18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 20:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Faceci ;-)
S................a • 2012-11-04, 14:45
Kiedy facet ma mozg wielkości orzeszka?
Kiedy mu spuchnie!

Jak nazywa się niewrażliwa podstawa penisa?
Facet.

Dlaczego mężczyźni wola blondynki?
Bo wola kobiety na swoim poziomie intelektualnym!

Dlaczego mężczyźni jeżdżą tak chętnie BMW?
Bo to jedyne auto, którego nazwę mogą przeliterować.

Kiedy mężczyzna otwiera drzwi samochodu swojej kobiecie?
Gdy ma nową kobietę. Albo nowy samochód.

Jaka jest różnica między mężczyzną a jogurtem?
Jogurt ma kulturę!

Co mówi kobieta po wyjściu z łazienki? -Ładnie wyglądam?
Co mówi mężczyzna po wyjściu z łazienki? -Na razie tam nie wchodź.

Czym się różni mężczyzna od świni?
Świnia po alkoholu nie zmienia się w mężczyznę.

Jaka jest różnica miedzy punktem G a pubem?
Wielu facetów wie, jak znaleźć pub.

Mąż: A może dla odmiany szybki numerek?
Żona: Odmiany od czego ...?

Dlaczego psychoterapia mężczyzn trwa krócej niż kobiet?
Oni nie muszą się cofać do dzieciństwa. Już tam są.

Dlaczego mężczyznom jest trudno utrzymać z kobietą kontakt wzrokowy?
Cycki nie mają oczu.

Jaka jest różnica pomiędzy żoną a kochanką?
Trzydzieści kilo.

Jaka jest różnica pomiędzy mężem a kochankiem?
Trzydzieści minut.

Dlaczego mężczyzna jest najbardziej inteligentny kiedy uprawia seks?
Bo jest podłączony do kobiety!

Skąd wiadomo, że facet powie zaraz coś interesującego?
Zaczyna od: "Moja żona mówi..."

Co Bóg powiedział po stworzeniu kobiety?
Trening czyni mistrza.

Skąd wiadomo, że mężczyzna robi plany na przyszłość?
Kupuje dwie skrzynki piwa zamiast jednej.

Zgłoś
Avatar
S................a 2012-11-05, 18:19 1
@up
Skoro tak ładnie mnie podsumowałeś, to teraz ja się zrewanżuję.
Pewnie nie miałeś kobiety i nie będziesz miał, bo nie jesteś w stanie sprostać tak wygórowanym wymaganiom. Tak więc czeka Cię smutne życie w towarzystwie dmuchanej lali.
Zgłoś
Avatar
Adulka 2012-11-05, 18:39
ło! jaka wojna płci!

buba100111 ma rację, feministki nic nie zmienią, jednak mizoginiści również!

ps: jest wiele dziewcząt które godzą grzeszną naturę z umiejętnością robienia, choćby kanapek! pamiętajcie o tym smutni-prwie-że-emo chłopcy!
Zgłoś
Avatar
n................i 2012-11-05, 18:43 2
Z początku chciałem wrzucić coś od siebie. Myśląc, że to zjazd po bezbronnych facetach ale teraz po przeczytaniu komentarzy głupio mi za inne teksty i sobie to odpuszczę, więcej luzu panowie
Zgłoś
Avatar
Liwinech 2012-11-05, 18:52
dojebane kawały o facetach załatw sobie Kolegę z szuflady Morze za szybko się Nie spali albo Klepnij starego w Głowie i zapytaj się czy fajnie
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-11-05, 20:00 2
Spokój kurwa! Tak się drzecie że w pracy słyszę te komentarze.
A znacie to ??

Rozmawiają dwie plotkary i jedna mówi:
- O Małgosi nie można powiedzieć złego słowa...
- To pogadajmy o czymś innym.
Zgłoś
Avatar
zonabregana 2012-11-05, 21:46
spięli się widzę panowie na sadolu mocno- są na tym świecie (niestety) osobniki idealnie pasujące do opisu w tym wątku; tak jak i tępe blondyny czy użytkownicy dwudziestoletnich beemek w dresach szelestach
Zgłoś
Avatar
Mała Benia 2012-11-05, 21:46
Nie rozumiem o co ta wojna, różnimy się paroma hormonami, bab na schwał nie brakuje, a i o pizdowatego chłopka nie trudno. A antagonizmy co najmniej jak między polakami a kacapami.
Zgłoś
Avatar
zonabregana 2012-11-05, 21:58 1
Liwinech napisał/a:

dojebane kawały o facetach załatw sobie Kolegę z szuflady Morze za szybko się Nie spali albo Klepnij starego w Głowie i zapytaj się czy fajnie



jak się kurwa morze może spalić? morze za szybko się nie spali o ile nie zapierdolimy go mazutem... do słownika a nie sadola.
aż się sama spięłam jak kilku krytykowanych przeze mnie
Zgłoś
Avatar
eligurf 2012-11-05, 22:04 3
Kilka dobrych (podstawa penisa, łazienka, szybki numerek), poza tym koszmarnie nieśmieszne (również w wersji przeciwnej) i to podstawowy problem. Brak mojego ulubionego Z przodu sernik, z tyłu piernik? - Majtki mężczyzny.

