18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 13:56
Avatar
Novotko 2011-03-01, 17:54 8
Lares86 napisał/a:

NIE,szmatami zostali jego koledzy, że nie ruszyli mu z pomocą gnoić młodego. Pizdy jebane. Za moich czasów to jak jakiś młody uderzył starszego to w 5, albo 7 go kopaliśmy. I to jest fala.



bierz chłopie ten kilof i do kopalni wypierdalaj, tam sobie pokopiesz
Zgłoś
Avatar
kamuha 2011-03-01, 19:51 8
Lares86 napisał/a:

NIE,szmatami zostali jego koledzy, że nie ruszyli mu z pomocą gnoić młodego. Pizdy jebane. Za moich czasów to jak jakiś młody uderzył starszego to w 5, albo 7 go kopaliśmy. I to jest fala.



Autobiografia Pana Laresa: sadistic.pl/vi...?t=69550587671

Musiałeś być ostrym cepem skoro pracujesz w kopalni a jeszcze cię do wojska wysłali. Po pierwsze dawniej górnicy zwolnieni byli z pełnienia służby woskowej na rzecz zastępczej służby wojskowej -czyli odpracowania tego w kopalni (przepis utrzymany był prawie do końca przymusowej służby wojskowej).
2. Za twoich czasów?? a ile ty masz lat ? 24-26? Chyba że w kopalni macie inną czaso-przestrzeń.
3. Pomimo że mieszkasz przy kopalni to twój punkt myślenia nie różni się wcale od przedstawionych azjatów zza Uralu.

teraz tak sie zastanawiam czy ty z przypadku nie wypisujesz takich bzdetów umyślnie. Czytając twoje posty cieżko mi uwierzyć że można być takim ciołem.

4. i ostatnie. coś mi się wydaje że w piciu to też kiepski z ciebie zawodnik. Skoro opijacie tego Passata na węgiel ( http://www.sadistic.pl/sekretny-cios-kung-fu-vt70151.htm ), a ty ciągle przy kompie to albo przy herbacie siedzicie, albo kumple piją, a ty za kołnierz wylewasz.

Zgłoś
Avatar
Hada Gronkowiec-Lincz 2011-03-02, 4:45 2
chuj mnie interesuje wasza fala, kto kopie jednego typa w 5 to najwieksza kurwa. Ze dluzej w wojsku to co kurwa kierownik jest?
Zgłoś
Avatar
Kandiru 2011-03-02, 21:59
Polać mu kurwa, widziałem filmiki jak dwóch gnoiło 40stu typa i nikt nic nie zrobił
a jeden dał sobie rade szmacie
Zgłoś
Avatar
kfas 2011-08-13, 19:27
koleś by wyłapał po pierwszym strzale
Zgłoś