18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (2) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:18
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 1:21
Avatar
Plecionkarz 2012-10-02, 0:45
Trochę racji jest w tych działaniach starych fanów. Może po prostu obserwowali inne zjawiska które były fajne zanim stały się modne. Wystarczy popatrzeć co się dzieje ze stronami internetowymi. Na początku taka strona stara się skupiać określoną grupę ludzi, jest fajnie, treści są ciekawe. Przyciąga to coraz więcej odbiorców. Później na taką stronę zagląda każdy, każdy o niej mówi, osiąga ona sukces komercyjny. Szczyt popularności utrzymuje się przez pewien czas a potem zaczyna spadać. Treści i symbole zaczynają być kojarzone z kiczem. Ludzie zaczynają się wstydzić mówić, że są fanami. A więc wszystko odbija się na starych fanach bo ich reputacja zostaje zepsuta przez nowych fanów którzy i tak po pewnym czasie zmieniają swój obiekt zainteresowania i srają w inne miejsce.
Zgłoś
Avatar
MiotamRymy 2012-10-02, 0:47 2
Je*** pseudointeligent. To nie zupełnie chodzi o to przygłupie. Chodzi o to co dzieje się z tą kulturą i w jaką stronę to zmierza, czytając te jebane fora i komentarze zaczynam się czasem wstydzić do jakiej subkultury przynależę(12-13lat). To samo oglądając jakieś popremierowe komentarze typu to co się pojawiło tutaj gdzie jakiś jebany rondlarz robi 'ciki beng beng kurwa jesteś bogiem' albo coś. Od momentu jak weszły te jebane jukendensy i inne śmieciowe programy, a skejtowe ciuszki stały się modne i popularne ta cała kultura zaczyna się przeobrażać w jakąś rewię mody chuja mającą wspólnego przeważnie z graffitibrekiemrapemdeskąrowerami i przydużymi ciuchami. Obecnie kojarzy mi się z przygłupami w rondlach z fają w łapie, ew blantem jak zajebali chajs od matki albo uzbierali, tak jak kiedyś kojarzyła z typami z krokiem do kolan i bluzami z kapturem rozmiaru xl z deską pod pachą.
Zgłoś
Avatar
IwanMT 2012-10-02, 1:13
Nie lubie typa, ale ma racje.
Nawet troszkę się pośmiałem.
Leci piwo.
Zgłoś
Avatar
elemelehuj 2012-10-02, 6:09
@Bronisław_Komorowski teraz to dojebałeś, jeszcze nie słyszałem żeby ktoś z metalu na hiphop przeszedł. Jak już to zasrani hiphop obwisłe koszule i gacie słuchają dubstepu przez miesiąc dwa a potem spowrotem rap hiphop jak tam to gówno nazywasz. Powiedz mi, że tak nie jest
Zgłoś
Avatar
EdmundKemper 2012-10-02, 11:44
Popularność popularnością, ale jest różnica między ludźmi, którzy zainteresowali się PFK dla własnej przyjemności, a tymi, którzy zwęszyli dobry temat do zarobienia.
Zgłoś
Avatar
Metyl30 2012-10-02, 11:57
``czemu w nas jest taka dziwna zazdrosc``???
bo my kurwa Polacy jestesmy dlatego wilk wilkiem jak to sie mowi
Zgłoś
Avatar
mateuszmatel 2012-10-02, 14:01
Z tego co widzialem o tym filmie wyglada ze magik przed pfk byl nikim a prawda jest taka ze nagral juz 2 zajebiste plyty z k44. Sam poznalem "wielka fanke" magika ktora nie wiedziala o k44. Niech judzie sluchaja czego chca tylko po chuj chwalic sie jakim to zajebistym fanem jestem.
Zgłoś
Avatar
Ferben 2012-10-02, 17:01
Magik na premierze rozdawał autografy w Warszawie, załapał się ktoś ?
Zgłoś
Avatar
!Timon 2012-10-02, 18:00
Jak ktoś ma jakiekolwiek konkretne ambicje w życiu i je realizuje to ma totalnie wyjebane na to czy ktoś jest bardziej czy mniej fanem jego kapeli.

Ja widzę, to tak, że falę hejtu leją życiowi opierdalacze tudzież nieudacznicy którym ktoś chce odebrać ostatnią namiastkę poczucia wyjątkowości.

Subkultury to dobra zabawa dla dla dzieci w okresie dojrzewania. Chyba, że na tym robisz kasę - w innym wypadku jesteś smutny.
Zgłoś
Avatar
niemiec 2012-10-03, 12:00
Jak by ktoś zapytal o paktofonike rok temu to nikt by nie wiedzial o co chodzi a teraz masa fanow hehe
Zgłoś
Avatar
imbryg 2012-10-05, 22:28
@Plecionkarz

to samo zaczyna się dziać powoli z sadistickiem. 2-3 lata temu jak opowiedziałem kiedyś o sadolu, każdy się smiał ze mnie, że wchodze na jakieś pojebane strony. obecnie ok 70 moich znajomych lubi poczciwego sadola, lecz nie maja pojęcia o jego prawdziwym przesłaniu czyli o hardzie.
Zgłoś