18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Enduro - Go Hard or Go Home
shiters • 2015-01-19, 1:10
Zobaczcie jak chłopaki radzą sobie w terenie.
Widowiskowe gleby, fajne dialogi i pasja płynąca prosto z serca.


Darujcie sobie batalię w komentarzach o linkach, ściółkach leśnych i innych bzdetach. Pozdro
Zgłoś
Avatar
MartinS 2015-01-21, 20:27
Na początek polecam KTM sx125
Jeżeli ktoś jest z Lublina/okolic i ma ochotę polatać po nierównych terenach - PW
Zgłoś
Avatar
Sayagin666 2015-01-21, 20:33 4
To wlasnie mnie rozpierdala. Barany jebane - bo tak tylko mozna nazwac tych pajacow. Jako taka udalo im sie "wybic" bo nie musza odkladac od pierwszego do pierwszego i co ? No jasne trzeba koniecznie quada lub enduro kupic. Koniecznie kamerki GOPRO i jeszcze ubranka - zeby wygladac profesjonalnie. Pozniej na Failarmy jak widze jakis pajacow na enduro to prawie zawsze slychac - oooo KURWA !

Ja pierdole - przechodze do wlasciwego bUlu dupska - sport to fajna sprawie, zgadza sie, ale jak juz udajecie takich sportowcow to idzcie pojeby na tor, nauczcie sie jezdzic a jak juz sie nauczycie to jazda na zawody, jesli tylko dla zabawy to nie zalujcie tej kasy i kupcie sobie kilkanascie hektarow lasow i napierdalajcie tam caly Bozy dzien.

Dlaczego pierdolce musicie jezdzic nie po swoim ? Jestescie odpowiednikiem debili na 15 letnim kawasaki ninja kupionym w niemcach, ktorym mozna zapierdalac po miescie.

Zycze wam serdecznie - polamanych kregoslupow i rozpietych linek.

ps. nie kurwa nie mieszkam w polsce, dobrze mi sie zyje, stac mnie na wszystko (w granicach rozsadku) a taki motorek moge kupic za 1/3 wyplaty wiec bez pierdolenia, ze zazdroszcze.
Zgłoś
Avatar
Ciasny 2015-01-21, 20:44 3
5:15 - gdzie są pociągi kiedy są potrzebne?
Zgłoś
Avatar
MartinS 2015-01-21, 20:48 16
Sayagin666 napisał/a:

To wlasnie mnie rozpierdala. Barany jebane - bo tak tylko mozna nazwac tych pajacow. Jako taka udalo im sie "wybic" bo nie musza odkladac od pierwszego do pierwszego i co ? No jasne trzeba koniecznie quada lub enduro kupic. Koniecznie kamerki GOPRO i jeszcze ubranka - zeby wygladac profesjonalnie. Pozniej na Failarmy jak widze jakis pajacow na enduro to prawie zawsze slychac - oooo KURWA !

Ja pierdole - przechodze do wlasciwego bUlu dupska - sport to fajna sprawie, zgadza sie, ale jak juz udajecie takich sportowcow to idzcie pojeby na tor, nauczcie sie jezdzic a jak juz sie nauczycie to jazda na zawody, jesli tylko dla zabawy to nie zalujcie tej kasy i kupcie sobie kilkanascie hektarow lasow i napierdalajcie tam caly Bozy dzien.

Dlaczego pierdolce musicie jezdzic nie po swoim ? Jestescie odpowiednikiem debili na 15 letnim kawasaki ninja kupionym w niemcach, ktorym mozna zapierdalac po miescie.

Zycze wam serdecznie - polamanych kregoslupow i rozpietych linek.

ps. nie kurwa nie mieszkam w polsce, dobrze mi sie zyje, stac mnie na wszystko (w granicach rozsadku) a taki motorek moge kupic za 1/3 wyplaty wiec bez pierdolenia, ze zazdroszcze.



