18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 19:52
Avatar
ProVVe 2014-02-18, 16:07
Powiem krótko... Nie chce mi się szukać.....................
Zgłoś
Avatar
RiP 2014-02-18, 16:21
Warto dodać, że ten czarnuch w dredach kilka lat później zamordował swojego przyjaciela i od 8 lat siedzi w pace, a posiedzi tam jeszcze ponad 20.
Zgłoś
Avatar
bankurwazaco 2014-02-18, 16:22 8
IwanMT napisał/a:


To nie jest przygłup jebany idioto, tylko bokser wagi ciężkiej. Człowiek, który całe życie walczy i dostaje po łbie w takiej wadze ma potem takie problemy.
A ty jebany gnoju zamknij morde i odejdź od komputera i idź może na trening boksu, bo nie wiesz o czym mówisz



Ale nie spinaj dupki szczurku, bo o boksie i mma wiem więcej niż Ty i wszyscy Twoi koledzy z zawodówki razem wzięci, zarówno w teorii jak i praktyce. Jak już się trochę uspołecznisz i pojawi się u Ciebie zarost - wtedy pisz. Póki co nie jesteś godny dyskusji, ale mam dobry humor to Ci pojadę, bo mam taką pozostałość po ewolucji, że czasem lubię jakiegoś lamusa dojebać, mówiąc po Twojemu. Co do samego boksera to warto dodać, że endrju ma 25 lat i od zawsze był lekko jebnięty. Nie nadaje się on do boksu niestety, zarówno od strony mentalnej jak i czysto sportowej. Mimo to w psychiatryku tak czy siak będziesz musiał mu robić pałę.
Zgłoś
Avatar
Meril 2014-02-18, 17:51
Ale trzeba mieć pecha. Nie dość że czarny to jeszcze rudy ...
Zgłoś
Avatar
Matii9 2014-02-18, 18:27
Ciekawe programy w tym Animal Planet teraz nadają
Zgłoś
Avatar
Aikenlól 2014-02-18, 20:44
jak dobrze pamietam to koleś który oberwał miał złamaną szczękę i kilka wybitych zębów do tego później długo nie stanął na ringu.

Ten który jebnął dostał jakąś pojebaną sumkę do zapłacenia i w przeciwieństwie do pierwszego, nigdy już na ringu nie stanął

aa, i kilka filmow z tego już było na sadolu, stąd wiem
Zgłoś