18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Fight Football League
Alex_1 • 2010-08-11, 12:09
Zasady FightFootball są dośc proste. Gra się piłką nożną rozmiar 4, celem gry jest wrzucenie płki do kwadratowej bramki umieszczonej na każdym końcu boiska. Każda drużyna składa się z 10 graczy (4 Fighters, 3 Runners, 3 Defenders) i 5 rezerwowych. Mecz trwa 4 kwarty po 12 minut. Dozwolone jest kopanie piłki, przenoszenie piłki, podawanie do przodu i do tyłu. Dozwolone są pojedynki (1 vs 1), kiedy obaj gracze są bez piłki. Możliwe jest KO. Nie można kopać, natomiast można stosować obalenia i chwyty zapaśnicze.



We Włoszech jest normalna Liga a z tego co słyszałem w Gdyni planują zorganizować pierwsza polska drożynę.
Zgłoś
Avatar
MowMiSynu 2010-08-11, 17:48
Dobrze by się to oglądało, ale sport jest zdecydowanie dla fanów muzyki w tle.
Zgłoś
Avatar
yoddha 2010-08-11, 17:50 1
Ta gra była dużo lepsza od fify. Gralo sie godzinami i nigdy nie nudziło
Zgłoś
Avatar
raquid 2010-08-11, 19:03
tylko na kogo tu patrzeć gdy 20 się klepie
Zgłoś
Avatar
Uriz 2010-08-11, 19:22 1
foot(stopa) ball(piłka, jajka w wolnym tłumaczeniu)
Co to ma wspólnego z Piłką nożną? To raczej powinno się znać Rugby fight league
Zgłoś
Avatar
bartoos 2010-08-12, 1:30
Po zaciętym meczu piłki nożnej Widzew przegrywa z Legią 2:1 na Łazienkowskiej po golach blablabala....
Nastepnego dnia rewanż bojówek Fight Football, Destroyers Hooligans Widzew gromi 4:1 Teddy Boys z Warszawy. Czerwona Armia zalicza 2 hospitalizowanych i 3 KO. Niestety Legioniści nie maja kogo wystawić w następnym meczu, 5 hospitalizowanych i 7 KO wyklucza ich z następnego meczu. Rewanż udany

Fajny dodatek byłby do piłki nożnej.
Zgłoś
Avatar
FightFootballLeague 2010-08-13, 11:15
Witam!

Jestem Artur i zajmuję się promocją FFL w Polsce.

Z góry chciałbym podziękować za zainteresowanie tym nowatorskim sportem. Teraz na 90% można powiedzieć, że w Polsce będzie drużyna FFL.

Chciałbym się ustosunkować do kilku waszych wypowiedzi:

-ZareFF - Stwierdzenie, ze biją jak dziewczynki jest lekko nie na miejscu, widać że nie masz o tym pojęcia. Na filmiku który został wstawiony tutaj widać włoskich zawodowych fighterów MMA, którzy walczyli z resztą na KSW oraz mistrza włoch w boksie amatorskim.

-Isanorath- też grywałem w piłkę zapaśniczą na treningach, jednak to nie jest to samo.

-Morszczuk- jest trzech sędziów czuwających nad przestrzeganiem zasad. Faule również są.

-Hemik- Pudziana nie będzie, natomiast byc może zobaczycie inną gwiazdę polskiego MMA.

-Realus- Nie wiem, czy polscy Hooligans znajdą tutaj swoje miejsce tak do końca. Włosi zatrudniają profesjonalnych zawodników Rugby i Fighterów MMA, w Polsce ma być podobnie.

-Uriz- Gra pochodzi od starożytnej rozgrywki z Florencji "Calcio Storico", jest to protoplasta współczesnej piłki nożnej, dlatego właśnie federacja nazywa się FightFootballLeague.

Zainteresowanych proszę o śledzenie tego tematu. Będę tu umieszczał wszystkie informacje o ile będą zainteresowani.

Pozdrawiam!

W razie pytań proszę pisać.
Zgłoś
Avatar
m................u 2010-09-21, 0:41
Goal 3, ahh stare dobre czasy dzieciństwa..
Zgłoś
Avatar
user4 2010-09-21, 1:50
Cytat:

-Hemik- Pudziana nie będzie, natomiast byc może zobaczycie inną gwiazdę polskiego MMA.



Czemu mam wrażenie ze będzie to Najman? Tylko kurwa to nie jest gwiazda
Zgłoś
Avatar
FightFootballLeague 2010-09-22, 19:22
Na pewno nie będzie to Najman.
Prowadzimy rozmowy z gwiazdą znacznie większego formatu jeśli chodzi o umiejętności.
Zgłoś
Avatar
MMAciej 2010-09-29, 21:57
bardzo fajny sport, niestety bardzo kontuzyjny. moi koledzy z klubu w to grają i mówią ,że to jest mega zajawka. może też spr.

PS: wiem co to za gwiazda MMA ma byc, ale nie będzie brała udziału z tego co wiem, a będzie zajmowała się promocją tego sportu. "Da-da-da-da-da, eto Kavkaz" (mam racje?)
Zgłoś
Avatar
FightFootballLeague 2010-10-19, 9:52
Racja Będzie to ta osoba I faktycznie narazie nie bedzie grała, ponieważ ciężko go przekonać do udziału w czymś o czym jeszcze mało wiadomo

Ale wszystko sie wyjaśni już za 2 miesiące.

Pozdrawiam!
Zgłoś