Więc skoro nie zazdrościsz, to po prostu jesteś zdrowo pierdolnięty.
Zgłoś
Avatar
Rywasix 2015-01-21, 20:55
zajebiste, kiedyś też tak będę
Zgłoś
Avatar
r2r 2015-01-21, 21:00 3
Za 1/3 wypłaty powiadasz, czyli zarabiasz ca. 100kPLN m/c - szacun, zajebiście duży zmywak musisz mieć do obrobienia w Londynie
Zgłoś
Avatar
czarnytezkolor 2015-01-21, 21:14 8
zgadzam się z @mazzzi
Znakomita większość endurowców to pasożytnicze ścierwo. Scena pierwsza jest na miejscówce rowerowej. Chłopaki tyrają w kilkuosobowych grupach po pracy, po szkole tygodniami żeby usypać wybicie, lądowanie, bandy na zakrętach stworzyć coś ciekawego żeby nie gnić przed kompem i spędzać aktywnie czas ze znajomymi, cieszą się z takiego miejsca nie przez dzień lub tydzień tylko latami. Aż przychodzi taki dzień kiedy jedziesz na ukochaną traskę, którą odpicowywałeś przez ostatni miesiąc, patrzysz, a tam koleiny w poprzek, wzdłuż i na ukos. Jakis wylansowany enduro wpadł 'Go Hard' na 15 minut i pojechał 'Go Home'.
Już nie wspominam o debilach, którzy zapierdalają rolnikom po okolicznych polach uprawnych tydzień po tym jak sobie jeden z drugim zasieją jakieś zboże.
TAK MAM O TO BÓL DUPY. Nie opisuje pojedyńczego przypadku. Po prostu wypadało by szanować pracę innych ludzi z innymi zajawkami.
Zgłoś
Avatar
quaresma 2015-01-21, 21:19
Jebać wszystkich którzy jeżdżą motorami/quadami po lasach.
Zgłoś
Avatar
MartinS 2015-01-21, 21:23
Dla Endurowców jeżdżących po terenach uprawnych (nie licząc tych już PO zebraniu plonów/przed zasianiem) wielki hejt i chuj w dupę, bo cudze dobra należy szanować. Na filmiku nie widziałem, żeby niszczyli cokolwiek. Jeździli po miejscach (las) gdzie człowiek nigdy nawet nie był(w chuj zaniedbana ściółka i najebane gałęzi). Sam jeżdżę na torze(full amatorka), ale z chęcią oderwałbym się od tego i polatał po lasach czy innych nierównościach, które jadąc przed siebie - za każdym razem są inne. Większość osób, które zaczynały jakikolwiek kontakt z motocross/enduro jeździło po wioskach, lasach czy innych gównach z dala omijając tor "bo wstyd" czy "jeszcze za wcześnie" lub po prostu uczyli się opanowania motocykla. Niektórzy wolą tylko jazdę po lasach/górach itp. Nie bez powodu rozdzielono to na Enduro oraz Motocross.
Zgłoś
Avatar
Quorthon 2015-01-21, 21:27
Jeden ziom Cię chyba nienawidzi, widać przez kask, cały czas go wyprzedzasz i zatrzymujesz się na fotki. Jednemu prawie glacę zgoliłeś.
Zgłoś
Avatar
biustek 2015-01-21, 21:27 2
@prusz
Miękinia, Krzeszowice, Czatkowice i Nowa Góra znam ten teren miłego rozwieszania linek
Zgłoś
Avatar
MariolaBezPindola 2015-01-21, 21:32 1
@ czarnytezkolor

Jak uważasz, że ten teren jest dla rowerzystów, to hyba kurwa w downhillu jezdzisz.

Zapewniam Cię też, że chłopaki mają tor rowerowy/crossowy w okolicy i zapierdalają z łopatami zeby było fajnie dla każdego. Mało tego debilu ... większość z nich zaczynała na rowerze !

Po polach uprawnych nikt nikomu nie jeździ, no chyba że znajdzie się taki debil jak TY i napierdala na żywo jak Ty w swoim poście.

A tak na marginesie, nie znasz chłopaków, nie wiesz kim są, co reprezentują swoją osobą, więc nie zabieraj zdania w temacie który jest Ci obcy jak kurwa 8 z nostromo !!!!

HUJ CI W DUPE ! mam nadzieję że murzyński i jeszcze dziś !
Zgłoś
Avatar
Shadok 2015-01-21, 21:35
Ja pierdolę kurwa mać, dajcie ludziom srajtaśmę, bo ewidentnie mają problem z jelitami. Chłopaki na filmiku rozwijają swoją pasję bez niszczenia terenu dookoła, a to się ceni...ale nie, lepiej jechać po wszystkich, zarówno "rolnicy" jak i "endurowcy" sadola. No chuj by Was wszystkich strzelił. Podziwiajcie pasję, a nie toczycie wojny.
Zgłoś
Avatar
L................5 2015-01-21, 21:35
125 cc ma 43 konie to w huj dużo bo masa mała do 90 kg plus dajmy chłoptasia 50 kg to razem 140 kg przy 125cc czyli na kg masz 0,3 km tye to jo komar miał a np sx125 ktm
jechał ktos jak wrażenie bo to patrząc na papier demon że ja pierdole przyspieszenie pewno szczęke wyrywa
Zgłoś
Avatar
Shadok 2015-01-21, 21:37
Luqas95 napisał/a:

125 cc ma 43 konie to w huj dużo bo masa mała do 90 kg plus dajmy chłoptasia 50 kg to razem 140 kg przy 125cc czyli na kg masz 0,3 km tye to jo komar miał a np sx125 ktm
jechał ktos jak wrażenie bo to patrząc na papier demon że ja pierdole przyspieszenie pewno szczęke wyrywa



Jest rakieta, ale na eksploatację dwusuwa w 125 nie wyrobisz, chyba że masz naprawdę sporo floty, w innym przypadku bardziej opłacają się wyższe pojemności w 2S
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie