18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (8) Soft (6) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:01
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 15:03
🔥 TVN dostaje bęcki - teraz popularne
🔥 Kładzenie asfalta na asfalcie - teraz popularne
🔥 Polak patriota wygania ukraińca - teraz popularne
Emmanuel Olisadebe
LucaBrasi • 2013-01-04, 12:32
Emmanuel Olisadebe, były reprezentant Polski, uczestnik mistrzostw świata w 2002 roku zakończył dziś karierę.

Cytat:

Zdecydowałem się zakończyć karierę. Pożegnałem Grecję, wróciłem do Nigerii



Z tej okazji filmik przypominający wszystkie jego dla Reprezentacji Polski.

Zgłoś
Avatar
Adriano9 2013-01-05, 17:37
Oli zrobił więcej dla Reprezentacji niż nasi obecni kopacze. Gdyby nie on to czekalibyśmy kolejne 4 lata na awans do MŚ. Może nie był Polakiem, ale godnie reprezentował nasz kraj, nie to co teraz Perquisy, Obraniaki i inne zbędne Eugeny.
Zgłoś
Avatar
Oi 2013-01-05, 18:49 1
Nie prowokuje, po prostu Dmowski to żaden bohater. Sam jestem apolityczny i nie zamierzam z nikim dyskutować. Brzydzę się faszystami i tyle.
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-05, 18:52 1
Już rasistowskie świnie wygłaszają te swoje pojebane poglądy. Ciekawe czy Niemcy też tak pierdolą na Polaków grających zajebiście w ich reprezentacji czy w bundeslidze.
Zgłoś
Avatar
rksrobert 2013-01-05, 20:47
Oi napisał/a:

rksrobert nie stawiaj Dmowskiego w gronie Piłsudskiego, Zapory czy Beck'a. Dmowski to żaden bohater tylko faszysta i antysemita. Bohaterem to on jest dla jebanych faszystów i nazioli.



W takim razie jestem faszystą i naziolem. To dodatkowo może powiesz mi, że mogłem nie pisać o Piłsudskim bo był lewakiem.
Zgłoś
Avatar
Oi 2013-01-05, 23:43
rksrobert nie twierdzę że jesteś faszystą czy naziolem ale jeśli znasz historię to wiesz dla kogo Dmowski jest bohaterem.Skinheads Against Racial Prejudice
Zgłoś
Avatar
K................a 2013-01-06, 0:06
Oi napisał/a:

rksrobert nie twierdzę że jesteś faszystą czy naziolem ale jeśli znasz historię to wiesz dla kogo Dmowski jest bohaterem.Skinheads Against Racial Prejudice



Dmowski oprócz tego, że był całkiem dobrym politykiem, był faszystą. Żadne tam wygładzanie jego wizerunku nie pomoże. Jest bohaterem dzisiejszych faszystów, którzy odwołują się do tworzonej w jego książkach ideologii. Sam w swoich wypowiedziach wychwalał działalność Adolfa Hitlera. Narodowa Demokracja to oksymoron, bo nacjonalizm jest przeciwko jakiejkolwiek demokracji oraz liberalizmowi. Nacjonalizm wiąże się z rządami twardej ręki i konserwatyzmem.
Zgłoś
Avatar
Rottensparrow 2013-01-08, 17:45
Bądźmy szczerzy - ściągneli murzyna żeby im strzelał gole
Zgłoś