18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 56 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
chomic 2013-05-09, 17:46
No to może ja dam rade:
Jebać Ole!
Zgłoś
Avatar
LuzaQ 2013-05-09, 17:49 41
forum.banzaj.pl/marta-wierzbicka-w-playboyu-maj-2013-t10915.html

mniam mniam
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2013-05-09, 18:01
Ależ bym ją jebał jezu! Niech tylko moja mała ruda nie zobaczy tego posta bo wpierdol będzie...

...i nie pojeździ na uczelnię ze 2 tygodnie
Zgłoś
Avatar
mechanik13 2013-05-09, 18:16
Chce Zobaczyć Jak Ona Wygląda W Środku Mniam
Zgłoś
Avatar
MrYogusable 2013-05-09, 18:37 15
@Po Chuj Piszesz Każdy Wyraz Z Dużej Litery?
Zgłoś
Avatar
Adid7 2013-05-09, 19:42
Marta Wierzbicka
Zgłoś
Avatar
a................5 2013-05-09, 19:42 3
0:25, jaki Pitbull już stary
Zgłoś
Avatar
RazRazorI 2013-05-09, 20:08
Krawczyk to wyglada prawie jak Ron Jeremy
Zgłoś
Avatar
g................1 2013-05-09, 20:54
No, ta Wierzbicka dobra suka.
Zgłoś
Avatar
BoriaS 2013-05-09, 21:39
A gdzie Ola ? Znowu kreskę wciąga
Zgłoś
Avatar
korzonek 2013-05-09, 22:38
@okrężnica
Od kiedy ten numer playboya wyszedł mam ją na pulpicie
Dobra jest
Zgłoś
Avatar
m................e 2013-05-09, 22:49 1
obejrzałem te zdjecia z ciekawości co tam panowie podsyłali w komanetarzech ze skanami z Playboya, bo pamietam ta mlodą z tego serialu poprzez moja byłą która mnie karmiła tym gównem, ale kurwa mimo tego, że byście ją wyjebali, to nie zgodzicie się ze mną, że to zwykła jebana dziwka i szmata? mowi w wywiadzie, że rozpłakała się po sesji w samochodzie z narzeczonym. przecież jakbym miał taką dziewczyne, która chciała by sprzedać swoje ciało to bym odrazu jej wyrwał serce kurwa gołą dłonią.

ok, gdybym był sam to jeszcze może bym się tak bawił i zarabiał ale gdy decyduję się na miłość to kurwa nie i chuj. sam kurwa jestem śpiewakiem, co też wymaga rozgłosu jak się chce zarabiać i być popularnym ale nie muszę tego robić odrazu kurwa artystycznymi nagimi zjęciami co doprowadzi do orgazmu każdą napotkaną fankę. i tego samego wymaga do kobiet. dlatego zawsze gdy poznawalem jakąś dziewczynę to prwaodziłem w rozmowie ciche sledztwo, czy jest modelka, aktorka, szmatą czy chuj wie co jeszcze, bo zarabianie swoim ciałem to poprostu prostytucja albo brak umiejętności i nic więcej. i jebie mnie czy to akt, czy "wyrafinowana sztuka". teraz wszedzie musza być kurwa cycki i kutasy, jebane dziwki, zachowajcie to dla swoich partnerów, a nie dla pieniędzy.

wybaczcie narzekanie nie na temat filmu ale sie wkurwilem dziwkartstem i jestem podpity, inaczej sie tu nie udzielam zreszta drodzy sadole.
Zgłoś
Avatar
jefff 2013-05-09, 22:52
Cycki Wierzbickiej zdominowały filmik pomimo, że nie było ich na nim...
Zgłoś
Avatar
Gebofon 2013-05-09, 23:09
mosagne napisał/a:

obejrzałem te zdjecia z ciekawości co tam panowie podsyłali w komanetarzech ze skanami z Playboya, bo pamietam ta mlodą z tego serialu poprzez moja byłą która mnie karmiła tym gównem, ale kurwa mimo tego, że byście ją wyjebali, to nie zgodzicie się ze mną, że to zwykła jebana dziwka i szmata? mowi w wywiadzie, że rozpłakała się po sesji w samochodzie z narzeczonym. przecież jakbym miał taką dziewczyne, która chciała by sprzedać swoje ciało to bym odrazu jej wyrwał serce kurwa gołą dłonią.

ok, gdybym był sam to jeszcze może bym się tak bawił i zarabiał ale gdy decyduję się na miłość to kurwa nie i chuj. sam kurwa jestem śpiewakiem, co też wymaga rozgłosu jak się chce zarabiać i być popularnym ale nie muszę tego robić odrazu kurwa artystycznymi nagimi zjęciami co doprowadzi do orgazmu każdą napotkaną fankę. i tego samego wymaga do kobiet. dlatego zawsze gdy poznawalem jakąś dziewczynę to prwaodziłem w rozmowie ciche sledztwo, czy jest modelka, aktorka, szmatą czy chuj wie co jeszcze, bo zarabianie swoim ciałem to poprostu prostytucja albo brak umiejętności i nic więcej. i jebie mnie czy to akt, czy "wyrafinowana sztuka". teraz wszedzie musza być kurwa cycki i kutasy, jebane dziwki, zachowajcie to dla swoich partnerów, a nie dla pieniędzy.

wybaczcie narzekanie nie na temat filmu ale sie wkurwilem dziwkartstem i jestem podpity, inaczej sie tu nie udzielam zreszta drodzy sadole.



Stary, wyjdź z talerza bo Cię frytki napierdolą. Przeczytałem dwa zdania Twojej wypowiedzi....Na co? Po co? Odejdź.
Zgłoś
Avatar
m................e 2013-05-09, 23:30 2
Gebofon napisał/a:



Stary, wyjdź z talerza bo Cię frytki napierdolą. Przeczytałem dwa zdania Twojej wypowiedzi....Na co? Po co? Odejdź.



Na co? Po co? Nie umiesz czytać? Wybacz, przecież tylko dwa zdania twoje oczy ośmieliły zobaczyc, więc chuja się dowiedziałeś. Człowiek absolutnie spełniony w miłości i doświadczony w przeszłości różnymi innymi kobietami ma dość kurestwa na każdym kroku. Myślę, że nie będę samotny w tym poglądzie.
Frytki mnie napierdolą? Co to za nowoczesne porównania? Oszczędze sobie takich "zawiłych" i grzecznych odpowiedzi z "odejdz" na czele i powiem Ci poprostu wypierdalaj, choc i tak nie wiem kim jestes i mam cie w dupie. pozdrawiam
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie