, lecz gdy pewnego wieczoru zadzwonil do Adama, ten odpowiedzial mu '' Cicho! Nie teraz! Mam elfa!". Jan nieco zaskoczony odlozyl sluchawke i postanowil zadzwonic nastepnego dnia. Sytuacja sie powtorzyla, wiec Jan doszedl do wniosku, ze cos jest nie tak i pora zlozyc Adamowi wizyte. Kiedy wszedl do mieszkania Adama zauwazyl ze wszystkie meble, lacznie z lozkiem, krzeslami itp staly pod drzwiami lazienki - wyraznie Adam probowal cos tam zamknac. Jan odsunal wszystko co stalo pod drzwiami, gdy je otworzyl jego oczom ukazal sie najnormalniejszy, zywy KARZEL !!! Okazalo sie ze filigranowy jegomosc byl roznosicielem ulotek i siedzial w tej lazience juz 3 dni, a Adam w tym czasie caly czas siedzial i obserwowal drzwi, pilnujac zeby "Elf" nie uciekl konieczne bylo wezwanie policji cel przetrzymywania Elfa nieznany
Zgłoś
Avatar
Matuch90 2011-07-06, 22:01
I to ma niby być lekki stopień upośledzenia ?? Kurwa koleś 3 dni trzymał kogoś w kiblu.... . Zresztą historia z dupy wyssana, bo już dawno by o tym media napierdalały. Każdy psiarski, który by o tym wiedział wystrzelałby to dziennikarzom.
Zgłoś
Avatar
omgwtflol 2011-07-06, 22:15
House77 napisał/a:

up
jak nie umiesz czytać to nie czytaj...


Jak nie umiesz pisać to nie pisz.
Zgłoś
Avatar
strike 2011-07-10, 22:45
"Mianowicie: moj rodziciel pracuje z niejaka Pania Ewa."

taaaa pracuje...
sadistic.pl/pani-ewo-ale-tak-nie-wolno-vt62103.htm?highlight=pani+ewo
Zgłoś
Avatar
Novik 2011-08-21, 14:50
@NieGrzecznaDiablica^^
głupia cipa

co do elfa mega ciekawe czy tego adama wsadzili do izolatki
Zgłoś