18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
FC Barcelona - 11 listopada
Zarammoth • 2013-11-11, 20:36
Zapominając o zezwierzęceniu i zniszczeniach w stolicy, a nawiązując do pięknego święta mam dla was ciekawostkę. Otóż klub FC Barcelona postanowił uhonorować Święto Niepodległości.

Można nie lubić tego klubu z różnych względów, ale trzeba przyznać, że ładnie się zachowali. Zdjęcie pochodzi z oficjalnego profilu Barcelony na Facebooku:



facebook.com/photo.php?fbid=10152137514624305&set=a.299455459304.1...
Zgłoś
Avatar
WalniętyKnur 2013-11-11, 23:03 4
zawsze mnie interesowało, jaki cel przyświeca wszystkim tym ludziom, ktozy wrzucają w internety fotki mające na celu kompromitacje tego czy innego zawodnika z zagranicznej ligi. Jakieś nieformalne bojówki internetowe, tak, by sie mu lepiej spało, czy moze to kolejna (po mazaniu po ścianach "legia pany" "jebać żydzew") forma przedłużenia sobie członka?
Zgłoś
Avatar
dodii 2013-11-11, 23:18 1
WalniętyKnur napisał/a:

zawsze mnie interesowało, jaki cel przyświeca wszystkim tym ludziom, ktozy wrzucają w internety fotki mające na celu kompromitacje tego czy innego zawodnika z zagranicznej ligi. Jakieś nieformalne bojówki internetowe, tak, by sie mu lepiej spało, czy moze to kolejna (po mazaniu po ścianach "legia pany" "jebać żydzew") forma przedłużenia sobie członka?



Nic a nic z tego co wymieniłeś. Niektórzy ludzie swoje braki intelektualne wypełniają nabijaniem się z kogoś innego, dostaję się sportowcom bo każdy kibic jest w jakiejś tam większej grupie społecznej(realowcy etc.) więc i łatwiej znaleźć "ofiarę" do hejtowania a zawsze jakiś inny idiota go poprze. Ot cała filozofia.
Zgłoś
Avatar
lukasz1931 2013-11-11, 23:19
Ale nikt nie wie, że rok temu wstawili identyczne zdjęcie i za rok pewnie znowu będziemy widzieli tu takie same. Jak już udają to niech chociaż trochę zmienią.
Zgłoś
Avatar
Gamedx 2013-11-11, 23:24 3
lukasz1931.. Tak kurwa rok temu wstawili to samo zdjęcie z Neymarem? Wiesz od kiedy Neymar gra w FCB? Pierdolnij się w czoło..
Zgłoś
Avatar
Kemys 2013-11-11, 23:30 4
Jak można wyzwać od ciot człowieka który zrobił w kierunku realizacji swoich marzeń tak wiele że jest teraz jednym z najbardziej rozpoznawalnych ludzi na świecie mimo że miał fest pod górkę bo cierpiał na niedoczynność przysadki i miał zostać karłem bo jego starsi nie mieli kasy na leczenie. Sam zarobił na swoje zdrowie i osiagnał swoj cel, to człowiek ktory dzieki swojej pracy moze itrzymac rodzine a takze reprezentant swojego kraju w piłce nożnej. Ale i tak miliony ludzi ktorzy nie osiagneli ułamka tego co on nazwą go ciotą bo boli ich dupa że sami nic nie umieją zrobić.
Zgłoś
Avatar
m................6 2013-11-11, 23:46
jebac pilke nozna zwlaszcza w polaczkowym wydaniu
Zgłoś
Avatar
Moshe 2013-11-12, 0:10
Gówno nie klub - Barca ma w Polsce swojego "przedstawiciela", który zajmuje się ogólnie rozumianym marketingiem na naszym rynku, ogarnia ewentualnych sponsorów, prawa do wizerunku i spotkania dla VIPów. To na 100% ich działka.
Zgłoś
Avatar
dodii 2013-11-12, 0:55 1
lukasz1931 napisał/a:

Ale nikt nie wie, że rok temu wstawili identyczne zdjęcie i za rok pewnie znowu będziemy widzieli tu takie same. Jak już udają to niech chociaż trochę zmienią.



No tak. Rok temu przecież Neymar brał w FCB a i grali w koszulkach z przyszłego sezonu.

Moshe napisał/a:

Gówno nie klub - Barca ma w Polsce swojego "przedstawiciela", który zajmuje się ogólnie rozumianym marketingiem na naszym rynku, ogarnia ewentualnych sponsorów, prawa do wizerunku i spotkania dla VIPów. To na 100% ich działka.



Święte słowa. Tylko nie wziąłeś jednego pod uwagę, a nawet dwóch rzeczy. Mianowicie:
1) Zdjęcie zamieszczone na głównym profilu FCB
2) Jesteś ograniczony, i chyba nie pojmujesz faktu, że wszystko ma obecnie swojego "przedstawiciela", każda firma, partia, ugrupowanie, ważne osobistości, celebryci, a nawet internetowi debile. "Gówno nie klub"; perfekcyjnie oddane to jak cały marketing tego klubu na ciebie wpłynął(dla nie wtajemniczonych, to glówne hasło Barcelony to: Mes que un club, co w wolnym tłumaczeniu znaczy "więcej niż klub").
Zgłoś
Avatar
hakerline 2013-11-12, 8:57
@trebeter
Żal mi takich ludzi jak ty, ba, powiem nawet, że przez takich bezmózgich idiotów jak ty, Polacy tracą szacunek w oczach innych narodowości. A poza tym, niczego innego się nie spodziewałem po kibicu realu madryt, wy jesteście nawet gorzej rozwinięci umysłowo od ciapatych.
Zgłoś
Avatar
rawsa2 2013-11-12, 11:43
@up poszukaj dobrze.
Zgłoś
Avatar
kub45 2013-11-12, 12:48
Usunęli ten wpis czy co ?
Zgłoś
Avatar
XmrocznyX 2013-11-12, 22:21
lukasz1931 napisał/a:

Ale nikt nie wie, że rok temu wstawili identyczne zdjęcie i za rok pewnie znowu będziemy widzieli tu takie same. Jak już udają to niech chociaż trochę zmienią.



Ty kurwa faktycznie takie samo.



wklej to/aGuaN
Zgłoś
Avatar
Moshe 2013-11-14, 13:30
dodii napisał/a:

1) Zdjęcie zamieszczone na głównym profilu FCB
2) Jesteś ograniczony, i chyba nie pojmujesz faktu, że wszystko ma obecnie swojego "przedstawiciela", każda firma, partia, ugrupowanie, ważne osobistości, celebryci, a nawet internetowi debile. "Gówno nie klub"; perfekcyjnie oddane to jak cały marketing tego klubu na ciebie wpłynął(dla nie wtajemniczonych, to glówne hasło Barcelony to: Mes que un club, co w wolnym tłumaczeniu znaczy "więcej niż klub").



1) Myślisz, że wstawki na profilach na FB to jest jakiś problem do załatwienia, zwłaszcza jak się ma oficjalny deal z klubem?

2) Ja doskonale wiem, że wszystko ma przedstawiciela, tylko cała reszta bez mózgów nie wie, że wstawka na FB Barcy nie pojawiła się tam tylko ponieważ Messi kocha Polaków, tylko dlatego, że ktoś ma interes w sprzedawaniu większej ilości koszulek na naszym rynku. Wniosek - to nie Barcelona się ładnie zachowała - to Polak wysłał im zdjęcie, żeby tak to wyglądało.
Zgłoś