18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 38 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Faje w Australii
S................k • 2012-12-02, 22:29
Tak właśnie wyglądają opakowania papierosów w Down Under od wczoraj (1 grudnia)











Ciekawe kiedy wprowadzą u nas?
Zgłoś
Avatar
Zgon14 2012-12-03, 18:24 1
I co jest w tym fajnego, że z pyska potem takiemu wali?
Zgłoś
Avatar
cyssiek 2012-12-03, 22:30
A ja kurwa rzuciłem dwa miesiące temu i zastanawiam się, jak kurwa można było tyle jarać?
Zgłoś
Avatar
sobanek 2012-12-03, 23:04
Jak Wam się nie podoba, że ktoś idzie z papierosem w Twoim kierunku, to wypierdalać na drugą stronę chodnika. Ja się Was nie czepiam jak wsiadacie za kółko po kilku głębszych.
Zgłoś
Avatar
-mason- 2012-12-03, 23:27 1
Przejebane.
Jest to zamach na własność intelektualną firmy (logo etc.).
Ułatwia podrabianiu papierosów, powodując wzrost mafii i przestępczości.
Możliwe, że przez przez placebo przyczynia się do większej ilości zachorowań (, ale jak na razie nie da się tego wykazać).
Jest to olbrzymia ingerencja w wolność obywateli (jak ktoś chce pali, to może).
Zmusza ludzi do rzucania palenia (paranoja).
Wyolbrzymia problem biernego palenia (picie soku marchewkowego raz w tygodniu daje właściwie takie same prawdopodobieństwo na raka płuc co "bierne palenie")
Nigdy prohibicja nie wyszła państwu na dobre, ani w Polsce, ani w Rosji, ani w Stanach, ani, co się pewnie niedługo okaże, w Australii.

Z drugiej strony ja bym chyba nawet chętniej takie nekrofilskie szlugi kupował.
Zgłoś
Avatar
sidian 2012-12-04, 0:45
Ja... pierdolę. Co za zjeby. Dlaczego ludzie się nie uczą na błędach? Podobne oznaczenia zostały już kiedyś wprowadzone we Francji. Jedyny skutek, jaki odniosły, to zwiększenie sprzedaży papierośnic i się z tego wycofano. Po cholerę marnować czas i forsę na walkę z czymś, co jest legalne? Jak ludzie chcą, to niech się zabijają. Jak nie chcą, to niech żyją zdrowo i tak samo zdychają na ścierwo przywleczone z konserwantów albo miejskiego syfu.
Zgłoś
Avatar
Vroblov 2012-12-04, 3:17 1
beka, nagle nikt nie pali

aaa bo wiekszosci z was nawet nie sprzedaja
Zgłoś
Avatar
dArN0k 2012-12-04, 15:26
popierdolone, po chuj takie opakowania, jak już ktoś wyżej powiedział palący nadal będzie palił, tylko niepalący będą się brzydzili obrazeczkami
Zgłoś
Avatar
eeboo 2012-12-04, 22:17
sobanek napisał/a:

Jak Wam się nie podoba, że ktoś idzie z papierosem w Twoim kierunku, to wypierdalać na drugą stronę chodnika. Ja się Was nie czepiam jak wsiadacie za kółko po kilku głębszych.



Idź się jebnij, to ty zatruwasz mi życie, więc to ty wypierdalasz na drugą stronę.
Co do tego że się nie czepiasz pijących za kółkami to:
Jakich kurwa 'WAS'? i się kurwa zacznij czepiać to może będzie mniej zgonów na drogach pierdolcu.
Zgłoś
Avatar
doodys 2013-01-20, 23:09
Ja bym zaczął je zbierać
Zgłoś