18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: 55 minut temu
Avatar
S................x 2012-10-14, 23:10 7
trane1 napisał/a:

nie rozumiem jak mozna sie jarac tym gownem?
jedne sprzedawczykowate niepelnosrpawne polaczkikopaczki pileczki remisuja z innymi jeszcze gorszymi sprzedawczykami...juz lepiej jest kibicowac gimbusom z cs 1.6 niz tym zerom ktore nic nie potrafia i tylko ośmieszają nasz kraj



Musisz chyba rzadko wychodzić z kuchni, skoro pieprzysz takie głupoty.
Nasza kadra owszem, nie imponuje. Jednak piłkarze w klubach, to co innego.
Lewandowski został w zeszłym sezonie najlepszym graczem bundesligi, jednej z najmocniejszych lig europejskich. Szczęsnego przed kontuzją na wyspach chwalili non stop. Piszczek był niejednokrotnie wybierany do jedenastki kolejki, a nawet do jedenastki sezonu. Niektórymi bramkami Błaszczykowskiego podniecały się tysiące dortmundczyków.
Ireneusz Jeleń robił w Auxerre autentyczną furorę, wprowadził klub do ligi mistrzów, dokonywał niekiedy cudów, np.



Grzegorz Krychowiak, podstawowy zawodnik Reims, 5 drużyny ligi francuskiej, zbierających świetne recenzje. Zbierający również dobre noty Kamil Glik, zawodnik zespołu Seria A, konkretnie Torino. Artur Sobiech, strzelający bramki dla Hannoveru.

A i jeszcze w ubiegłym sezonie na wiosnę w pucharach grały dwa nasze kluby, Wisła i Legia.

Nie jest tak źle z naszymi piłkarzami, ale oczywiście, najlepiej coś ocenić na podstawie wyników kadry prowadzonej przez trenera bez matury, który pieprzył robotę w każdym klubie który prowadził na przestrzeni ostatnich 10 lat.

W ostatni piątek nasza reprezentacja zagrała naprawdę przyzwoity mecz z RPA, a we wtorek zmierzą się z osłabionymi Angolami i jakoś irracjonalnie, mam nadzieję na remis.
Zgłoś
Avatar
Bobikufel 2012-10-14, 23:48 1
ja bym zmienił to twoje ostatnie hasło na:

Dumni po porażce, wierni po porażce.
Zgłoś
Avatar
perez97 2012-10-15, 0:06 8
Do hejterów. Przypomnijcie sobie kwalifikacje do EURO 2008; Polska 2-1 Portugalia, Polska 2-2 Portugalia, Belgie robiliśmy jak chcieliśmy, z San Marino 10:0 (taka tam pokazóweczka ). Z grupy wyszliśmy na 1 miejscu wyprzedzając Portugalię o 1 pkt. Zresztą dla przypomnienia, Krzynówek(który dał nam ten 1 pkt):



Więc tak, dumni po zwycięstwie, wierni po porażce

A, jeszcze tabela:

Zgłoś
Avatar
NcLR 2012-10-15, 1:03 1
Piłkarzy mamy zajebistych tylko zarząd chujowy:)
Zgłoś
Avatar
Dzimboludek 2012-10-15, 1:11
@up
Wyjątek tylko potwierdza regułę, ale jaraj się tym dalej.
Zawsze możesz jeszcze przytoczyć 74 rok.
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-10-15, 1:35 2
Kurwa żal dupę ściska. Piłka nożna to sport dla plebsu. Jeśli jest to miłość jak w przypadku brazylijskiego plebsu, czy wielowiekowa tradycja jak na wyspach to ok. W Polsce jest to tylko pole do popisu dla bydła na murawie, trybunach, kanapach przed tv i stołkach w pzpnie. Tak się składa, że niedaleko mojej chaty jest ośrodek szkoleniowy dla piłkarzy. Ciekawe miejsce sobie wybrali, moja wieś to jedna z większych imprezowni letnich w tym jebanym kraju. Pamiętam wakacje 2004, jako gimbus łaziłem sobie pokopać piłę na boisko w tym ośrodku i akurat były tam młodziki z jakiejś amici, czy legii, chuj wie, przewijało się tego bydła co roku sporo tam w wakacje. No więc co najciekawsze wszystkie te śmiecie, zaraz po treningu wylatywały w krzaki na fajkę, a były to chłopaczki 13-14 lat. I teraz puenta. Dodajcie 8 do 14 i macie średni wiek naszej kadry na euro. Powyganiać to jebane bydło na zmywaki do uk, niech kurwa tam oglądają jak się gra i kibicuje, kasę dać na koszykówkę siatkę, tenis. Wstyd kurwa na cały świat nam robią co 2 lata kiedy jest jakaś większa impreza, a to co było ostatnio...ja pierdolę, jebany premier jeszcze narobił hura optymizmu razem z mediami, to pomyślałem chuj, nie oglądam tego gówna od 2 lat, może coś się poprawiło...i mało nie rozjebałem telewizora.
Zgłoś
Avatar
S................x 2012-10-15, 2:19
Ja-ah-qu-ub-el napisał/a:

Dodajcie 8 do 14 i macie średni wiek naszej kadry na euro.



8+14 = 22

Średni wiek naszej kadry na euro to 25,69.

Czemu kłamiesz, do kurwy nędzy?
Zgłoś
Avatar
Plecionkarz 2012-10-15, 3:09
No i warto było wydawać tyle miliardów żeby popatrzeć jak faceci kopią piłkę. Te pieniądze poszły w błoto i nigdy się już nie zwrócą. Jak dla mnie zawodowi sportowcy to banda darmozjadów a promowanie jakichś mistrzostw i wydawanie na to pieniędzy to odwracanie uwagi ludzi od ich realnych problemów. Dajcie pospólstwu chleba i igrzysk to wszystko inne będą mieli w dupie.
Zgłoś
Avatar
zielak300 2012-10-15, 4:46
Głosowaliście na PO to macie.
Zgłoś
Avatar
koko_0 2012-10-15, 5:02 1
Polaczki jak zwykle wszystko zle nic sie nie podoba rzad chujowy itp , itd . Ten narod nigdy nie zmadrzeje czemu kurwa ludzie nie doceniacie to co macie tylko wiecznie narzekacie ja pierdole zygac sie chce jak widze jebane gimbusy ktore nie wiedza co to zycie tylko 24h/7 na kompie i hejtuja, nawet czesc doroslych ludzi ktorzy placza ze Polska to tamto i owamto nie podoba sie to wypierdalac na wyspy albo na jakies inne wypizdwo gdzie bedziecie jebac za gowniane pieniadze na zmywaku czy w jakims pierdolonym Mc Donaldzie za 200 funciakow tyg . Tak dalej z taka mentalnoscia to napewno w przyszlosci bedzie lepiej .
Zgłoś
Avatar
maxqi 2012-10-15, 8:25
Mam ciarki jak Levy i Kuba strzelają bramki, niewiem jak wy, ale pifko dam za walkę do końca
Zgłoś
Avatar
deadduck 2012-10-15, 9:53
Jak możecie bronić tych patałachów? Przecież na EURO, najważniejszej imprezie piłkarskiej w naszej historii, WSZYSCY zagrali poniżej oczekiwań. Tylko dwa remisy w najsłabszej grupie to kpina z kibiców. Słyszeliście, żeby chociaż jeden( poza Wasylem ), przeprosił za swoją grę, przyznał że dali ciała? Ja słyszałem tylko płacz Błaszczykowskiego, za co jest dla mnie śmieciem, że za mało biletów dostał(!?) i Lewandowskiego że przygotowanie fizyczne było złe. O Smudzie nawet już pisać nie będę bo szkoda klawiatury:D
Zgłoś
Avatar
ostatni 2012-10-15, 10:28 2
Slonx napisał/a:

8+14 = 22

Średni wiek naszej kadry na euro to 25,69.

Czemu kłamiesz, do k***y nędzy?



ja pierdolę, a myślisz, że przed 2004 szkolenie polskiej młodzieży wyglądało inaczej?

koko_0 napisał/a:

Polaczki jak zwykle wszystko zle nic sie nie podoba rzad ch*jowy itp , itd . Ten narod nigdy nie zmadrzeje czemu k***a ludzie nie doceniacie to co macie tylko wiecznie narzekacie ja pie**ole zygac sie chce jak widze j***ne gimbusy ktore nie wiedza co to zycie tylko 24h/7 na kompie i hejtuja, nawet czesc doroslych ludzi ktorzy placza ze Polska to tamto i owamto



no niedługo trzeba będzie wznosić modły dziękczynne, że donek rozjebał gospodarkę, a mógł przecież zabić. Jebany leming się odezwał

koko_0 napisał/a:

wypie**alac na wyspy albo na jakies inne wyp*zdwo gdzie bedziecie jebac za gowniane pieniadze na zmywaku czy w jakims pie**olonym Mc Donaldzie za 200 funciakow tyg



5 tysi na miesiąc to na pewno mniej niż polskie 1500, a w Hiszpanii, Grecji i Włoszech ludzie umierają z głodu...dlatego, że zaczęło brakować im na restauracje i nie chce im się gotować. Tępy tłuku ty będziesz wypierdalał z tego kraju razem z resztą zjebów, tylko poczekaj n a wybory

koko_0 napisał/a:

Tak dalej z taka mentalnoscia to napewno w przyszlosci bedzie lepiej .



Spokojnie, będzie dobrze, tylko takich retardów jak ty trzeba się pozbyć
Zgłoś
Avatar
kiziamizia 2012-10-15, 11:59
Widzialem to, ale za kazdym razem de same emocje wzbudza ten film piwo, piwo, piwo
Zgłoś
Avatar
NealCaffrey 2012-10-15, 12:04
Spina jak zawsze, domena naszego narodu.

Piwo za filmik, Heart of Courage - dobrze, że wybrali tą nutkę na wejście
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie