18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:57
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:05
Avatar
Trollosiewicz 2015-09-25, 17:17 3
"Zobacz dziwko co narobiłaś, się roztyłaś oszpeciłaś..."
Zgłoś
Avatar
TB303 2015-09-25, 17:27 19
@Misiek_KRK
Tylko pod warunkiem, że nie był świadomy, że pieprzy mężatkę. Jeśli wiedział to wpierdol mu się jak najbardziej należy - godność trzeba mieć. Sprawiedliwym trza być
Zgłoś
Avatar
NieLubjeLudzji 2015-09-25, 17:34
U Arabow by zone wsadzili do wiezienia
Zgłoś
Avatar
c................3 2015-09-25, 17:35 1
Słusznie, co mu się stara pizda w związek wpierdala.
Zgłoś
Avatar
janlew 2015-09-25, 17:41 1
łłłłaaaaaaaaaaaa!!!!!!! łłłłłaaaaaaaaaaaa!!!!!! łłłłłaaaa!!!!! łłłłłłaaaaa!!!! łłłaaaa!!!!! łłlłaaa!!!! łłłłaaaa!!!!
No to czekamy na remix
Zgłoś
Avatar
oRg4Sm 2015-09-25, 17:50
Drze mordę jak małpa, sam bym ją jebnął.
Zgłoś
Avatar
get.this.log.bitch 2015-09-25, 18:26
Głupia cipa nie dość, że się zapuściła to jeszcze skrzeczy jak sroka. Teraz wielce rozżalona...
Zgłoś
Avatar
potiomkini 2015-09-25, 18:39 9
a gówno tam wiecie co miedzy nimi było, bawią mnie niektórzy teoretycy gawędziarze od stosunków damsko męskich.
Zdrada to brak honoru i zwykłe kurewstwo, obojętnie w czyim wykonaniu. Skoro panu było źle, mógł sobie odejść od żony, mógł prawda?
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2015-09-25, 19:21 2
Skoro dostała kopa, to widocznie sobie na niego zasłużyła. Tyle w temacie.
Zgłoś
Avatar
MożeTak 2015-09-25, 19:53 5
Jeżeli żona się "znudzi" to trzeba się dogadać, wziąć rozwód, a nie być siurkiem lecącym na dwa fronty. Ogólnie jeśli ktoś z góry wie się, że z monogamią mu nie po drodze to po co odstawiać szopki z oświadczynami itd, jeśli druga połówka ma inną wizje wspólnego życia? Przecież to nie jest żaden obowiązek, jak kogoś celem życia jest "zaliczanie" to niech sobie będzie wolny i się w to bawi.
A tak poza tym, zawsze mnie zastanawiało co ma w głowie kobieta spotykająca się z zajętym facetem, w sytuacji gdy wiedzą, że nie jest on wolny. Jak trzeba nie mieć do samego siebie szacunku, by chcieć robić za tą drugą, a po drugie jak można być taką świnią by drugiej kobiecie robić coś takiego. Niby to nie one "obiecują komuś wierność", ale jest chyba coś takiego jak zdrowy rozsądek, empatia. No ale tak, bycie drugą to domena słabych i zakompleksionych kobiet, które chociaż przez tą chwilę gdy lądują w łóżku z zajętym czują się "fajniejsze, ładniejsze, lepsze od jego partnerki", co często niekoniecznie jest prawdą, bo zazwyczaj faceci zdradzają po prostu z łatwymi, a łatwe rzadko kiedy są ładne.
Zgłoś
Avatar
revtech 2015-09-25, 20:05
a co jeśli ci powiem, że latanie na dwa fronty jest ciekawsze od pierdolenia się z rozwodem i podziałem majątku?
Zgłoś
Avatar
dth 2015-09-25, 20:22
@MożeTak
"No niby jestem żonaty, ale od lat nam się nie układa i planuję wziąć rozwód, pomiędzy nami nie ma już żadnych uczuć, bla bla bla zostawię ją dla Ciebie"
Zgłoś
Avatar
natking 2015-09-25, 20:32
Dobry kop, zrobiłby kto gifa z tego
Zgłoś
Avatar
_................_ 2015-09-25, 21:20
Eszededededeedeededmuczo....czchol czchol czchol...
Zgłoś
Avatar
Heathen 2015-09-25, 22:17 1
Czy to ci co mają naszą kulturę wzbogacić?
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie