18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 19:49
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:52
🔥 Czerwone było - teraz popularne
Avatar
glen1428 2010-05-15, 21:57
chuj skurwesynski i tyle. nawet nie wie co to walka fair play...........
Zgłoś
Avatar
eSeMGie 2010-05-15, 22:11 1
glen1428 napisał/a:

chuj skurwesynski i tyle. nawet nie wie co to walka fair play...........



będzie się bawił w jakieś przybijanie piątki...
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-05-16, 0:11 1
@D18

SkoNt fiEShh, SkOnT JeSsT TeN GiFFf.?!,:'\][/ AjĆć.! PeFfnJe JeSte$ SoOpeR ChAkEreeM.

jesteś debilem, myśląc, że inni są debilami i nie potrafią dotrzeć do źródła gifu/filmu/czegokolwiek, tym bardziej, że źródło jest bardziej niż oczywiste, tyle że ci "debile" są na tyle inteligentni, że nie lansują się zbędnymi informacjami. ktoś się pytał, skąd to jest? hmm. nie? Szerloq,
Zgłoś
Avatar
Lashlo 2010-05-16, 0:30 4
D18 napisał/a:



kup sobie globus



Zgłoś
Avatar
Neiwiem 2010-05-16, 11:42 1
paix napisał/a:

@D18

SkoNt fiEShh, SkOnT JeSsT TeN GiFFf.?!,:'\][/ AjĆć.! PeFfnJe JeSte$ SoOpeR ChAkEreeM.

jesteś debilem, myśląc, że inni są debilami i nie potrafią dotrzeć do źródła gifu/filmu/czegokolwiek, tym bardziej, że źródło jest bardziej niż oczywiste, tyle że ci "debile" są na tyle inteligentni, że nie lansują się zbędnymi informacjami. ktoś się pytał, skąd to jest? hmm. nie? Szerloq,



a Ciebie ktoś łajzo się o zdanie pytał? w internecie nie udowodnisz swojej przewagi intelektualnej więc nie wiem po co Twój wywód...

@~Lashlo

Chyba Ty
Zgłoś
Avatar
Czarenka 2010-05-16, 12:58
Hahaha ten sędzia podjechał do niego z miną " co jest kurwa? nie ma takiego bicia " hahahha
Zgłoś
Avatar
p................x 2010-05-18, 16:31
D18 napisał/a:



a Ciebie ktoś łajzo się o zdanie pytał? w internecie nie udowodnisz swojej przewagi intelektualnej więc nie wiem po co Twój wywód...

@~Lashlo

Chyba Ty



więc jednak jakaś przewaga jest? ;> a kto w ogóle ciebie pytał o zdanie, że śmiesz w tak bezczelny sposób pytać, czy ja zostałem o nie zapytany?
Zgłoś