18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Erdogan
~Velture • 2018-09-16, 8:39
Erdogan aprobuje Erdogana nominującego Erdogana na przewodniczącego zarządu suwerennego tureckiego funduszu o wartości 200 miliardów dolarów.

Podpisano Erdogan.

Zgłoś
Avatar
Zygmundo 2018-09-17, 3:04
Model turecki, chamski, szanuje.
Zgłoś
Avatar
Gambi 2018-09-17, 5:20 6
freaky napisał/a:

Był tak leniwy, że nawet się nie podpisywał, tylko użył kopiuj + wklej. Swoją drogą, Turcja to przy UE wzór demokracji i praworządności, a dowodem jest ostatnie przegłosowanie rezolucji przeciwko Węgrom pomimo braku wymaganej większości. I chuj mnie obchodzi straszenie pseudo-dyktaturą, i rzekomym ograniczaniem wolności, skoro to u nas wprowadza się AKTA 2, a średni wzrost pkb UE, to nawet nie ćwiartka tureckiego.



Naprawdę jesteście tak przyjebani, żeby ten komentarz lajkować, piwować etc? Popieracie to pierdolenie?

Erdogan sprawił, że bardzo silna Turcja stała się ruskim zapleczem. Żeby dla nich było mało to jeszcze gospodarczo lecą w dół jak rakieta. No, ale pewnie ma ciągle te 40% poparcia. Zawsze znajdzie wroga i wytłumaczenie dla swoich działań... Skąd ja to znam...?
Zgłoś
Avatar
Wiewór 2018-09-17, 8:58 3
Jarkowi śni się taka władza absolutna. Budzi się rano z namiotem i galaretą cieknącą z pyty.
Zgłoś
Avatar
paul12344 2018-09-17, 9:41
Hahaah nauczył sie od Jurija owsienko.
Zgłoś
Avatar
LubelskiCebularz 2018-09-18, 13:28
Nic w tym dziwnego... A czy u nas Jarosław nie może siebie mianować na kogo tylko chce?
Zgłoś
Avatar
TB303 2018-09-18, 14:18
LubelskiCebularz napisał/a:

Nic w tym dziwnego... A czy u nas Jarosław nie może siebie mianować na kogo tylko chce?


Jeszcze nie. Jak wprowadzi swój ukochany ustrój, to wtedy jak najbardziej.
Zgłoś