18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:56
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 13:07
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
🔥 Wodowanie samochodu - teraz popularne
🔥 Zamach na Netanjahu - teraz popularne
🔥 No to zabłysnął ... - teraz popularne
🔥 Naśladowca brauna dauna ... - teraz popularne
Ewolucja muzyki
Cavaran • 2012-04-25, 10:00

Kolejna już część znanych nam trzech autorów, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie.
Zgłoś
Avatar
mikel1994 2012-04-25, 22:29
Cavaran napisał/a:

3:16 Bobby Vinton - Mr. Lonely (1935)



Mówisz, że Bobby wydał taki hit będąc noworodkiem?
Zgłoś
Avatar
P................C 2012-04-25, 23:39 5
czy mi się tylko wydaje, czy od 2:15 do 3:16 samo gówno?
Zgłoś
Avatar
inna91 2012-04-26, 0:12
dajcie mi tego kolesia blond w okularach!!!
Zgłoś
Avatar
Milan397 2012-04-26, 0:36 2
Piwko za koszulkę Milanu
Zgłoś
Avatar
Jack.Pee 2012-04-26, 0:59 2
Jaka ewolucja się pytam? Ewolucja muzyczna to może być własnego gustu, słuchu, czucia. Stwierdzać, że muzyka jest lepsza jakaś od innej to samoograniczanie, nie podoba się nie słuchaj. Muzaka jest po prostu inna, stworzona przez inny rodzaj wrażliwości z innych uczuć autora, bo co człowiek to inna inność. I jak można porównywać muzykę (jaką kolwiek) do smerfnych hitów pokroju one direction, to że kolorowe pisemka - mózgojeby dla ludzi bez emocji to promują, to wcale nie znaczy, że to jest co kolwiek warte, że to jest top of the top danych czasów. Powiedzieć, że dziś powstaje gorsza muzyka niż kiedyś to jak przyznać się do własnej smutnej aż ignorancji, to do was pseudo-intelektualni hejterzy. Dziś powstaje taki fascynujący kosmos istnej genialności muzycznej, że można całe życie słuchać i nie przestawać się zachwycać, wystarczy trochę poszukać, poszperać, otworzyć się, a nie przejrzeć bravo girl i stwierdzić, że led zeppelin było lepsze, bo gdzieś kiedyś tato słuchał. Nigdy nie było tak dobrych czasów dla muzyki i jakiej kolwiek twórczości niż teraz. Bo po pierwsze primo ultimo, powstaje tego ogrom i jest to niesłychanie bogate treściowo, emocjonalnie i kunsztowne muzycznie, oraz co ważniejsze jest do tego łatwy jak nigdy dostęp, dla każdego, a po drugie prmio, ultimo! mamy dostęp do wszystkich epok wstecz. Nic tylko chłonąć, a gówna nie ruszać bo śmierdzi.
Dziekuję, dobranoc
Zgłoś
Avatar
FunkyKoval 2012-04-26, 10:36
Właśnie sobie uświadomiłem, że jestem już stary dziad Nie znam kawałków od połowy lat 90-tych.
Zgłoś
Avatar
shiters 2012-04-26, 10:59
nie wierze, fiatem bravo/a w ameryce
Zgłoś
Avatar
eteryk 2012-04-26, 12:47
w latach 90 był punkt kulminacyjny i zaczęła się gwałtowna ewolucja wsteczna
Zgłoś
Avatar
edek_5 2012-04-26, 14:52
@Jack.Pee
Wszystko ładnie pięknie ale Twoja wypowiedź tak trochę nie trzyma się "kupy" bo najpierw piszesz, że nie można powiedzieć - Led Zeppelin było lepsze od..., a później podsumowujesz, że jest tego bardzo dużo.

Jak dla mnie faktycznie, nie można powiedzieć, że kiedyś muzyka była lepsza, tylko inna muzyka była na topie. Kiedyś liczyło się przesłanie a teraz wpierdolisz jakiś bezsensowny tekst, zjebana gra słów, podrzucisz dźwięk jakby jaja w imadło komuś wkręcało i masz hit na MTV.

Oczywiście mówię o muzyce "popularnej", bo jest na prawdę dużo zespołów, które pomimo że należą do różnych stylów mają mądre nutki, z mądrym tekstem.

Zauważyłem też tendencje, że lepiej słuchać czegoś bezsensownego w telewizji/radio niż się męczyć i chociaż wysilić się i zrozumieć o czym to gówno jest. Niech jeszcze zlikwidują w Polsce kilka przedmiotów w szkole i wyjdzie piękna papaka do manipulowania.

Ehh koniec.
Zgłoś
Avatar
Simply 2012-04-26, 22:30 2
Dubstep był już kiedyś...

Tylko ewoluował w pierdolone gówno zwane potocznie Brostepem. Gimbaza zobaczywszy Skrillexa i inne komercyjne ścierwa od razu przyjęła, że jest to dubstep.

Brawo kroczcie ich drogą dalej

Naprawdę, poczytajcie o prawdziwym dubstepie, skąd się wywodzi, jak powstał itp.
Zgłoś
Avatar
P................A 2012-04-26, 22:45
azerbejdzanification napisał/a:


A gdzie kurwa Maryla Rodowicz kurwa ja się kurwa pytam.



Zdechła na planie rodziny zastępczej
Zgłoś