18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (3) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
Mors_Nigra 2017-10-13, 21:21 8
Oh nie, nagie ciała, borze wybacz mi że to widziałem!!!!1!!1 Niektórych z was to już całkiem popierdoliło jak tak czytam te "anty lewackie" komentarze (nie mówię konkretnie o tym wątku, ale generalnie). Niczym się nie różnicie od rzeczonego lewactwa bo z jednej skrajności w skrajność. Ten sam sort podczłowieka tylko z drugiej strony barykady.
Zgłoś
Avatar
gomez1308 2017-10-13, 21:29 2
krasnal_hałabała napisał/a:

I tacy ludzie mają nas leczyć, uczyć, bronić w sądzie, sądzić i nami rządzić. Brawo studenci.



Spinasz chuj wie o co. Troche luzu i spontanicznej wariacji jeszcze nikomu nie zaszkodziło.

Druga sprawa, wiekszość bez gaci to panowie Szkoda, ponad połowa lasek biegała z majtkami na dupie. Meh...
Zgłoś
Avatar
tranzystor 2017-10-13, 21:44 1
Niby XXI wiek, a prawie każda biegnąca bez majtek ma futro w kroku.
Zgłoś
Avatar
Musashi_Miyamoto 2017-10-13, 23:07
Po przez taką zabawę Panowie mogą sprawdzić jakie Panie mają cipy a i oczywiście w tym czasie Panie sprawdzają jakie chuje są w okolicy i jaka będzie dziś akcja kręcona...
Zgłoś
Avatar
vass 2017-10-13, 23:39 2
FransFr napisał/a:

W miarę dalszego wyzwalania się skrajnie lewicowych młodzieżówek gender, hedonistów i innych dewiacji możliwa będzie potrzeba wprowadzenia odstrzału w celu kontroli populacji... miejsce zwierząt jest w lesie czy innej dżungli


Naprawdę jesteś aż takim dewiantem ?
Zgłoś
Avatar
s................s 2017-10-14, 10:59 1
Nie murzyni i ciapaci wcale nie mają racju mówiąc że białe kobiety to dziwki wcale ...
Zgłoś
Avatar
Noct 2017-10-14, 16:08
ma ktoś HD?
Zgłoś