18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 19 minut temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:40
🔥 Koniec jazdy - teraz popularne
Fiat 126 - 3.1 V6
def1 • 2013-01-06, 16:15
Prace nad tym "maluchem" nadal trwają, robi wrażenie.





cały czas szukam po tagach, jakby co to wiadomo gdzie.
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2013-01-07, 15:49 1
petru23 napisał/a:



nie, nie robi wrażenia. Wrażenie to robi odrestaurowanie takiego maluszka do pełnej oryginalności.
Take przeróbki z maluchami to na chyba każdej wiosce ktoś modzi.
I wcięło im jeden pasek, także podróba.


paska to tobie ze stodoły wcieło wieśniaku
Zgłoś
Avatar
tomek99320 2013-01-07, 16:02
tyle wygrac .
Zgłoś
Avatar
Krak 2013-01-07, 16:02
petru23 napisał/a:



Wrażenie to robi odrestaurowanie takiego maluszka do pełnej oryginalności.



E tam restauracja, wystarczy kliknąć nówkę na allegro:
fiat-126-126p-nowy-154-km-fabrycznie-nowy-i2873162737.html
Zgłoś
Avatar
kaelem 2013-01-07, 16:09
brzmi jak samochodzik z nakręcaną sprężynką
Zgłoś
Avatar
Verdourth 2013-01-07, 16:11
Robi wrażenie? Chyba na dzieuchy ze wsi obok albo kolegów ze sklepu
Zgłoś
Avatar
MrEngineer 2013-01-07, 16:19
I tak jak w coś przypierdoli, to kierowcę będą po całej okolicy zbierać.
Zgłoś
Avatar
hszanu 2013-01-07, 16:20
pomimo, że widać go w tym kolorze z kosmosu to ja nic ciekawego nie zauważyłem.
Zgłoś
Avatar
G................x 2013-01-07, 16:28 1
TytanowaPyta napisał/a:

@Garbatyyx
A co prawda boli ? Pewnie sam wyjebałeś kupe kasy na takie coś a teraz masz problem bo nawet jebanej półki z ikei nie przewieziesz bo ci silnik całe miejsce w samochodzie zajmuje .


Myślisz, że ktoś przerabia samochód z myślą o wyjeździe na zakupy do ikei? Nic nie wyjebałem (prócz Twojej siostry) ale wkurwia mnie myślenie takich ludzi jak Ty... Może goście tak wolny czas spędzają, hobby itp. Jakiś tam ziomek z góry pisał, że mogli włożyć lepszy silnik, a może tak kurwa nie mieli kasy na lepszy sprzęt i zrobili z takim, do którego mieli dostęp...
Zgłoś
Avatar
T................a 2013-01-07, 16:31 3
@up
Taaaa... wpakowali pięć razy więcej hajsu w maluszka niż sam jest wart, a ty jeszcze powiesz, że nie mieli hajsu na nic lepszego, nie no kurwa gratuluje toku myślenia.

P.S
Nie mam siostry, mam tylko psa jak chcesz mogę ci go dać na parę dni abyś się jakoś spełnił.
Zgłoś
Avatar
pkh 2013-01-07, 16:35
Wszyscy hejterzy kurde idźcie się przejechać swoim Tico w lpg!
Co innego jest zrobić wiejski tuning gdzieś w stodole, a co innego porządna robota. Założę się że nikt z was nie stał nawet obok takiego porządnie przerobionego auta.
Z bratem odrestaurowaliśmy już dwa auta w przydomowym garażu dbając o najmniejsze szczegóły, bo dla chcącego nic trudnego i nie trzeba mieć super wypasionego warsztatu, żeby coś porządnie zrobić. W narzędziach mamy jakieś 10tyś złotych, więc to nic przy takich tuningowych warsztatach.
Poza tym nawet w porządnym warsztacie mogą odwalać lipę, a co innego robić samochód dla siebie, dbając o każdy szczegół.
Jeśli ci goście zrobili maluszka porządnie i z sercem, to szacun dla nich. Co innego, jeśli zrobili to byle jak, wtedy cofam propsy
Zgłoś
Avatar
G................x 2013-01-07, 16:57
TytanowaPyta napisał/a:

@up
Taaaa... wpakowali pięć razy więcej hajsu w maluszka niż sam jest wart, a ty jeszcze powiesz, że nie mieli hajsu na nic lepszego, nie no kurwa gratuluje toku myślenia.

P.S
Nie mam siostry, mam tylko psa jak chcesz mogę ci go dać na parę dni abyś się jakoś spełnił.


To już nie ciągniesz wątku z przewozem mebli w przerobionych samochodach?? Nic nie mówiłem o tym, że kasę, którą wpakowali w ten samochód można lepiej lub gorzej zainwestować... ich kasa i ich sprawa co z nią zrobią. Oczywiście Ty byś pewnie lepiej kasę zainwestował, a zwłaszcza cudzą bo jak wszyscy wiemy cudzymi pieniędzmi najlepiej się "szasta".
Zgłoś
Avatar
thez 2013-01-07, 16:59
Każdy maluch bez rdzy robi wrażenie.
Zgłoś
Avatar
fejzez 2013-01-07, 17:02
koleś przejechał kilkanaście metrów w tą i nazad nie pokazał nawet 1/5 mocy z tego silnika, i gdzie to robi wrażenie ?
Zgłoś
Avatar
genghiskhan 2013-01-07, 19:03 1
pkh napisał/a:

Wszyscy hejterzy kurde idźcie się przejechać swoim Tico w lpg!


a ty co masz kurwa do gazu?
jebnij se w
Zgłoś
Avatar
Damcio 2013-01-07, 19:32
K*rwa dobry mocny silnik v6 którego ryk jest muzyką dla ucha , ale dlaczego akurat "maluch" :///
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie