18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (11) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Emotikony 2019
Centurion • 2019-01-08, 00:06
Tak się zastanawiam czy jest sens je w ogóle ruszać. Walą starocią ale z drugiej strony są tak unikalne, że gotowych na pewno się nie znajdzie, oprócz tych najpopularniejszych. Ogólnie może by się znalazł jakiś grafik, który by przygotował (nie za darmo) całego odświeżonego packa dla nas, w jednym standardzie. Sprawa nie jest jednak prosta bo niektóre z nich są animowane.

do...........ka
2019-01-18, 08:03
Zwracam się z prośbą o przywrócenie emotki, o której pisze Bobas. Glomp był unikatowy i intergrował użytkowników.
Jasno komunikował "miło Cię widzieć " lub "o, fajnie, że jesteś" bez zbędnego pie**olenia.

is...........ay
2019-01-18, 09:11
NIkt tego nie używał, więc wyleciał. :nie_znaju:

2019-01-18, 09:42
Glompa wyj***l?

Nie no k***a to jedna z popularniejszych emotek na sb.

:glomp:

2019-01-18, 10:38
Glompa szkoda, to moje ulubiene było. W sumie, to używam raptem kilka emotek, które umiem wpisać z palca więc reszty nie żałuję. Dobrze, że wyleciała :losk***a: , bo mnie godziła w serduszko. :P

2019-01-18, 11:17
Emotka wyleciała, ale przekaz pozostanie wieczny :P

2019-01-18, 11:41
Żebym Ci zaraz nie zrobił przekazu. :amused:

2019-01-18, 17:59
Glomp powrócił, dziękujemy :glomp:

2019-01-18, 18:37
k***a i :losk***a: też. :hitler:

2019-01-18, 20:57
Glomp niech wróci, ogólnie z tego co widzę to jest lepiej bo już nie trzeba skrolować w bok, ale wydaje mi się że odstępy między nimi są za duże, można je ciaśniej jakoś ułożyć?

Ciekawe czy da się na wzór messengera dorzucić możliwość dodawania gifów, ale wtedy pewnie całe SB zawalone będzie animowanymi obrazkami.

2019-01-18, 21:58
Ludomir napisał/a:

Glomp niech wróci, ogólnie z tego co widzę to jest lepiej bo już nie trzeba skrolować w bok, ale wydaje mi się że odstępy między nimi są za duże, można je ciaśniej jakoś ułożyć?



Ciekawe czy da się na wzór messengera dorzucić możliwość dodawania gifów, ale wtedy pewnie całe SB zawalone będzie animowanymi obrazkami.



Też jestem zdania, że dodanie gifów czy podobnych pierdół stworzy cyrk na sb, a wtedy nawet wersja xxl nie pozwoli zbyt wiele odczytać wstecz, bo będą same obrazki.

Co do zmniejszenia odległości między emotami - były mniejsze odstępy, to się emoty zlewały i wyśledzenie tej poszukiwanej było utrudnione, teraz jest OK - mniej emot, nieco posortowane, odległości większe ku lepszej czytelności.

2019-01-19, 11:45
Rebeliant napisał/a:

To kiedy wrócą? Dziś rano?



Zaraz po tym jak rozpatrzę wreszcie wniosek o usunięcie Twojego konta i wszystkich danych w związku z RODO, który mi wysłałeś po tym jak zmieniłem ikonkę piwa.

2019-01-19, 13:32
Centurion napisał/a:

Zaraz po tym jak rozpatrzę wreszcie wniosek o usunięcie Twojego konta i wszystkich danych w związku z RODO, który mi wysłałeś po tym jak zmieniłem ikonkę piwa.






2019-01-19, 14:07
Rebeliant napisał/a:

@Centurion: Naprawdę? Myślałem, że mnie olałeś. Daj znać. Pamiętaj o wszystkich postach i piwach. To tylko jedna przemyślana kwerenda SQL. Choć piwo jest już OK, lud się zbuntował, król się poddał, tak jeszcze tu trochę ch*jowizny zostało
Piszę serio. Pełny wymaz mnie interesuje i jak jest możliwy, to możesz klikać nawet teraz.







2019-01-19, 17:12
@up ale co to za cytat, skąd? :trollencjusz:

PS zostały jego posty cytowane przez innych w postach.

ag...........th
2019-01-23, 07:59
Centurion napisał/a:

Zaraz po tym jak rozpatrzę wreszcie wniosek o usunięcie Twojego konta i wszystkich danych w związku z RODO, który mi wysłałeś po tym jak zmieniłem ikonkę piwa.



Nie wierzę że to się stało. :grob: