18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Sinus 2012-04-17, 19:41
Nie lubię tego idioty.
Zgłoś
Avatar
olszu 2012-04-17, 20:11 1
Talth92 napisał/a:

Czemu jebany Mongoł mówi o sobie Polak i co gorsza wyśmiewa nas i dodatkowo puszcza go nasza telewizja? Ja pierdole, świat schodzi na psy.


Jaka nasza telewizja ?
Zgłoś
Avatar
Legon 2012-04-17, 21:52 1
Talth92 napisał/a:

Czemu jebany Mongoł mówi o sobie Polak i co gorsza wyśmiewa nas i dodatkowo puszcza go nasza telewizja? Ja pierdole, świat schodzi na psy.

To nie polska telewizja tylko żydowska.
Zgłoś
Avatar
Pan_Doktur 2012-04-17, 22:08
Talth92 napisał/a:

Czemu jebany Mongoł mówi o sobie Polak i co gorsza wyśmiewa nas i dodatkowo puszcza go nasza telewizja? Ja pierdole, świat schodzi na psy.



trzeba było zatrudnić jebanego mongoła bo sami śmiać się z siebie nie umiemy
Zgłoś
Avatar
MadDave 2012-04-17, 22:36
fake polscy policjanci nie mówią nic po angielsku ...czasem i również po polsku
Zgłoś
Avatar
NomedN 2012-04-17, 22:50
Talth92 napisał/a:

Czemu jebany Mongoł mówi o sobie Polak i co gorsza wyśmiewa nas i dodatkowo puszcza go nasza telewizja? Ja pierdole, świat schodzi na psy.



Bo potrzeba w tym kraju troche dystansu do siebie, inaczej kończy sie na starość z kotem i wszedzię węszy spiski!
Zgłoś
Avatar
p................s 2012-04-17, 23:21
Ja na swojego psa wołam Bill ;P
Zgłoś
Avatar
Liluh 2012-04-17, 23:53 3
Cytat:

Czemu j***ny Mongoł mówi o sobie Polak i co gorsza wyśmiewa nas i dodatkowo puszcza go nasza telewizja? Ja pie**ole, świat schodzi na psy.



Nie no błagam. Jesteś taki durny czy tylko takiego udajesz? To program satyryczny, w stylu, powiedzmy, Monty Pythona. To jest właśnie śmieszne - mongoł, który łamaną polszczyzną mówi "u nas w Polsce". Faktycznie, Timur, czy jak on tam się nazywa, mówi po polsku perfect, bez żadnych naleciałości, a czuje się Mongołem narodowościowo. Ale whatever. Sęk w tym, że trzeba być obdarzonym inteligencją płyty chodnikowej żeby poczuć się urażonym takim śmichu-chichu. Pewnie reklama coca-cola z Hiszpanii też cię obraziła? Nie ma to jak wydumane poczucie dumy maskujące kompleksy.
Zgłoś
Avatar
tysiomat 2012-04-18, 21:21
Talth92 napisał/a:

Czemu jebany Mongoł mówi o sobie Polak i co gorsza wyśmiewa nas i dodatkowo puszcza go nasza telewizja? Ja pierdole, świat schodzi na psy.


Śmieje się z polaków, więc jest skurwielem, tak?
LUDZIE, trochę dystansu do siebie...
Zgłoś