18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
neo001 2023-10-02, 1:42 7
0dbytBiskupa napisał/a:

Nie ma większego debila od Polaka, który wielbi Hitlera.



Lewak taki jak ty? Swoją drogą co ci przeszkadza, że nazywają was lewakami-tępakami?
Ilu ciapatych/czarnych już przyjęliście do "swoich" pustostanów dziwadełka i od kiedy macie tam internet
Zgłoś
Avatar
mit2 2023-10-02, 2:14 4
neo001 napisał/a:

Ilu ciapatych/czarnych już przyjęliście do "swoich" pustostanów dziwadełka i od kiedy macie tam internet


Pewnie żadnego, bo squaty przepełnione narkomanami
Zgłoś
Avatar
CzerstWybut 2023-10-02, 2:22 5
KosmatyHui napisał/a:

Kuwa.. az sie musialem zarejestrowac. Wpuszczajcie ich wpuszczajcie. Ale proponuje u nas juz budowac mury nawet i na poludniowej i zachodniej czesci kraju.



Murów nie trzeba budować, wystarczy odpowiednie prawo migracyjne i socjalne. Nikt ci tu nie przyjedzie aby zdychać na ulicy z głodu.
Zgłoś
Avatar
bishfinger 2023-10-02, 7:14 7
zostawcie odbytbiskuoa, jeszcze leczy rany po imprezie w Dąbrowie Górniczej więc plecie bzdury
Zgłoś
Avatar
Love_is_Love 2023-10-02, 7:38 1
kosioraldo napisał/a:

Przecież to zaplanowana inwazja, nie chce mi się wierzyć ze w normalnych okolicznościach po prostu by ich nie puszczali dalej i tyle, jebana unia



Akurat Unia to od dłuższego czasu ich blokuje. To Polaki ich wizami za pieniądze ściągały.
Zgłoś
Avatar
bubul986 2023-10-02, 7:47
Może to pani Holland kręciła ???”zielona granica 2
Zgłoś
Avatar
Marush 2023-10-02, 8:52 1
To są te "narzędzia" o których mówiła ursula von der lejen
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2023-10-02, 11:16 3
Love_is_Love napisał/a:

Akurat Unia to od dłuższego czasu ich blokuje. To Polaki ich wizami za pieniądze ściągały.



Tak tak, rzeczywiście, a na plażach wychodzą z morza foczki.
Zgłoś
Avatar
dżonyłojlker 2023-10-02, 11:48 6
Love_is_Love napisał/a:

Akurat Unia to od dłuższego czasu ich blokuje.



Powiedz to niemcom, którzy niemieckimi statkami za niemieckie rządowe pieniądze, zwożą bambusów do Włoch.
Zgłoś
Avatar
bleblebator1 2023-10-02, 15:12 6
Love_is_Love napisał/a:

Akurat Unia to od dłuższego czasu ich blokuje. To Polaki ich wizami za pieniądze ściągały.



i dlatego 8 sztuk nazistowskiego fake okręt taxi pod szyldem działan ratunkowych zapierdala non stop 24/h 7 dni w tygodniu przewożąc RAL 9005 do europy?
Zgłoś
Avatar
Polaris5 2023-10-02, 20:26
Gdybym chciał rozwalić Europę finansował bym dilerów, przemytników, żebraków. Skrajną prawicę I lewicę by kłócili się między sobą. Prawkom dałbym zalew ciapakòw i asfaltów z domieszką ekozjebòw a lewakom dałbym fanów Adolfa, fałszywe dane i wszystkie inne podziały społeczne
Najlepsze że wcale dużo by mnie to nie kosztowało
Zgłoś
Avatar
darek1234 2023-10-02, 21:52 1
Od 2016 roku, na ulicach Warszawy, Lublina i Krakowa widziałem hordy ciapatych, nie byli to turyści. Pisałem o tym dawno temu, pod innym nickiem, ale niewielu w to chciało wierzyć. Exodus ciapatych zaczął się za PiS, a nie za PO, więc skończcie pierdolić głupoty, bo PiS:
1. walczy z pedałami, a Kaczor, Ziobro, Macierewicz itp to pedały
2. walczy (miał walczyć) z nadmierną biurokracją, a za ich czasów nastąpił gwałtowny ilościowy skok urzędników państwowych i wszelakiej maści doradców
3. walczy z imigracją, a dzięki nim do Polski sprowadzono rzesze ciapatych

Można tak wiele wymieniać, ale pisowczykom można nasrać na nos, mówiąc że to zapach Kaczorka i będą się modlić do gówna
Zgłoś
Avatar
ernest82 2023-10-02, 23:26 1
0dbytBiskupa napisał/a:

Filmik nie wiadomo skąd, kiedy nagrany, z jakiegoś gównianego źródła. Na dokładkę, z prowokacyjnym tytułem i grobową muzyką dla lepszego efektu. Na sianiu strachu przed migrantami w pontonach najbardziej korzysta Rosja, która gra na chaos i wzmocnienie partii skrajnie prawicowych w całej Europie. To przecież nie przypadek, że i rosyjskie media używają podobnego słownictwa o "inwazji". Czy tu są jacyś moderatorzy, którzy potrafią dostrzec ten związek i zablokować tą ruską propagandę? Bo użytkownikom tego portalu do rozumu nie da się przemówić, łykają wszystko.



0dbytBiskupa napisał/a:

Filmik nie wiadomo skąd, kiedy nagrany, z jakiegoś gównianego źródła. Na dokładkę, z prowokacyjnym tytułem i grobową muzyką dla lepszego efektu. Na sianiu strachu przed migrantami w pontonach najbardziej korzysta Rosja, która gra na chaos i wzmocnienie partii skrajnie prawicowych w całej Europie. To przecież nie przypadek, że i rosyjskie media używają podobnego słownictwa o "inwazji". Czy tu są jacyś moderatorzy, którzy potrafią dostrzec ten związek i zablokować tą ruską propagandę? Bo użytkownikom tego portalu do rozumu nie da się przemówić, łykają wszystko.


No nie nie wierzę

0dbytBiskupa napisał/a:

Filmik nie wiadomo skąd, kiedy nagrany, z jakiegoś gównianego źródła. Na dokładkę, z prowokacyjnym tytułem i grobową muzyką dla lepszego efektu. Na sianiu strachu przed migrantami w pontonach najbardziej korzysta Rosja, która gra na chaos i wzmocnienie partii skrajnie prawicowych w całej Europie. To przecież nie przypadek, że i rosyjskie media używają podobnego słownictwa o "inwazji". Czy tu są jacyś moderatorzy, którzy potrafią dostrzec ten związek i zablokować tą ruską propagandę? Bo użytkownikom tego portalu do rozumu nie da się przemówić, łykają wszystko.


No nie nie wierzę łykasz chyba spermę starego co ty pierdolisz weź się obudź wypluje to ... czego nie rozumiesz fakt nie ma ich tu wielu narazie ale poczekaj i się przekonasz jak to będzie łykać od pana murzyna
Zgłoś
Avatar
leonsjo 2023-11-18, 12:21
kosioraldo napisał/a:

Przecież to zaplanowana inwazja, nie chce mi się wierzyć ze w normalnych okolicznościach po prostu by ich nie puszczali dalej i tyle, jebana unia



To rosja wywoluje ten krysys migracyjny tak jak i poprzednie. Jebana rosja a nie jebana unia. Jak mozna kurwa byc takim debilem zeby tego nie widzec?
Zgłoś