18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (7) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 5:31
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Avatar
Cephelion 2024-02-07, 18:17
A te chrupnięcie przy upadku to ze pleców poszło, prawda ?
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-02-07, 18:58 2
samspadaj napisał/a:

te opisy o rosji i rosjanach piszecie tak, jakby ktoś wam kazał. na siłę i bez polotu.



Fajno-Polactwo... albo Ukraińcy. Fajno-Polacy z kolei dzielą się na niedowartościowanych chujków szukających poklasku, albo na zjebów, którzy starają się na pokaz być bardziej święci niż sam papież, żeby się wybielić. Taka jest moja hipoteza.
Zgłoś
Avatar
gagatek690 2024-02-07, 19:21 3
Siriuz napisał/a:

Fajno-Polactwo... albo Ukraińcy. Fajno-Polacy z kolei dzielą się na niedowartościowanych chujków szukających poklasku, albo na zjebów, którzy starają się na pokaz być bardziej święci niż sam papież, żeby się wybielić. Taka jest moja hipoteza.



i to poczucie wyższości nad "ruską swołoczą" w wykonaniu poliniaków którzy:
- nie potrafią opracować i wyprodukować własnego czołgu, BWP
- -//- samolotu
- -//- okrętu nawodnego
- -//- okrętu podwodnego
- - //- rakiety międzykontynentalnej/ hipersonicznej/kosmicznej...
- dobrej jakości pistoletu maszynowego

jakimś cudem wyszedł im Piorun i chyba drony też mamy w miarę dobre.

qrwa kraj niemieckich wyrobników i zbijaczy europalet a wyżej sra niż dupy ma. i jeszcze 70 procent debili zaszczepiło się czymś na coś.

samspadaj napisał/a:

te opisy o rosji i rosjanach piszecie tak, jakby ktoś wam kazał. na siłę i bez polotu.



w czasie plandemii koncerny płaciły różnym youtuberom i influencerom za propagowanie szczepionek. Była chyba nawet lista w necie ile który przytulił. Teraz pewnie US płaci sprzedajnym kurwom za robienie "odpowiedniego klimatu" w/s Rosji. Trzeba ją ukazać jako kraj upadły bo kto w innej sytuacji poszedłby na wojnę z ruskimi wiedząc, że są dobrze uzbrojeni i świetnie zmotywowani? A jak już Rosjanie wybiją upadlińców to nasze matoły będą następne w kolejce.
Zgłoś
Avatar
Lupa 2024-02-07, 19:45 1
Siriuz napisał/a:

Fajno-Polactwo... albo Ukraińcy. Fajno-Polacy z kolei dzielą się na niedowartościowanych chujków szukających poklasku, albo na zjebów, którzy starają się na pokaz być bardziej święci niż sam papież, żeby się wybielić. Taka jest moja hipoteza.



A masz jakąś hipotezę, do której grupy się zaliczasz?
Zgłoś
Avatar
petru23 2024-02-07, 19:59 1
Kurwa ile teorii. Jebnął to jebnął. Na chuj drążyć??
Zgłoś
Avatar
TwójCzarnyPan 2024-02-07, 20:39
Igorek95 napisał/a:

Nie wiem gdzie trzeba się obracać żeby w ogóle mieć do czynienia z ich propagandą, która działa jedynie na zapijaczonych rusków


No jak to gdzie. Na Sadolu!
Zgłoś
Avatar
HermanVonSztolc 2024-02-07, 20:53
Moze kumał ze za nisko i całował w te słupki... ale trafił prawie w zaspe i prawie bedzie żył
Zgłoś
Avatar
woszczuthcrew 2024-02-07, 22:20 2
Każdego ruska mniej, jakoś lżej na sercu
Zgłoś
Avatar
Siriuz 2024-02-08, 0:23
Lupa napisał/a:

A masz jakąś hipotezę, do której grupy się zaliczasz?



Jestem humanistą
Zgłoś
Avatar
Kooondor2000 2024-02-08, 23:14
gagatek690 napisał/a:

i to poczucie wyższości nad "ruską swołoczą" w wykonaniu poliniaków którzy:
- nie potrafią opracować i wyprodukować własnego czołgu, BWP
- -//- samolotu
- -//- okrętu nawodnego
- -//- okrętu podwodnego
- - //- rakiety międzykontynentalnej/ hipersonicznej/kosmicznej...
- dobrej jakości pistoletu maszynowego
jakimś cudem wyszedł im Piorun i chyba drony też mamy w miarę dobre.
qrwa kraj niemieckich wyrobników i zbijaczy europalet a wyżej sra niż dupy ma. i jeszcze 70 procent debili zaszczepiło się czymś na coś.
w czasie plandemii koncerny płaciły różnym youtuberom i influencerom za propagowanie szczepionek. Była chyba nawet lista w necie ile który przytulił. Teraz pewnie US płaci sprzedajnym kurwom za robienie "odpowiedniego klimatu" w/s Rosji. Trzeba ją ukazać jako kraj upadły bo kto w innej sytuacji poszedłby na wojnę z ruskimi wiedząc, że są dobrze uzbrojeni i świetnie zmotywowani? A jak już Rosjanie wybiją upadlińców to nasze matoły będą następne w kolejce.



ruSSki kacapie ty jeszcze nie na froncie? Spadaj walczyć za fiutina, biede i syf ?
Zgłoś