18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Fan BMW
deluxe • 2013-11-30, 19:40
I bardzo dobrze

[ Komentarz dodany przez: RutQ: 2013-12-03, 10:47 ]
Kopia zapasowa. Uprasza się o wrzucanie materiałów na serwer sadistic.pl

Zgłoś
Avatar
sobekkk 2013-11-30, 23:23 3
poik napisał/a:

Dobra a teraz pytanie do eksperta, myślę że przegrzał i zapalił się katalizator bo stary zapchany oprócz całej reszty i moje pytanie jak by była strumienica myślę że nie miało co by się stopić bo by przeszło ale się nie znam więc pytanie i czekam na odpowiedź a nie pisanie jakiś głupich pierdół



katalizator jest zaraz za skrzynia biegow, skrzynia bardzo czesto leje, a olej wsiaka w wygluszenie (niewiem po huj wygluszenie w takim miejscu). Nad katem jest oslona termiczna ktora dziala jak samochod jest w ruchu, jak palujesz w miescu to efekt na filmiku.

Zgłoś
Avatar
takija 2013-11-30, 23:23
poik napisał/a:

Dobra a teraz pytanie do eksperta, myślę że przegrzał i zapalił się katalizator bo stary zapchany oprócz całej reszty i moje pytanie jak by była strumienica myślę że nie miało co by się stopić bo by przeszło ale się nie znam więc pytanie i czekam na odpowiedź a nie pisanie jakiś głupich pierdół



Gówniane strumienice robione są często z tak niskiej jakościowo stali że zwyczajnie się przegrzewają i rude wpierdziela ja niemiłosiernie. Tu się przegrzala i buchło.
Zgłoś
Avatar
Davidzior 2013-11-30, 23:24
Hanysy. Wszystko jasne...
Zgłoś
Avatar
KokoniastyGad 2013-11-30, 23:36
Takie piękne autko .... 2 min katować... ;(
Zgłoś
Avatar
wojtek95do 2013-11-30, 23:58
Cóż się dziwić BMW - Bolid Młodzieży Wiejskiej
Zgłoś
Avatar
GreQ89 2013-12-01, 0:00
SMY Czyli Myszkow wiocha jakich malo jak i ludzie dziwnego podejscia do zycia
Zgłoś
Avatar
Wigen2323 2013-12-01, 0:03
BMW - Bardzo Majętny Wieśniak

Swoją drogą rozrząd też chyba poszedł się kochać.
Zgłoś
Avatar
Logram 2013-12-01, 0:09 4
gaśnica na początku wydaje dźwięk jak przypalany Obcy w II części :-}
Zgłoś
Avatar
wisnia123456 2013-12-01, 0:33
A Niemiec płakał jak sprzedawał
Zgłoś
Avatar
kalnex12 2013-12-01, 0:43
Czekam na ogloszenie na allegro typu:
Pierwszy wlasciciel niebity zadbany nigdy niezylowany do czerwonego pola
Zgłoś
Avatar
Pietia82 2013-12-01, 1:32
Oglądam i pukam się w głowę... Wiecie co było najgorsze dla tego auta? Pałowanie na odcince bez nadmuchu powietrza na chłodnicę a po drugie "akcja gaśnicza" która nie powinna mieć miejsca tylko powolna przejażdzka...
Zgłoś
Avatar
MudPie 2013-12-01, 2:02
kmsm1990 napisał/a:

Po co to gasic jak i tak już trup? Katalizator spalony (o ile jeszcze tam był wgl), tarcze z tyłu do kosza, klocki też, zaciski przegrzane, zapewne do remontu. Ogólnie.....ladnie wyglądała Szkoda fajnej sztuki. No ale mogła już spłonąć...jednego trupa na drodze mniej.



Od kiedy katalizator to potrzebna rzecz w samochodzie. to tylko wynalazek aby środowisko mniej truć, szkodliwy dla samochodu, bo leciutko ogranicza osiągi i zwiększa spalanie. Ja tam u siebie wyciąłem.
Zgłoś
Avatar
FzgW 2013-12-01, 2:22

Ślunsk kurwa.
Zgłoś
Avatar
berbel007 2013-12-01, 2:59
I jakie inne auto by to wytrzymało? BMW są pancerne ale mają pecha co do właścicieli ;c
Zgłoś
Avatar
own33333d7 2013-12-01, 3:00
Jakim trzeba być debilem żeby rozjebać auto w taki głupi sposób. Beta ma słuszny napęd więc bierze się jakieś chujowe opony i ćwiczy drift a nie palenie gumy pod domem...

berbel007 napisał/a:

I jakie inne auto by to wytrzymało? BMW są pancerne ale mają pecha co do właścicieli ;c


Już nie mów jakie świetne auto bo 5 min to chuj a nie katowanie. Hondy bez oleju chodzą tyle i odpalają potem (ale już kompresja słaba i w ogóle zarznięty silnik). Bmw to fajne samochody ale nie róbmy z nich drugiego merca beczki co po parę mln km robiły.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie