18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Losowe Szukaj Forum Ranking Odznaki
Zarejestruj się Zaloguj się

Feminizm
dziobak90 • 2020-02-17, 20:19
Mądrego to i miło posłuchać. Dziewczyna generalnie dobrze prawi i mówi to co każdy normalny człowiek chciałby usłyszeć o feministycznych bredniach :idzwch*j: . Są napisy, więc każdy zrozumie o co chodzi 8-)


2020-02-18, 00:55
A mnie to jebie co kobieta ma na myśli i co sądzi..... Jej miejsce jest w kuchni i w łóżku a to czy ma jakieś poglądy idee itp... To mnie jebie bo i tak albo to durne do kwadratu albo bez sensu i nic nie zmieni to w jej życiu 8-)

2020-02-18, 06:57
k***a pie**oli oczywiste rzeczy które ludzie chcą usłyszeć. To się nazywa populizm.

se...........ed
2020-02-18, 08:29
Mom and Death napisał/a:

k***a pie**oli oczywiste rzeczy które ludzie chcą usłyszeć. To się nazywa populizm.



Generalizujesz .

2020-02-18, 08:31
To jest boxxxxy?

2020-02-18, 09:56
nienajgłupszy film + ta pani popiera Berniego Sandersa <3

2020-02-18, 10:25
Ta Shoe0nHead to mądra dziewczyna

2020-02-18, 12:55
silwerbalk napisał/a:

A mnie to jebie co kobieta ma na myśli i co sądzi..... Jej miejsce jest w kuchni i w łóżku a to czy ma jakieś poglądy idee itp... To mnie jebie bo i tak albo to durne do kwadratu albo bez sensu i nic nie zmieni to w jej życiu



Uuu jaki twardziel, wyżyjesz się w necie to w domu więcej zniesiesz awantur od żony. Ha, przypomina mi to kumpla, który zawsze pie**oli jak to babę trzeba trzymać krótko, a raz jak przyjechała do roboty to mu robiła awantury, że nie odkurzył POD dywanem.

Hehe, typowe.

2020-02-18, 13:54
Policeman napisał/a:

Uuu jaki twardziel, wyżyjesz się w necie to w domu więcej zniesiesz awantur od żony. Ha, przypomina mi to kumpla, który zawsze pie**oli jak to babę trzeba trzymać krótko, a raz jak przyjechała do roboty to mu robiła awantury, że nie odkurzył POD dywanem.
Hehe, typowe.



To powiedz mi co zmienił,, feminizm,, w dzisiejszych czasach dla kobiet..... Całe k***a zero tyle mogą wywlczyć max to pie**olną focha i tyle więcej w ich światopoglądzie zmieniła I wojna światowa bo musiały zapie**alać w fabrykach kiedy mąż siedział w okopach i zabijał fryców....
Same nic nigdy nie wywalczyły......nie wróć prawo do głosowania a studiować i tak mogły bo pustaka nikt nie lubił mieć w domu a studia były drogie i 100% płatne

2020-02-18, 14:09
spoons napisał/a:

Ja pie**ole "miażdży Cie swoim rozumem..","mega inteligentna kobieta". Przez nadmiar netu ludzie widzą tylko tragiczne skrajności, i nagle przeciętna, racjonalnie myśląca dziewczyna staje się jakimś przejawem geniuszu? Odrobina rozsądku (pod konkretną publikę) i sadole zbajerowani po całości ;P




Następny... Jego wypowiedź sugerowała, że ta dziewczyna jest głupia. Jeżeli oglądał materiał i wysnuł taki wniosek, tzn że sam jest debil. A ona nie musi w tym równaniu być nagle jakaś ponadprzeciętna. Nadmieniam też, że myślenie racjonalne jest przejawem inteligencji i mądrości, niekoniecznie geniuszu, ale jednak.