18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 11 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:32
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 11:56
Eskimos
KediK • 2014-03-15, 10:56
Mały Eskimos nie znosił miejsca w którym mieszkał. Mierziły go pingwiny, mróz i białe niedźwiedzie. Obiecał sobie, że kiedy dorośnie wyjedzie. Tak też zrobił. Żeby mieć pewność, przywiązał do dachu samochodu sanie i stwierdził, że zatrzyma się dopiero tam gdzie ludzie nie będą wiedzieli co to jest - tam na bank nie będzie zimy. Jechał i jechał aż dotarł do Zimbabwe. To jest to miejsce! Jego szczęście nie znało granic. Pisywał regularnie do domu i opowiadał jak mu ciepło i jaki jest szczęśliwy.
Jednak pewnego dnia listy przestały docierać. Zaniepokojony ojciec poleciał do Zimbabwe sprawdzić, co dzieje się z jego dzieckiem. Przyjechał do wioski, w której mieszkał, odnalazł człowieka, u którego pracował jego syn i pyta co się stało.
Pracodawca na to: ' nie mam bladego pojęcia, był taki szczęśliwy, dla mnie to wielka strata, świetny, sumienny pracownik, ale któregoś dnia przywiązał do dachu samochodu Murzyna i odjechał w pi*du'
Zgłoś
Avatar
hellmartin 2014-03-15, 18:50
ravvar napisał/a:



Arktyka to nie kontynent...



Rosja to też nie kontynent ale co to ma do rzeczy??
Zgłoś
Avatar
ravvar 2014-03-15, 19:00
Ashylen napisał/a:



A ktoś wspomniał, że Arktyka to kontynent?



Oczywiście.

"Wiecie dlaczego niedźwiedzie polarne nie jedzą pingwinów?
Bo żyją na różnych kontynentach."


Problem w tym, że pingwiny to i owszem, żyją sobie na Antarktydzie (tudzież w innych obszarach i kontynentach), ale miśki polarne jedynie na Arktyce... A Arktyka to nie kontynent.

Reasumując - pingwiny żyją na kontynencie, niedźwiedzie polarne nie, więc nie żyją "na dwóch różnych kontynentach".

Kapiszi?
Zgłoś
Avatar
dozek 2014-03-15, 20:22
Co do tego zrzucania, gdzieś wyczytałem kiedyś że w wodzie są drapieżniki i one zrzucają się żeby odwrócić ich uwagę.
Zgłoś
Avatar
akiioto 2014-03-15, 21:52
@up
Hmm. Wiem o czym mówisz ale to był dział hard i to nie były pingwiny tylko murzyni.
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2014-03-15, 22:47
KediK napisał/a:



No ja nie wiem kurwa - scr.hu/1lup/q995i



Dobra, dobra. Oddaje honory.
Zgłoś
Avatar
milk_powder 2014-03-16, 1:31 3
@ravvar
jakim ty kurwa idiotą jesteś. serio myślisz, że istnieje ląd, który nie zalicza się do któregoś kontynentu? czy miałeś na myśli, że niedźwiedzie żyją w morzu jak pierdolone dorsze?
TAK, NIEDŹWIEDZIE ŻYJĄ NA JAKIMŚ KONTYNENCIE.
pozdrawiam.
Zgłoś
Avatar
Pause95 2014-03-16, 9:49
@milk_powder
Zdaję się, że Arktyki faktycznie nie ma w spisie kontynentów.

Powiedzmy, że miśki i pingwiny żyją na różnych półkulach.
Zgłoś
Avatar
mis_kudlacz 2014-03-17, 23:39 2
Miśki polarne żyją w Azji,Ameryce Północnej i malutko bardzo w Europie. Pingwiny w Ameryce Południowej, Afryce, Antarktydzie i Australii.

TAK. Żyją na różnych kontynentach.

Poniżej macie mapki z wiki.
Misie:


Pingwiny:
Zgłoś