18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Polskie multikulti w UK. Kolejny wyczyn emigranta z ciężarówką w roli głównej. 8 osób zabitych. Najsilniej reprezentowaną narodowość pośród odsiadujących w angielskich więzieniach wyroki za kradzieże, rozboje i wymuszenia przestępców zasili kolejny cebulak - morderca. Mam nadzieję, że zrobią z nim szybki porządek.
Zgłoś
Avatar
voidinfinity 2017-08-29, 13:34 2
The_Generat napisał/a:

żeby być potencjalnym samobójcą wystarczy poczytać twoje posty



Tylko nie zakładajcie suicide squad



rafalo90 napisał/a:

a zorganizowaną cywilizacją przestępczą która przejmuje nasze ziemie jako ziemie i tak już allaha kurwa twoja autorze w dupe mać.



Jaka tam zorganizowana. W większości to po prostu zwykli bandyci i dzikusy, których można byłoby uspokoić bardzo szybko, tylko trzeba byłoby sięgnąć po tego typu metody

Zamiast tego zamyka się ich w ośrodkach opiekuńczych z kablóweczką, siłką i kilkoma posiłkami dziennie.

To nic dziwnego, że jak za przestępstwo dostajesz nagrodę to się nie boisz tylko kozaczysz.
Zgłoś
Avatar
Budziar 2017-08-29, 14:20 1
Niezła gównoburza aż się musiałem od kopa odsunąć żeby nie dostać kałem po głowie A najlepsze jest to ze wszyscy tu prawie mają rację Za polaczka kutas w tchawice, ale za Polaka to tego spitego chujarza nie powinno się uważać. Zwykły patol i kraj powinien się od niego odwrócić i pozbawić obywatelstwa, ale za polaczka i tak chuj w tchawice. Ciężka sprawa Mój ziomek prowadzi firmę transportową z ojcem i faktycznie mówi że są kierowcy po których auta w środku domyć się nie da...Trza by było busa wybebeszyć i złożyć od nowa, ale są też tacy pedanci (należę do nich) co kokpit wyplakują, dywaniki wytrzepią, bo w brudzie to świnie żyją, i taki pedant siada po takim flejtuchu co miał busa 3 dni, jak już został wyczyszczony, i w te 3 dni zajebał busa tak że wyglądał jakby się tam bezdomni wjebali. Ja nie wiem co to za bydło w tym zawodzie, a najlepsze jest to że zarabiają 3 razy tyle co ja mimo że stawiam na rozwój osobisty i sporo potrafię :/ świat stoi na głowie.
Zgłoś
Avatar
Marxe 2017-08-29, 15:26 1
Ci co porównują go do terrorysty to się chyba z chujami na łby zamienili.Zabił te osoby,aby mieszkańców UK zastraszyć i krzyczał w chwili wypadku "W imię Jezusa"? On jest zabójcą i powinien za to wisieć,bo jazda pod wpływem jest niczym zabójstwo z premedytacją.
Zgłoś
Avatar
lucilla 2017-08-29, 16:27 1
"Kolor skóry nie ma znaczenia, wyznanie także."
Kolor skóry i narodowość nie, wyznanie już bardziej.
Zgłoś
Avatar
tomek2302 2017-08-29, 19:49 1
Jedziesz sobie spokojnie najebany autostradą nagle Chce Ci się siku i w tym czasie przypierdala Ci w Dupę ciężarówki miłośnik kóz z załadunkiem podobnych sobie....nagle stajesz się winny i najgorszym mordercą ... Chujowa sytuacja jednym zdaniem
Zgłoś
Avatar
ellsworth 2017-08-29, 20:44 3
gieie napisał/a:

"
Przecież to jest wypadek a nie atak terrorystyczny !!!


Wypadek to jest jak ci pizdnie drzewo na drogę, a w takich sytuacjach nie ma mowy o wypadku tylko o działaniu Z PREMEDYTACJĄ. Rażące naruszanie przepisów ruchu drogowego to nic innego jak działanie z ZAMIAREM EWENTUALNYM - godzenie się na to że swoim czynem możesz kogoś zabić a mimo to to robisz. Tu nie powinno być mowy o żadnym wypadku tylko o morderstwie!
Zgłoś
Avatar
kondzio63221 2017-08-30, 4:22 1
Wy się tutaj wyzywajcie o prace, a ja mam do powiedzenia tylko tyle. Żadna praca nie hańbi, bez znaczenia, czy się robi przy szambie, czy jeździ tirami, czy sprząta trupy, czy też jest się szefuniem i każdemu rozkazuje, albo talerze zmywa. Praca to praca, czasem się trafi lepsza, czasem gorsza. Byleby zrobić to, co trzeba, a nie narzekać.
Zgłoś
Avatar
X................J 2017-08-30, 9:31 1
Za prowadzenie po pijaku powinna być kara jak za morderstwo z premedytacją.
Zgłoś