18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (4) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 15 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne

Historia oparta na autentycznej podróży dziennikarza Huntera Thompsona do Las Vegas w celu napisania relacji z zawodów motocyklowych Mint 400. Hunter używając fałszywego nazwiska Raoul Duke zabiera ze sobą prawnika Oscara Acostę używającego w filmie pseudonimu "dr Gonzo". Nietypowy duet zabiera ze sobą także walizkę pełną wszelkiego rodzaju narkotyków. Wszystko w imię twierdzenia "Ten, kto staje się bestią, pozbywa się bólu bycia człowiekiem". Misja dziennikarska podczas pobytu w Vegas spada na drugi plan, podczas gdy bohaterowie w narkotycznym pędzie postanawiają odnaleźć wizję amerykańskiego snu.
Najlepsze sceny z filmu


Film nieźle ryje mózg, lecz jest bezsensowny gdy ogląda się go "na trzeźwo"
ps. Film podzielony na czesci znajduje sie na YT. Jest ich 11. Za duzo pierdzielenia zeby je tu wgrywac. Enjoy
Zgłoś
Avatar
Wyborowa 2010-01-09, 18:59
z takim tematem, chce poczytać recenzje to wchodze na filmweba...
Zgłoś
Avatar
Rience 2010-06-18, 18:51 1
mathias napisał/a:

Czy mi sie wydaje czy jest jeszcze wczesniejsza czesc tego wogole?? Gdzies widzialem kawalek chyba ale chujowa byla.


Sam chyba byłeś chujowy, poprzedni film o Thompsonie ma tytuł "Tam wędrują bizony", z Billem Murray' em w głównej roli, a kolejny z film z Deppem w tej roli ma ukazać się ponoć w tym roku (The Rum Diary).
Osobiście polecam film i książkę, nie koniecznie pod wpływem .
Zgłoś
Avatar
Tomizmc 2010-06-23, 13:42
Jak dla mnie film jest pojebany!
Zgłoś
Avatar
Wilczex 2010-06-25, 1:59 2
ecko102 napisał/a:

film jest niesamowity polecam obejrzeć



A chciałam przesłuchać... Film mam na kompie, na dniach obejrzę.

Wyborowa, ,tu nie chodzi o recenzje tlyko o POLECANIE sobie dobrych filmów. I to też nie wszystkich, komedii i dramatów tu np nie znajdziesz. Temat jest pomocny kiedy np. chcesz obejrzeć film a nie wiesz co. Rozumiem, że Ty w takim wypadku przekopujesz cały filmweb. To powodzenia. Ja wolę zajrzeć tutaj, przejrzeć kilka interesujących mnie tytułów i obejrzeć. kilka perełek już tu wyłowiłam.

Takze jesli nie masz nic do powiedzenia na temat filmu nie zabieraj głosu
Zgłoś
Avatar
Lord of Suffering 2011-01-23, 22:00
Zgłoś
Avatar
Macioszny 2011-01-24, 23:50 1
Wilczex napisał/a:

A chciałam przesłuchać...


To jak ktoś ci powie: "polecam przeczytać tę książkę", to też mu elokwentnie odpowiesz: "ojej, a chciałam obejrzeć?"
Zgłoś
Avatar
Mongol20 2011-01-25, 23:08
Wilczex napisał/a:



A chciałam przesłuchać...



Zgłoś