18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:23
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:16
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
🔥 Are you ok? - teraz popularne
Avatar
jacek44 2024-09-12, 11:24
teoria ewolucji jest oczywiście prawdziwa, ale zawiera jeden zasadniczy błąd. To nie ludzie wyeoluowali z małp, tylko małpy wyeowulowały z murzynów.
Zgłoś
Avatar
MysteryMan 2024-09-13, 12:13
Ork.Fajny napisał/a:

Wpierw piszesz zdania z dupy, mające się nijak do kwestii ewolucji żeby potem napisać jakiś szurski tekst o myśleniu otwartym.
Ale ja to się ma do tematu ewolucji i tego że czarni są hipotetycznie mniej zaawansowani albo bliżej im do innych zwierząt niż do gatunku homo sapiens...?
Podoba mi się jak przeczytałeś coś kiedyś o anatomii móżdżku i się teraz chwalisz że coś wiesz
Ale ja to się ma do tematu ewolucji i tego że czarni są hipotetycznie mniej zaawansowani albo bliżej im do innych zwierząt niż do gatunku homo sapiens...?
O czym ty bełkoczesz...?Ale ja to się ma do tematu ewolucji i tego że czarni są hipotetycznie mniej zaawansowani albo bliżej im do innych zwierząt niż do gatunku homo sapiens...?
Kurwa... Brzmisz jak jakiś nawiedzony staruch co już kompletnie odleciał i pierdoli od rzeczy. Próbowałeś rozmawiać o budowie mózgu czarno skórych ale już w drugiej wypowiedzi zacząłeś bełkotać jak karmaci ze strimu Jaszczura albo szury z banbye Roli o otwartym myśleniu... Zacznij może od trzymania wątku. Jak chcesz rozmawiać o czarnych to rozmawiaj o czarnych. Jak bełkoczesz coś o tym że rzekomo w szkole uczą o budowie mózgu czarnych i jak się różni od reszty to chciaż bełkocz na temat a nie wszędzie naokoło. Zwłaszcza że pierdolisz o otwartym myśleniu na podstawie rzekomej wiedzy którą się serwuje dzieciom. Zajebisty tok myślenia. Jak mówiłem, jak nawiedzony staruch co sie odpalił.



Cóż ty i "TwójCzarnyPan" macie jak najbardziej racje tylko idiota może temu zaprzeczyć, ale nie można nikomu zabronić uważać iż moja kultura jest lepsza od innych sam tak też uważam nie chce czarnego gówna w moim kraju nie chce ich gównianej kultury.
Zgłoś