18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 33 minuty temu
🔥 Jeb w łeb - teraz popularne
🔥 salto man ... - teraz popularne
🔥 Pa tera ... - teraz popularne
Avatar
kendzior1995 2013-08-09, 10:25
Nikt jeszcze nie zwrócił uwagi więc ja to zrobię
Mają cholernie spasioną córkę
Zgłoś
Avatar
PolityczNiePoprawny 2013-08-09, 11:22
Kolorowi...
Zgłoś
Avatar
Polnischefuhrer 2013-08-09, 11:55
ta Alfonso po prostu trafiła na alfonsa który nie cacka się z kurwami
Zgłoś
Avatar
p................s 2013-08-09, 11:59 1
prawidłowo, nie ma takiego bicia
Zgłoś
Avatar
BlackWiz 2013-08-09, 16:36
Nigdzie nie ująłem, że coś mi się nie podoba w Sadisticu, więc nie zgrywajcie na siłę wielkich sadystów, bo ośmieszacie się. Materiał sam w sobie jest w porządku i pasuje na ten portal, jednak forma jego publikacji jest sprzeczna z normami prawnymi. I do tego się przypierdoliłem. A jak takie z Was skrajnie sadystyczne kozaki to może wizerunki Waszych facjat, rodzin i znajomych opublikujemy, bo może uznam, że Wasze mordy tutaj świetnie będą pasowały? Pewnie i tak wylądowałyby w sucharach.
Zgłoś
Avatar
vedkonner 2013-08-09, 16:37
Troll jak chuj.
Zgłoś
Avatar
Dziokonda 2013-08-09, 17:32
Swoją drogą przyjaciół też koleś ma zacnych szczególnie koles "Dick Danger"
Zgłoś
Avatar
ptrson 2013-08-09, 17:38
bardzo smutna historia... nikt nie zlajkował...
Zgłoś
Avatar
T-Will 2013-08-09, 18:00
Nie uwierzę, póki nie zobaczę aktu zgonu.
Zgłoś
Avatar
Parówka 2013-08-09, 18:39
@BlackWiz
Ok, jak chcesz
Zgłoś
Avatar
mayday1707 2013-08-09, 22:26
BlackWiz napisał/a:

Materiał powinien i stąd szybko zniknąć, a autor wstawki lekki opierdol zgarnąć chociażby za to, że nie pokusił się o zamalowanie oczu czy też zamalowanie nazwisk. Dziwne, że jakiś moderator reaguje szybciej na coś co mu nie przypadnie personalnie do gustu, niż na wstawki tego typu...



Nie wiem czy wiesz ale utajnianie nazwisk i tożsamości dotyczy się w PL tylko spraw związanych z informacjami o obywatelach naszego kraju no chyba że odpowiednia władze zagraniczne wydadzą informacje o nieujawnianiu tożsamości przestępcy co się bardzo rzadko zdarza
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-08-11, 9:04
BlackWiz napisał/a:

Materiał powinien i stąd szybko zniknąć, a autor wstawki lekki opierdol zgarnąć chociażby za to, że nie pokusił się o zamalowanie oczu czy też zamalowanie nazwisk. Dziwne, że jakiś moderator reaguje szybciej na coś co mu nie przypadnie personalnie do gustu, niż na wstawki tego typu...


Co w tym masz tu oburzającego bo ja nie widzę nic. Właśnie pochwalam, to że nie zakrywa się nazwisk i zdjęć tylko wiadomość jest w pełni odkryta. Tak powinny wyglądać wiadomości, a nie jakaś cenzura.. Przedstawianie świata takim jakim jest.
Zgłoś