18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 18:30
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: 2024-10-10, 16:26
Avatar
pablohasan 2022-09-23, 15:38 1
Heliar napisał/a:

Halman założę się, że w windzie będzie opisane jako 3, nawet licząc dolną część jako 2 kondygnacje, wychodzi 4 piętro. Parter to parter, piętro 1,2 czy 10 nigdy nie będzie na parterze.
Mylisz się parteru nie ma w anglojęzycznych krajach i ich byłych koloniach, my czerpiemy systemowo od zachodnich sąsiadów, tak jak większość Europy



Jak to nie ma parteru w anglojęzycznych krajach? Wiele razy spotkałem się z "ground floor" . W windzie wciskałem 0 z opisem lobby albo reception. NIe pierdolta głupot. A Halman to w dupie był i chuja widział a się jak zwykle pruje jak stare przescieradło.. To co oznaczył jako 1 i 2 to zapewne jedna kondygnacja na lokale usługowe stąd wnoszę że będzie to parter a nad nim 3 piętra.

Heliar napisał/a:

Halman założę się, że w windzie będzie opisane jako 3, nawet licząc dolną część jako 2 kondygnacje, wychodzi 4 piętro. Parter to parter, piętro 1,2 czy 10 nigdy nie będzie na parterze.
Mylisz się parteru nie ma w anglojęzycznych krajach i ich byłych koloniach, my czerpiemy systemowo od zachodnich sąsiadów, tak jak większość Europy



Jak to nie ma parteru w anglojęzycznych krajach? Wiele razy spotkałem się z "ground floor" . W windzie wciskałem 0 z opisem lobby albo reception. NIe pierdolta głupot. A Halman to w dupie był i chuja widział a się jak zwykle pruje jak stare przescieradło.. To co oznaczył jako 1 i 2 to zapewne jedna kondygnacja na lokale usługowe stąd wnoszę że będzie to parter a nad nim 3 piętra.
Zgłoś
Avatar
Majkel_B 2022-09-23, 17:03
No i się puściła
Zgłoś
Avatar
Karkus 2022-09-23, 17:09 1
Ciekaw jestem, czy by skoczyła, jakby jakiś śmierdzący menel jej krzyknął z dołu:
- Dawaj mała! Niezła jesteś , to wyrucham cię w dupala, póki będziesz ciepła. Dawaj!
Zgłoś
Avatar
szejset66 2022-09-23, 17:33
Ktoś tutaj do pięciu nie umie zliczyć.
Zgłoś
Avatar
Heliar 2022-09-23, 18:52
pablohasan,

"W USA (a także np. w Kanadzie) parter budynku (brytyjski ground floor) uważany jest za „pierwsze piętro” (first floor), w związku z czym inaczej wygląda też numeracja wyższych kondygnacji. Nasze „pierwsze piętro” to second floor, „drugie piętro” – third floor itd."

Tak samo masz w Japonii, Korei i nie jestem pewien czy w Indiach. Tam nie ma zera, lobby, czy atrium.
Zgłoś
Avatar
Szary_Jeleń 2022-09-23, 19:50 3
W stanach kazali by podnieść jej ręce do góry i odjebali, gdyby nie podniosła...
Zgłoś
Avatar
Sadisticzny 2022-09-23, 20:02
radek225 napisał/a:

@Halman
Dokładnie. Poza tym tylko w durnym Polaczkowie jest parter. Już od dziecka jebało mi się pierwsze piętro z parterem, bo logika podpowiadała, że parter to 1 piętro, a jakiś debil wymyślił sobie parter, potem 1, 2 3, 4 piętro itp.



Wara od Polski smrodku
Zgłoś
Avatar
negatyvv 2022-09-23, 20:07 1
Bałabym się skakać z takiej małej wysokości. Już lepiej na dach wleźć
Zgłoś
Avatar
PonczekDzikiej 2022-09-23, 20:39
Mam nadzieję że to był jakiś Ladyboy!
Zgłoś
Avatar
Rob3rt88 2022-09-23, 22:12 1
jaka powazna dyskusja
PS to jest 3 pietro, chyba ze masz kurwsko stare poglady mierzenia wysokosci
Zgłoś
Avatar
klama113 2022-09-24, 1:25
No i jebła. I co?
Zgłoś
Avatar
Kalisiek 2022-09-24, 16:20 1
@Halman

Parter to 0 debilu 0 1 2 3 4 jak cos baranie
Zgłoś
Avatar
buer2008 2022-09-24, 20:38
To jest ten cały eskapizm?
Zgłoś
Avatar
pablohasan 2022-09-26, 9:08
Heliar napisał/a:

,
"W USA (a także np. w Kanadzie) parter budynku (brytyjski ground floor) uważany jest za „pierwsze piętro” (first floor), w związku z czym inaczej wygląda też numeracja wyższych kondygnacji. Nasze „pierwsze piętro” to second floor, „drugie piętro” – third floor itd."
Tak samo masz w Japonii, Korei i nie jestem pewien czy w Indiach. Tam nie ma zera, lobby, czy atrium.



Być może. Ale jesteśmy w PL i to nie jest 5 piętro
Zgłoś
Avatar
RSTB30 2024-01-05, 19:21
ale pięknie poszła w dół jak gospodarka za pisu cieszę się jej szczęściem teraz pewnie ssie kutasy w piekle
Zgłoś