18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
r................l 2012-03-28, 2:03 3
@Hladysz - szkoda, że nie zrozumiałeś w jakim kontekście pokazany został tu Szpak. no cóż, nikt jednak nie zabroni dzieciom korzystania z sadistica...
Zgłoś
Avatar
vass 2012-03-28, 3:27
Kurwa wszystkich wszystko i wszyscy wkurwiają Wyluzujcie trochę kurwa
Zgłoś
Avatar
maderfakermen 2012-03-28, 7:28 18
Ja pierdolę. Polacy to naprawdę w 90% zakompleksiony katolicki ciemnogród, śliniący się do każdego kto nie jest polakiem. Żebyśmy mieli tyle rozumu co przeciętny helmut, to byśmy wiedzieli, że nie należy srać we własne gniazdo. Nie mamy już nic swojego, bo wszystko sprzedaliśmy. Nie produkujemy żadnych samochodów na poziomie (pomijając tę podróbę lambo, którego przeciętny polaczek-patriota może tylko nienawidzić bo go nań nie stać). Przemysł elektroniczny w dupie. Unitra - klasyka, sprzęt tani, przewyższający poziomem nawet technicsa rozjebany. Fabryka światowej klasy traktorów, przemielona na gruz. A polaczki tylko to wina Niemców i żydów. Niech mi jakiś prawdziwy polak patriota wytłumaczy dlaczego ww polsce za 20km chujowej jakości autostrady, w niemczech może powstać 60km. Helgę która jest na emeryturze stać na wakacje poza granicami państwa i wizyty u lekarzy specjalistów bez kolejek. A wasze babcie? mogą ewentualnie pozapierdalać po zaśmieconym parku i dokarmiać gołębie... Kurwa skończcie pierdolić, bo się tylko pogrążacie coraz bardziej we własnej ciemnocie. Dlatego już dawno się odciąłem, od wszelkiej rasy narodowców zadymiarzy, prawdziwych patriotów (większość z nich nie potrafi podstawowych zasad ortografii, o poprawnej wymowie to już nawet szkoda pisać) rzygających jadem, i katolików których religia jest nie bardziej pojebana niż islam.

smutne to jest. ja też jestem polakiem ale przynajmniej nie jestem wąsatym polaczkiem w sandałach i skarpetach w romby drących ryja kto jest żydem, niemcem, ruskim...

jestem coraz bardziej przekonany w słuszne słowa testovirona który kręci polaczkami jak karuzelą.
Zgłoś
Avatar
B................o 2012-03-28, 8:53
krycha7 napisał/a:

jak już tu ktoś kiedyś powiedział:
"jak będę chciał obejrzeć takie pierdolone gówno, to sobie odpalę Tusk Vision Network" jeszcze kurwa gość mi powie, że jak mi się nie podoba to jestem szwab, no kurwa ziomek, weź się opamiętaj. Jakiś zjebany mongoł, który kurwa tak kaleczy ten nasz piękny polski język, ni chuja nie idzie zrozumieć co on napierdala w niektórych momentach, a kiedy rozumiem co mówi, to wolałbym, żeby było odwrotnie... Za taki syf oni dostają ciężkie pieniądze, zatrudniają jakiegoś zjeba z ulicy, który na codzień jest ponurym kutasem i każą mu być "śmiesznym", to dostanie swoje show. Kurwa proszę was, w tym narodzie jest potencjał, wielu ludzi ma zajebiste poczucie humoru i jest tu również wielu inteligentych ludzi i zamiast sięgać po jakiś chujowych Majewskich, czy kurwa Trudne Sprawy, pokażmy, że stać nas na więcej, że śmieszą nas nieco mądrzejsze rzeczy, bo robimy z tego Narodu pośmiewisko



Świetnie swoją drogą pokazałeś, jak piękny jest nasz polski język
Zgłoś
Avatar
d................t 2012-03-28, 10:49
mówi jak Steffen Möller
Zgłoś
Avatar
dju_s 2012-03-28, 11:30 2
@maderfakerman

co do polskiej produkcji. Może słyszałeś o autobusach Solaris- polskie, samochody- jest Leopard, eletronika- Manta, może słyszałem o spółce KGHM- jeden z największych na ŚWIECIE wydobywców i producentów miedzi. OknoPlast- jeden z największych polskich producentów okien (sponsor Interu Mediolan). Takich przykładów jest dużo więcej więc nie pierdol, że Polak nie potrafi.
Będziemy płacić jeszcze za błędy lat 90, ale jest coraz więcej polskich producentów, którzy chcą inwestować w rozwój w Polsce i za granicą.

Nie jest tak źle. Tylko Polacy lubią narzekać i zamiast znajdować pozytywy to się skupiamy na tym co złe.
Zgłoś
Avatar
krycha7 2012-03-28, 12:02
Bambi. napisał/a:



Świetnie swoją drogą pokazałeś, jak piękny jest nasz polski język



Nasze polskie przekleństwa i bluzgi są równie piękne, jak i cały nasz język
Zgłoś
Avatar
konował 2012-03-28, 13:12
@Maderfakermen Ty tam nie pierdol bo jak cię pierdolnę to się osrasz na swoje ino nowe widły chamie jebany, żydzie, komuchu i chuj ci w terefere.
Zgłoś
Avatar
czarny665 2012-03-28, 13:33 1
Deceiver napisał/a:

Piwo postawiłem jedynie za 'Zehn Klein Jagermeister - Die Toten Hosen', bo strasznie uwielbiam ten utwór.

Reszta chujowa niestety...


a ja lubie pic Jagermeistera.

Kurwa, mongoł promuje Polske. To już do chuja lekka przesada!!!
Zgłoś
Avatar
solar90 2012-03-28, 13:51
Jak nie lubię tego zjebanego kitajca to też jestem szwabem?
Zgłoś
Avatar
idzior 2012-03-28, 13:51 3
Kitajec się pomylił, Nasz! Nie Twój kraj !
Zgłoś
Avatar
Lucifers Ass 2012-03-28, 14:07
Hahaha o Żydach było najlepsze
Zgłoś
Avatar
Astarot 2012-03-28, 15:24
Czy on czasami nie za dobrze czuje się w naszym kraju? Lekka przesadza pierdoli o żydach, Niemcach, a sam jest brudem który by zgnił w swojej Azji do której się już nie przyznaje. Polskie gówniane media i cały 'show-biznes' wypromował jakieś gówno a teraz się jarają wszędzie....

Cytat:

Komu się to nie podoba ten szwab!



Dobre!
Zgłoś
Avatar
Rumcajs_Rozpruwacz 2012-03-28, 16:06
Hladysz napisał/a:


Z tym to przesadzili...to już Grodzka jest bardziej męska od Szpaka.


To nie jest dobry przykład.
Poza tym jaki nasz kraj, jaki nasz kraj?! Gdzie ten mongolec sie wpierdala do nas?!
Zgłoś
Avatar
Lensen 2012-03-28, 17:19
Za żarcik o 39' strzeliłbym całemu tefałenowi, majewskiemu i temu skośnemu w tył głowy...
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie