18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Avatar
KamykHC 2009-11-17, 19:59
Bo ty Baalp słuchasz tylko Mezo i Verby więc Ci nie podchodzi Honor. Czasem pewnie nawet Kanikuły zapuścisz.
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-11-17, 20:31
Magik2501 napisał/a:



Słowianie podchodzą pod Arykczyków. Aryjczyk to każdy indoeuropejskczyk, ale są i mniejsze podziały na słowian, bałtów, nordyków itp.
BTW powiedzenie, że Słowianin nie jest Arykczykiem to tak, jakby powiedzieć, że Poznaniak nie jest Polakiem.

To czemu hitler chciał nas zajebać? Tłumacząc to tym że potrzebna jest przestrzeń życiowa dla aryjskiej rasy panów... Może on nie wiedział że jesteśmy aryjczykami? Taki mały hitlerfail?
Zgłoś
Avatar
Magik2501 2009-11-17, 21:15
1) bo był głupi
2) bo kilka razy chciał z nami sojusz,a my za każdym razem odrzucaliśmy. Dlatego, że partyzantka w Polsce była na najwyższym poziomie. Przeczytaj sobie zresztą dyrektywę Hitlera do Himmera (jest na necia). Adi napisał tam, że Polacy są znacznie lepsi niż myślał, trzeba połączyć krew polską i niemiecką, będzie wtedy nadczłowiek bla bla bla. Posiedź w temacie, to pogadamy, nie chce mi się opisywać już bo lecę na browar.
Zgłoś
Avatar
luki24 2009-11-17, 23:29
aha, to dla połączenia krwi powstały obozy koncentracyjne, żeby skupić tą krew w jednym miejscu...
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-11-17, 23:37
JokerHS napisał/a:

Bo ty Baalp słuchasz tylko Mezo i Verby więc Ci nie podchodzi Honor. Czasem pewnie nawet Kanikuły zapuścisz.


Dosranie miesiąca . Dawno czegoś tak marnego nie widziałam (może dlatego, że omijam część komentarzy tutaj).
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-11-17, 23:41
Bogna napisał/a:

(może dlatego, że omijam część komentarzy tutaj).


Ja staram się czytać wszystkie, ale na większość podobnych nie odpowiadam. Po prostu szkoda mi czasu
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-11-17, 23:52
Baalp napisał/a:

Ja staram się czytać wszystkie, ale na większość podobnych nie odpowiadam. Po prostu szkoda mi czasu


Jak dobrze, że nie jestem moderatorem . Szkoda mojego czasu na czytanie komentarzy, przeglądam jedynie za doklejonymi filmami czy obrazkami, na resztę szkoda mych nerwów.
Zgłoś
Avatar
R................g 2009-11-17, 23:59
Bogna, sprawdź ostrzeżenia JokerHS'a a to, czemu napisał taki post stanie się jasne
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-11-18, 0:14
Jeden z powodów do nieczytania komentarzy .
Zgłoś
Avatar
KamykHC 2009-11-18, 3:32 1
Bogna, sram na twoje zdanie. Dziwi mnie tylko, że nie jesteś w kuchni. Chyba, że tam masz komputer wmontowany w zlew. A jeśli chodzi o Ciebie drogi Baalpie, panie modzie, który jest prawdziwy, wśród modów jedyny: Mam również gdzieś twoje ostrzeżenia. Chcesz wpierdol mi jeszcze 100 takich. Tylko dziwi mnie to, że jesteś "pan mądry", który ciska się jak ja pierdole. Coś jest dla Ciebie niefajne, nie znaczy, że jest głupie. Może twoja tró muzyka jest wyjebana w kosmos dla Ciebie, a dla innych może być głupia. Zazwyczaj jak chce się powiedzieć coś złego, obrażającego kogoś lepiej zamknąć pysk, czego ty na pewno nie jesteś w stanie zrobić. Rozumiem, jednostki "wybitne" jak ty są fuck yeah boskie i w ogóle ale jakbyś zamknął swój parszywy pysk, w tym wypadku połamał palce albo uciął sobie to byłbym Ci wdzięczny (tylko wrzuć filmik na neta jak je obcinasz). Jesteś dla mnie tępym chujem, który tylko pisać potrafi. Chciałbym z Tobą pogadać na żywo lub chociaż przez jakiś śmieszny skype. Możesz mi dać za to ostrzeżenie. Nie interesuje mnie to. Chcę tylko byś znał moje zdanie na twój temat. Z "poważaniem" i pozdrowieniami twój wielbiciel Marcin

[ Komentarz dodany przez: Baalp: 2009-11-18, 09:26 ]
yhym
Zgłoś
Avatar
Bogna 2009-11-18, 12:06
JokerHS napisał/a:

Bogna, sram na twoje zdanie.


Łał, masz supermoce?
JokerHS napisał/a:

Dziwi mnie tylko, że nie jesteś w kuchni.


JokerHS napisał/a:

Chyba, że tam masz komputer wmontowany w zlew.



JokerHS napisał/a:

Zazwyczaj jak chce się powiedzieć coś złego, obrażającego kogoś lepiej zamknąć pysk,


Te, panie mądry, zabraniasz mieć własne zdanie inne od Twojego?
JokerHS napisał/a:

Chcesz wpierdol mi jeszcze 100 takich.


Wystarczy 5, żebyś miał odpoczynek od tego forum...

Baalp, to dalej pkt 6, prawda?

[ Komentarz dodany przez: Baalp: 2009-11-18, 19:23 ]
tak pkt 6, tu się zgadzamy
Zgłoś
Avatar
RudaSlava 2010-06-05, 14:38
Na miejscu Szczerego to wykonałabym w grobie obrót o 360 stopni za profanacje tego utworu.

Ps.Są gusta i guściki,nie każdy musi słuchac Dody,Feel i inne tzw.talenty
Zgłoś
Avatar
gonzdog 2010-07-08, 22:58 1
jebać tych kretynów w ortopedycznych butach i po chemioterapii !
Zgłoś
Avatar
zone811 2021-07-29, 17:49
Czarni są dumni z bycia czarnymi ,jak biały jest dumny z bycia białym to już rasizm dlatego jebać czarnuchów .
Zgłoś