18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
juno99 2013-04-26, 22:42
hymmm...
niby to sadistic, ale czy to napewno byl sadol, ktory podnosil to dziecko zaraz po wypadku nie badajac wczesniej czy jest urazowe?

z drugiej strony zgarnal dzieciaka, bo zaraz ktos mogl pizdnac kamazem i pozamiatac...

szkolen chociazby typu naszego bhp w radzieckiej pracy tez nie robia?
Zgłoś
Avatar
Zacharael 2013-04-26, 22:47
Gdzie się człowiek śpieszy, tam się diabeł cieszy.
Zgłoś
Avatar
demz 2013-04-26, 23:06
Ta "głupia pizda" to chyba jej matka albo ktoś, bo słychać krzyk/płacz. Każdy by tak zareagował, ale oczywiście na Sadolu trzeba zgrywać kozaka.
Zgłoś
Avatar
avic 2013-04-26, 23:12
@up. Też to miałem właśnie napisać... ciekawe czy gdyby potomek Max Ibuprom'a leżał po uderzeniu przez dostawczaka na środku jezdni ten nie próbowałby zrobić czegoś podobnego. Otóż drogi Ibupromie - o sobie wiemy tylko tyle, na ile nas ekstremalne sytuacje sprawdziły..
Zgłoś
Avatar
Max Ibuprom 2013-04-27, 0:16
O kurwa ile piw dostałem, Widać że niektórych boli...

Choćby to mój najbliższy członek leżał to w takiej sytuacji nie próbował bym go na siłe postawić(if you know... xD)-to jest totalna podstawa, trzeba być kretynem bez wyobraźni żeby po takim uderzeniu wgl ruszać kogoś, wręcz powinno się postarać zęby sam nie próbował wstać...

Po za tym najczęściej robią tak kobiety no i ruscy! To powinno Wam dać do myślenia....

Nie wiem co oni wszyscy kurwa myślą, "że się rozchodzi"!?

Rozumiem że to taki odruch, ale jakby każdy poddawał się odruchom zamiast myśleć to nie wiem kurwa co by było, najprawdopodobniej zachowywali byśmy się jak"afroamerykanie"
Zgłoś
Avatar
dudziak-klimek 2013-04-27, 11:42 1
kierowca ktory sie zatrzymał to debil nie powinien tak robić, przecież wiadome ze drugi będzie ciągle jechał mógł zajechać całą drogę.
Zgłoś
Avatar
jacoob 2013-04-27, 16:17
Bardzo ładny przykład wyprostnej reakcji ruchowej - 2 punkty w Glasgow Coma Scale
Zgłoś
Avatar
Księżniczka 2013-04-27, 17:29
co za bezmózga baba.
Zgłoś
Avatar
patyk161 2013-04-27, 19:34
Kurwa ja się zawsze boję stawać przed przejściem po prawej stronie ciężarówką bo wiem że z lewej zaraz ktoś przeleci koło mnie
Zgłoś
Avatar
Sonal 2013-04-27, 21:38
Kaprys - a Ty masz w ogóle prawo jazdy? Jeżeli z jakiś mi nieznanych powodów masz - to powiedz ile musiałeś dać łapówki - bo raczej z taką wiedzą nie zdałeś normalnie.
Nie dość, że wymusiłeś pierwszeństwo - OK to się może zdarzyć - to najgorsze, że nie masz świadomości złamania przepisów.
Zgłoś
Avatar
stankiewicz.b 2013-04-27, 23:34
Myślałem, że na sadisticu spotkam ludzi sobie bliskich, nie traktujących takich sytuacji emocjonalnie - czyli bez komentarzy "głupi chuj", "biedne dziecko" itd.
Zgłoś
Avatar
KrisCFC 2013-04-28, 1:39
Tak to jest jak się dziecko same puszcza, trza być pierdolniętym.

P.S. Dziecko kurwa BĘC.
Zgłoś