18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Przed chwilą
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Fałszywy kolega
Dox • 2012-12-31, 13:02
Ostatnio idę sobie z kolegą. Nagle rozwiązał mu się but i uklęknął.

Ja tak patrze a tam coś rudego na głowie (ala lekkie odrosty).
Mówię:

- masz coś rudego na głowie
a on do mnie
- ja przecież jestem rudy tylko maluje włosy.

Do tej pory się do niego nie odzywam
Zgłoś
Avatar
motłoch 2012-12-31, 18:42 1
Dokładnie, znam z 3 rudych znajomych i wszyscy są fałszywi, więc coś w tym musi być
Zgłoś
Avatar
DMN 2012-12-31, 18:55 2
Też mam kumpla rudego, ale jakby nie sadistic to nie miałbym tylu żartów żeby go poniżać
Zgłoś
Avatar
FanatiCS 2012-12-31, 19:02
Rudzi są pojebani i chuj.
Zgłoś
Avatar
Gareth 2012-12-31, 20:52
ale kurwa że niby but uklęknął?
Zgłoś
Avatar
issenpl 2012-12-31, 22:12
Rudzi to jak inna nacja. Coś jak naziści czy KGB...
Na całe szczęście jest podgrupa rudych których można zalewać bez problemu do pełna jeden lub wiele razy w pojedynkę lub z kolegami:
ryjbuk.pl/rudowlose-pieknosci-308810
ENJOY
Zgłoś
Avatar
delsol 2012-12-31, 23:12 1
malowac to można jaja.... na wielkanoc
Zgłoś
Avatar
ManOfSparta 2012-12-31, 23:24
Znałem także 3 rudych. Każdy z nich był zakłamaną dwulicową kurwą, której nie należało się ani krzty szacunku. Nic tylko palić skurwysyństwo. Na sam widok "rdzawych" rzygać mi się chce.
Zgłoś
Avatar
BrunerOvned 2013-01-01, 3:14 1
Oby Wam ładna, ruda laska z alabastrową skórą nigdy dupy nie dała.
Zgłoś
Avatar
Aro1 2013-01-01, 4:09
@up jakby chodziło tylko o ruchanie to można zadzwonić po panienki i złożyć konkretne zamówienie ale jak chcesz czegoś więcej niż dymania to raczej charakter też się liczy a niestety rude to najzwyklejsze szmaty (przynajmniej w większości bo oczywiście są chlubne wyjątki)
Zgłoś
Avatar
KotletyDrobiowe 2013-01-01, 10:37
ci wszyscy obrońcy rudych...ja pierdole
Zgłoś
Avatar
Corradolicious 2013-01-01, 11:21 1
ManOfSparta napisał/a:

Znałem także 3 rudych. Każdy z nich był zakłamaną dwulicową kurwą, której nie należało się ani krzty szacunku. Nic tylko palić skurwysyństwo. Na sam widok "rdzawych" rzygać mi się chce.



No to czekam az mi to powiesz w twarz szczochozlopie
Zgłoś
Avatar
dth 2013-01-01, 16:31
@issenpl
spora część tych kobiet nie jest nawet ruda. Niektórzy się napatrzą na panienki z pofarbowanymi na czerwono włosami i twierdzą, że rude są takie hot i w ogóle. Gówno prawda. Fakt, jest sporo rzeczywiście ładnych rudych, ale większość bardziej się z jakimś upośledzeniem kojarzy niż z piękną kobietą.
Zgłoś
Avatar
Jedras992 2013-01-01, 19:48
Ja nie znam, żadnego rudego, bo nie dopuszczam do tego żeby ich poznać
Zgłoś
Avatar
sauerps 2013-01-01, 21:42 1
niestety jak zwykle przy takim temacie najwięcej piw dostaje ktoś, kto zadaje głupie pytanie nie wnoszące nic do tematu... trochę to przykre, ale przynajmniej wiadomo z kim mam do czynienia na portalu, więc drodzy sadole powiem tak: wariactwa i inne szaleństwa są wszechobecne, ale do chuja bądźmy ludźmi i postępujmy uczciwie. Powiedziałem co myślę... nie jestem rudy, ale obstaję do końca przy swoim zdaniu, bo nikogo nie oceniam na pierwszy rzut oka. Troche to nieuczciwe. samo to, że odpisałem Tobie kolego na koment że nie jestem rudy a dostałeś w chuj propsów świadczy o tym, że ludzie najpierw chcą się "modnie" wypowiedzieć i dostać pochwały za jakieś tam pierdolnięcie bzdury a w rzeczywistości nie powinno sie zapominać o tym kim się naprawdę jest. Znam jednego rudego, mój zajebisty kumpel, który nigdy mnie nie zawiódł i dlatego właśnie będę obstawał za nim mimo wszytsko. A wszelkie hejty mnie nie interesują, bo kurwa jak mam kumpla to mam mimo wszystko, a że ma rude włosy...? Kiedy o tym nie wiedziałeś (mówię tu do użytkownika, który wrzucił temat) to był ok? i nagle kolesia olewasz bo ma rude włosy? Jesteś chujem i niczym więcej to nawet nie jest powód raczej jakaś internetowa wymówka, bo naczytałeś się, że rudy to chuj i nagle zapominasz o tym ile znaczył dla Ciebie jako 'nie rudy'. Kumple mimo wszystko to prawdziwe kumpelstwo prawdziwych ludzi.. lojalność przede wszystkim. Jebać jakies internetowe piwa bo trzeba pamiętać kim się kurwa jest zawsze! Gratuluję najlepszego komentarza i tematu godnego... w sumie to godność gdzieś kolega zgubił. Jeżeli ktokolwiek potrafi tak zostawić kumpla to powinien się wstydzić
Zgłoś
Avatar
P................e 2013-01-02, 22:48
Dox napisał/a:

Ostatnio idę sobie z kolegą. Nagle rozwiązał mu się but i uklęknął.

Ja tak patrze a tam coś rudego na głowie (ala lekkie odrosty).
Mówię:

- masz coś rudego na głowie
a on do mnie
- ja przecież jestem rudy tylko maluje włosy.

Do tej pory się do niego nie odzywam



no to faktycznie jesteś fałszywy jak sie tak obracasz od kogoś.
Zgłoś