18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (3) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 0:00
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 16:26
🔥 Brawo żołnierze - teraz popularne
Avatar
nojapierdole 2012-06-21, 23:40 2
niektorzy to chyba zyja tylko po to, zeby cos na sadola wrzucic...
Zgłoś
Avatar
S................r 2012-06-21, 23:41
dzięki za filmik, miła niespodzianka, już zapomniałem o \fedorze
Zgłoś
Avatar
mefe 2012-06-21, 23:42
egzekutor...
Zgłoś
Avatar
s................9 2012-06-21, 23:49
Fakt jeden z lepszych z zawodników. Ale trzeba też przyznać że nie walczył z najlepszymi zawodnikami z UFC. niestety
Zgłoś
Avatar
bulman90 2012-06-21, 23:51
Najmanowi by nie klepnął
Zgłoś
Avatar
karol_n1 2012-06-22, 0:36
Nie chce być tu hejterem ale będę. Jebią mnie te kretyńskie walki. Nie oglądałem żadnej walki z Najmanem czy z inną cipą. Autentycznie lata mi to luźnym kalafiorem. Nie rozumiem też ludzi, którzy masowo się podniecają tymi walkami. Nie widzę tu na prawdę nic ciekawego. Jeśli ktoś chce zobaczyć lanie się po mordach to wystarczy, że pójdzie w odpowiednie (lubi nieodpowiednie) miejsce i sam zobaczy lub poczuje.

Pewnie zaraz się wysypią ludzie, którzy będą pisać teksty pt. "to chodź! najebie ci!". Problem w tym, że na serio nie widzę nic w tym wszystkim ciekawego. Chcecie- oglądajcie. Ja tylko swoją niecną opinie w tym temacie wyraziłem.
Zgłoś
Avatar
Domb3k 2012-06-22, 0:50 4
@up a kto na poważnie ogląda walki jakiegoś Najmana czy innych "cipek" ?

A walki są na prawdę świetne chodzi mi oczywiście o takie gale jak UFC czy w.w M1 mówią same za siebie, praktycznie każda walka kończy się efektownym K.O czy jakąś ciekawą dźwignią... a do tego wymieszane sztuki walki , które zresztą są na wysokim poziomie, tam byle kogo do klatki nie wpuszczają...

i gdzie miałbym niby łazić po jakichś dziurach gdzie leją się same łajzy, albo napinacze po meczach derbowych różnych drużyn na różnych szczeblach sportowych... mam gdzieś takich nieudaczników
Zgłoś
Avatar
m................0 2012-06-22, 1:02 19
Zgłoś
Avatar
haqer 2012-06-22, 1:04 2
@karol_n1 chociaż imię swoje byś z dużej litery napisał... A tak btw jak nie oglądasz to po chuj tu wlazłeś i obejrzałeś ?

[ Komentarz dodany przez: angel: 2012-06-22, 08:26 ]
piwko poszło przypadkowo
Zgłoś
Avatar
H................g 2012-06-22, 1:13
Niby kurwa po rusku gadają, a człowiek ma wrażenie, że rozumie większość
Zgłoś
Avatar
Xenomorph08 2012-06-22, 1:23
Fedor się nie jebie. Jak zawsze.
Zgłoś
Avatar
regal 2012-06-22, 2:17
Xenomorph08 napisał/a:

Fedor się nie jebie. Jak zawsze.



Taaa a z Silvą to kto dostał większy wpierdol? Z kolei Antek ledwo uszedł z życiem po walce z Cainem który padł jak lamus po bombie na ryj od Juniora więc wiadomo kto jest najlepszy;) Fedor to tylko solidny zawodnik w dzisiejszych czasach.
Zgłoś
Avatar
Neuromancer_PL 2012-06-22, 4:40
Fiedja właśnie ogłosił zakończenie kariery :\
Zgłoś
Avatar
Sevelis 2012-06-22, 8:35
karol_n1 napisał/a:

Nie chce być tu hejterem ale będę. Jebią mnie te kretyńskie walki. Nie oglądałem żadnej walki z Najmanem czy z inną cipą. Autentycznie lata mi to luźnym kalafiorem. Nie rozumiem też ludzi, którzy masowo się podniecają tymi walkami. Nie widzę tu na prawdę nic ciekawego. Jeśli ktoś chce zobaczyć lanie się po mordach to wystarczy, że pójdzie w odpowiednie (lubi nieodpowiednie) miejsce i sam zobaczy lub poczuje.

Pewnie zaraz się wysypią ludzie, którzy będą pisać teksty pt. "to chodź! najebie ci!". Problem w tym, że na serio nie widzę nic w tym wszystkim ciekawego. Chcecie- oglądajcie. Ja tylko swoją niecną opinie w tym temacie wyraziłem.



Kolego, może dla Ciebie to tylko zwykłe lanie po mordzie, ale dla kogoś innego to pasja i całe życie. Siedzę w tym środowisku już od dobrych 6 lat, głównie MT oraz zapasy i uwierz mi, dla mnie np nie zrozumiałe jest to, co jest fajnego w najebaniu się co weekend do zgona. Nie dość, że kasa zmarnowana to jeszcze zdrowie zniszczone. A dla wielu jest to styl życia

Masz swoją opinię, ja mam swoją.
Zgłoś
Avatar
MichasQ 2012-06-22, 9:12
@mikEWrona
Bo zakończył karierę, dla rodziny
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie