18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25


Super! Promowania homoseksualizmu ciąg dalszy tym razem na tym badziewnym konkursie Eurowizji. Konkurs do dupy ale warto przypomnieć, że stworzony przez europejską federację telewizji państwowych i puszczany w państwowych telewizjach. I nie ważne że to baby się całują. Dziś wysłali baby bo wg niektórych wygląda to estetyczniej. Jutro wyślą dwóch facetów a pojutrze turbana i kozę!
Zgłoś
Avatar
qbamatus 2013-05-20, 22:19 1
Do autora tematu:
no nie zesraj sie
Zgłoś
Avatar
artur_sz13 2013-05-20, 22:45 1
Chociaż mogę zrobić to z hukiem na głośno a ty?
Zgłoś
Avatar
Arasul 2013-05-21, 9:32 2
Etam pierdolenie, te wasze obawy o nie-wiadomo-co. Korek w dupe na starość, bo tyyyylu gejów będzie? To może jakaś kobieta przyzna się teraz, że korek wiadomo-gdzie ma, bo tyyylu hetero jest?

Kurwa, co kogo to obchodzi, że jacyś faceci czy laski się w sobie zabujali nawzajem. Serio, tam mnie męczą te dyskusje... Szkoda, że do leczenia alkoholizmu i innych patologii z blokowisk nie jesteście tacy wszyscy chętni. To niestety ludzie manifestują codziennie pod sklepem, a wieczorem wyrywając torebki kobietom. To kurwa najpierw wyleczcie skoro tak patrzycie na innych, a nie chęć ludzi do bycia szczęśliwym.
Zgłoś
Avatar
Lodzik 2013-05-21, 14:48 1
Właściwie to nie rozumiem tych ludzi którzy gadają coś w stylu: gejostwo to choroba, trzeba ją leczyć np. poprzez elektrowstrząsy. Każdy człowiek póki nie krzywdzi innych powinien móc robić co tylko chce i to nie powinna być innych sprawa, że kogoś rajcuje kutas w odbycie czy lizanie jaj.
Zgłoś