18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Festiwal muzyczny
R................i • 2017-06-22, 15:51
Nie wiem czy to brudstok czy co innego, ale ładnie przyćpali.

Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2017-06-23, 12:55
ckk666 napisał/a:

Na "brudstoku" to was zrobili

ooo! i Ciebie też znalazłem na filmikach...



Brudstock generalnie jest dobry. Można tam pojechać, poobserwować ludzi i zobaczyć, kto w głębi duszy jest bydłem a kto człowiekiem. To wiele pomaga żeby się kiedyś nie naciąć i nie przyjąć takich ludzi do kręgu znajomych, czy nawet gorzej: wpuścić do domu.

Shitstorm beggining... 3... 2... 1...
Zgłoś
Avatar
Cara_Al_Sol 2017-06-23, 14:09 1
fiattt napisał/a:

beggining...


beginning jak coś

A teraz serio.
Chuj wam wszystkim w dupę, psy ogrodnika.
Sami nie pojadą, ale kilka kurew poślą.
Nie wiem co dla was jest rozrywką... Może picie piwa w parku to jakiś szczyt zabawy. Nie wiem.
Raz byłem. Było fajnie, ale więcej nie pojadę. Za stary już jestem.
Niech się młodzi bawią, co wam do tego?
Zgłoś
Avatar
b0r000 2017-06-23, 14:30 1
Loaloa napisał/a:

@innos
Części sadolowych zjebów zwyczajnie rodzice nie puszczą na tego typu imprezy, więc pozostaje im hejtowanie. Część to wyborcy Pisu, a jak Jarek coś powie, to te lemingi to łykają bez sekundy zastanowienia. Wreszcie trzecia grupa to skundlone polactwo, które ma ból dupy o to, że tysiące młodych ludzi dobrze się bawią.



Nie wierze
Loaloa napisał coś z sensem! Świat naprawdę ma się ku końcowi
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-06-23, 14:42 2
Widzę, że zabolał was mój komentarz. Dawno nie było tylu histerycznych odszczeknięć na moje słowa. Na bank należycie do jednej z wymienionych przeze mnie grup.

Cytat:

Typowe Polskie wesele (...) to wlasnie przyklad takiej kulturalnej zabawy



O kurwa, jak kisnę! Bo dobra zabawa może być wyłącznie przy uświęconej waszą pijacką tradycją gorzale. Typowe polskie wesele - banda nawalonych wieśniaków gibająca się w remizie przy wieśniackiej muzyce. Obowiązkowo połowa samców się porzyga, a druga połowa będzie się napierdalać.
Zgłoś
Avatar
Pigwaranek 2017-06-23, 14:52 6
@up Jaka rodzina, takie wesela, przykro mi ze Twoja to skonczone buraki. Coz, niektorych rzeczy sie nie wybiera... zawsze mozna wylac frustracje w internecie prawda?
Zgłoś
Avatar
szaman1991 2017-06-23, 15:20
A na woodstoku to co, niby się nie pije? Co za różnica gdzie, czy to dyskoteka czy to woodstok ludzie piją, ćpają i ruchają. Ten sam typ baranów
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2017-06-23, 15:23 2
szaman1991 napisał/a:

Czy to dyskoteka czy to woodstok ludzie piją, ćpają i ruchają.

ale na brudstoku wszyscy ruchają wszystkich a na weselach puka się tylko pannę młodą, ewenetualnie druchny.
Zgłoś
Avatar
Loaloa 2017-06-23, 16:20 1
Cytat:

ale na brudstoku wszyscy ruchają wszystkich



Ciebie pięć razy, a ty ani razu. Teraz rozumiem twój zawód i niechęć do Woodstocku.
Zgłoś
Avatar
kapelan_szturmowy 2017-06-23, 22:31
Loaloa napisał/a:

Teraz rozumiem twój zawód i niechęć do Woodstocku.

Moja niechęć do Brudstocku wynika z tego, że nie czuję potrzeby zeszmacenia się tak jak Ty i Tobie podobny margines społeczny.
Loaloa napisał/a:

Ciebie pięć razy, a ty ani razu.

Mnie na Brudstocku nie było, nie ma i nie będzie, bo gardzę zabawami dla bydła, ale miło że dzielisz się wrażeniami na podstawie swoich przygód.
Zgłoś