18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Felipe Massa w Warszawie - onboard
k................t • 2013-05-19, 20:50
Impreza Shella w Warszawie - 18 maja 2013

Onboard:



Film ogólny:

Zgłoś
Avatar
rihle84 2013-05-21, 0:58
jaki kraj, takie F1
Zgłoś
Avatar
lisek94 2013-05-21, 1:21 1
Ciekawi mnie ilu ludzi pomyslalo "No wspanialy kierowca, polozyli mu przeszkody na torze, a on je tak plynnie wymija." Gowno prawda, zakryli poprostu dziury,..
Zgłoś
Avatar
Yamissek 2013-05-21, 1:57
Typ jedzie bolidem a inni na to patrzą, coś wspaniałego.
Zgłoś
Avatar
Szczam_na_Zakrystii 2013-05-21, 2:55
Nasuwa się tylko jedno pytanie: Po co?
200 metrowy tor jak dla gokarta...
Jeżeli miało by to na celu budowę toru F1 w naszym kraju i promocję tego sportu to ok, ale o budowie toru F1 nie ma co myśleć.
I co on pokazał podczas tego przejazdu? Że bolid F1 dobrze przyspiesza? Że dobrze pali gumę?
Przecież to bez sensu!
Mam nadzieje że to finansował tylko Shell i Fiat bo jak "nasi" włodarze się do tego dołożyli to na prawdę serdeczny chuj władzom w dupsko.

Nie wiem czy robią takie szopki na zachodzie europy ale wątpię.
Wygląda mi to jak pokazywanie chleba czarnym w Etiopii " Widzicie, to jest chleb! I widzicie go po raz ostatni".
Zgłoś
Avatar
rozyk 2013-05-21, 6:42 2
co mowi bourneika do felipa?
-felipie MASA , MASA
hehe a wiec tak czuje sie bongman,ciekawe ciekawe
Zgłoś
Avatar
showexon 2013-05-21, 10:58
Co to jakiś jeb*ny NASCAR dla tłustych USAmanów ? 2 zakręty ... się organizatorzy postarali ;x
Zgłoś
Avatar
x................s 2013-05-21, 11:17
SZAJBAAA napisał/a:

Nasuwa się tylko jedno pytanie: Po co?
200 metrowy tor jak dla gokarta...
Jeżeli miało by to na celu budowę toru F1 w naszym kraju i promocję tego sportu to ok, ale o budowie toru F1 nie ma co myśleć.
I co on pokazał podczas tego przejazdu? Że bolid F1 dobrze przyspiesza? Że dobrze pali gumę?
Przecież to bez sensu!
Mam nadzieje że to finansował tylko Shell i Fiat bo jak "nasi" włodarze się do tego dołożyli to na prawdę serdeczny chuj władzom w dupsko.

Nie wiem czy robią takie szopki na zachodzie europy ale wątpię.
Wygląda mi to jak pokazywanie chleba czarnym w Etiopii " Widzicie, to jest chleb! I widzicie go po raz ostatni".



to uczucie, gdy jestes blisko startującego samolotu/myśliwca, gdy metr od ciebie przejeźdza czołg ważący 40ton, kiedy czujesz jak się ziemia trzęśie od przejeźdzającej lokomotywy, jak ciarki przechodzą od strzelających marchew samochodu WRC i ryku silnika właśnie F1
Zgłoś
Avatar
T................h 2013-05-21, 12:44
Gówno prawda. Jestesmy tak głęboko w dupie, że nie potrafimy nawet na jedną impreze ułożyć czegoś lepszego niż ten "tor" na filmikach. Do tego jeszcze puszczenie tam bolidu F1 który do pokonywania takich zakrętów nie jest przystosowany. 200 metrów w te i nazad - niech sie gawiedź cieszy bo widziała bolid.

Tak jest u nas ze wszystkim, wszystko sie robi na odpierdol i doprawia jakimś ładnym kwiatuszkiem do ozdoby żeby sie nim chwalić. Ostatnio przeczytałem nawet że nasza ukochana armia, strażnik najaśniejsze Rzplitej nie jest zainteresowana kupnem polskiej platformy Anders. Ciekawe w takim razie co kupimy skoro niemcom leopardy 2A4 sie kończą, NRD sie drugi raz nie rozpadła zeby znowu kupić uzywane MiGi-29.
Zgłoś
Avatar
leegoldman 2013-05-21, 13:45
Coś mu ta zmiana biegów nie siedzi.
Zgłoś
Avatar
Szulcu 2013-05-21, 17:50
Lubię go, pozytywny chłop.
Zgłoś
Avatar
rozyk 2013-05-21, 20:18
showexon napisał/a:

Co to jakiś jeb*ny NASCAR dla tłustych USAmanów ? 2 zakręty ... się organizatorzy postarali ;x



wchodz w zakrety przez 4 godziny z predkoscia 380 km/h szczuply polaku
Zgłoś
Avatar
08PL 2013-05-28, 18:14
Nie wiem ile tam jest metrów ale chyba to jedyny kawałek prostego asfaltu w Warszawie
Zgłoś