18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 16:10
🔥 Ruskie kaskadery .. - teraz popularne
Facet vs baba
~Velture • 2024-06-08, 5:35
Po obejrzeniu kilka razy dochodzę do wniosku, że tamten pan może mieć pewne pretensje do tamtej pani



powiększone, wykadrowane i ustabilizowane trochę:
Zmieniono 1 razy Zgłoś
Avatar
viking19 2024-06-08, 11:37 4
baronturbina napisał/a:

Gość przechuj. Z takim refleksem i szybkością powinien babę zmienić i zabrać jej dziecko w pizdu.



To prawda. Duży browar dla tego Pana.
Zgłoś
Avatar
~Velture 2024-06-08, 11:43 10
b4mb0 napisał/a:

a tak btw to co ona zrobiła ??



Nic nie zrobiła.

Zakładam, że jakieś 30 sekund wcześniej typek pewnie jej nawet mówił aby trzymała psa na smyczy jak nie umie upilnować bo może wpaść do wody a ona pewnie pierdoliła, że pies nie jest taki głupi aby wpaść do wody.

To moja teoria.
Zgłoś
Avatar
scout667 2024-06-08, 11:50 3
To pies, w sumie to chuop jest debilem że ryzykował życie/zdrowie dla psa, gdyby się nie udało, jego rodzina zostaje sama.
Zgłoś
Avatar
Baronessa 2024-06-08, 11:59 7
Kolejny przykład, że baba jedynie do ruchania się nadaje i do obciągania kutasa, a i tego nawet większość dobrze nie potrafi...

scout667 napisał/a:

To pies, w sumie to chuop jest debilem że ryzykował życie/zdrowie dla psa, gdyby się nie udało, jego rodzina zostaje sama.


W sumie racja, potok jest bardzo rwący, gdyby okazał się głęboki, chłop na pewno by zginął, co nie zmienia faktu, że zginął by przez głupią cipę. Zresztą to Ameryczka, tam wszyscy są idiotami...
Zgłoś
Avatar
OpenStreetMaps 2024-06-08, 13:16 3
Dostajesz piwo, szkoda że nie całą kratę za naprawienie pionowego bubla nagrywanego przez osobę wycofaną intelektualnie. Filmujące w pionie półgłówki nigdy nie dostaną się do łódzkiej filmówki. Dożyliśmy czasów obniżonych standardów. Jednocześnie posiadając tak wiele prostych w użyciu narzędzi aby te standardy zwiększać.
Zgłoś
Avatar
Wiedźmińska 2024-06-09, 19:10
Ale bym jej napierdoliła
Zgłoś
Avatar
Dymek950 2024-06-10, 0:28
To jest racja panika kobieta nie wie co ma robić jak się ma pupila to się go pilnuję w szoku była i krzyczy możecie nie wierzyć ale uratowałem parę istot na tej ziemi zwierzęta

[ Dodano: 2024-06-10, 00:31 ]
Tak zwana adrenalina działasz odrazu ratujesz jak widzisz co się dzieje
Zgłoś
Avatar
AlbertoNihilo 2024-06-10, 5:43
BossNr1wPL napisał/a:

Babę powinno się zawsze skuwać łańcuchami, żeby nie zepsuła czegoś, ewentualnie do kaloryfera przymocować i nigdzie jej nie zabierać.



A ciebie powinno się leczyć i to przymusowo.
Zgłoś
Avatar
minions 2024-06-10, 12:29
Dymek950 napisał/a:

To jest racja panika kobieta nie wie co ma robić jak się ma pupila to się go pilnuję w szoku była i krzyczy możecie nie wierzyć ale uratowałem parę istot na tej ziemi zwierzęta
Tak zwana adrenalina działasz odrazu ratujesz jak widzisz co się dzieje



Ja uratowałem parę ludzkich. Kobiety ani drgną. Nie należy liczyć na ich pomoc.
Zgłoś
Avatar
yellow87 2024-06-12, 14:05
Otu napisał/a:

Jedyne co baba robi to kwiczy jak świnia



I tak przez całe życie, a i tak bierzecie z nimi śluby xD
Zgłoś