Prawdziwy facet nie przejmuje się kawałami na swój temat, bo ma w dupie co sądzą inni a szczególnie kobiety.

@hurtownie magnetowidów myli się co do potrzeby posiadania tylu cech. Trzeba mieć jaja i nie starać się na siłę przypodobać babie. Sprawa wygląda tak. Baba mówi - 'Zachowałeś się rozsądnie' i myśli 'Ty ciamajdo', albo 'Zachowałeś się jak debil' i myśli - Ale masz jaja'. Stąd większość nieporozumień. One nie są skomplikowane tylko nie mogą oficjalnie robić tego co by chciały bo boją się oceny koleżanek, rodziny i reszty towarzystwa. Inna sprawa, że większość jest głupia, ale o facetach też to można powiedzieć.
Zgłoś
Avatar
H................a 2012-11-05, 22:23
Smoczyca napisał/a:

@up
Skoro tak ładnie mnie podsumowałeś, to teraz ja się zrewanżuję.
Pewnie nie miałeś kobiety i nie będziesz miał, bo nie jesteś w stanie sprostać tak wygórowanym wymaganiom. Tak więc czeka Cię smutne życie w towarzystwie dmuchanej lali.



Kto Ci to ostatnie kazał brać do siebie? Kobietę mam, nie wrzuca tu takich gówien tutaj, ani ja nie wrzucam gównianych tematów o kobietach. Jeżeli uraziłem, to przepraszam. Co w tym złego że faceci lubią seks? Od razu porównujesz ich do zwierząt. Dobry seks nie jest zły, bo faceta może i masz, ale najwidoczniej czegoś Ci w nim brakuje.

eligurf napisał/a:

@hurtownie magnetowidów myli się co do potrzeby posiadania tylu cech. Trzeba mieć jaja i nie starać się na siłę przypodobać babie. Sprawa wygląda tak. Baba mówi - 'Zachowałeś się rozsądnie' i myśli 'Ty ciamajdo', albo 'Zachowałeś się jak debil' i myśli - Ale masz jaja'. Stąd większość nieporozumień. One nie są skomplikowane tylko nie mogą oficjalnie robić tego co by chciały bo boją się oceny koleżanek, rodziny i reszty towarzystwa. Inna sprawa, że większość jest głupia, ale o facetach też to można powiedzieć.



Dobra dobra... Jeszcze się taki nie narodził, co by wszystkim dogodził. Zgodzę się że są kobiety które szukają opiekuńczych i czułych mężczyzn, nawet przytakujących na byle gówno, inne twardzieli pokroju Brudny Harry. A co do oceny przez koleżanki itd. to masz rację. Z moją się chyba dobrze rozumiemy (trzy lata w związku), to że ona ma jakieś inne zdanie, to ok, piwo leci. Nie muszę na siłę szarpać sobie nerwów, bo ja chcę żeby zrobiła tak, a nie inaczej wbrew swojej woli. Bardziej ją może boleć to, że czasami mam wyjebane i nie mam żadnego zdania i robię dalej swoje. Mimo wszystko... Przydałoby się specjalne miejsce na sadolu o tematach damsko-męskich.
Zgłoś
Avatar
naka15 2012-11-06, 2:09 2
Dobre piwko leci
Zgłoś
Avatar
S................a 2012-11-06, 16:53
hurtownia_magnetowidów napisał/a:



Kobietę mam, nie wrzuca tu takich gówien tutaj, ani ja nie wrzucam gównianych tematów o kobietach. Jeżeli uraziłem, to przepraszam. Co w tym złego że faceci lubią seks? Od razu porównujesz ich do zwierząt. Dobry seks nie jest zły, bo faceta może i masz, ale najwidoczniej czegoś Ci w nim brakuje.



Kobietę może masz, jeżeli na dodatek jest nadmuchiwana to wróżę długą przyszłość przed Wami, przynajmniej będziecie się świetnie dogadywać, tzn. Ty będziesz mówił, a ona nie Chyba że zakosi Ci ją pierwszy lepszy menel z gitarą
Zgłoś
Avatar
H................a 2012-11-06, 18:49 1
Nie jest dmuchana. A Ty leczysz kompleksy na forum.
Zgłoś
Avatar
S................a 2012-11-06, 19:30
hurtownia_magnetowidów napisał/a:

Nie jest dmuchana. A Ty leczysz kompleksy na forum.



Używam Twoich słów. Nie leczę kompleksów na forum, a jeżeli nie znasz się na żartach, to po co zaglądasz na kawały? I kto tu ma kompleksy
Zgłoś
Avatar
j................s 2012-11-06, 19:49 1
Zakończmy ten temat tym oto żartem:

Z pamiętnika starej panny...
'Czasami golę tylko jedną nogę, żeby mieć wrażenie, że śpię z mężczyzną.'
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie