18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (2) Soft (5) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 2:25
Film nie dla wszystkich...
k................l • 2012-01-30, 21:55
Czas otworzyć oczy:



Oczywiście mam też coś dla napinaczy co za chwilę będą szczekać w komentarzach, jak to oni bardzo nie lubią takich filmów na sadisticu i kim to ja nie jestem. To film dla Was:

Zgłoś
Avatar
Kamm 2012-01-31, 1:05
modzgi napisał/a:

Odpowiedzcie mi sadyści:
Czy prawo które jest ustanowione przez bandytę, decydenta to ciągle jest prawo??



Skoro ktoś stworzył prawo, które jest przestrzegane. To tak. To jest prawo, np. Hitler palił Żydów i wg. jego prawo to było legalne.
Zgłoś
Avatar
abaddon12 2012-01-31, 1:15
Radbruch, dziwko!
Zgłoś
Avatar
kinix21 2012-01-31, 2:51 1
Lero napisał/a:

R.I.P Sadistic.pl
Zajebany przez gimbusów takich jak powyżej.


Lero, jesteś niemiły
poza tym zawsze możesz opuścić tę stronę na rzecz bardziej elitarnych
Zgłoś
Avatar
stankry 2012-01-31, 6:58
konto gościa na yt nie działa. Za to działa ACTA
Zgłoś
Avatar
Shymeq 2012-01-31, 7:39 4
Kolejny film który daje do myślenia.
Zgłoś
Avatar
Giacore 2012-01-31, 8:09
trzeba by bylo ich wszystkich spalić i zniszczyć i od nowa zbudować ustroje na całym świecie i tak hmm co 5 lat
Zgłoś
Avatar
Mom and Death 2012-01-31, 8:53 1
Neo is back, lol.

Niestety, ale wrzucileś 2 suchary, które widziałem 5 lat temu jak nie wcześniej.

Dzieciak obejrzał zeigtest czy inny tendencyjny komercyjny chłam powstały tylko po to że by zbijać hajs na prostakach-tępakach i siać paranoję, i myśli że jest przebudzony a reszta to idioci itd itp. Naprawdę, daj sobie spokój bo pomyliłeś strony - przejdź się na prawda2.info - tam jest pełno tego typu nawiedzonych 'poszukiwaczy prawdy', z nimi znajdziesz wspólny język. Załóżcie jakiś ruch oporu , wyjdźcie na ulice i rozdawajcie ulotki. To już moja ostatnia wypowiedź na ten temat bo widzę że zwyczajnie nie dociera do Ciebie prosta informacja. Wrzucaj sobie co chcesz i pisz co chcesz tylko że, tak jak już mówiłem, to to wygoląda tak że Ty myślisz że z czymś walczysz a tak naprawdę swoimi myślami, urojeniami i wyobrażeniami to popierasz i tworzysz.
Zgłoś
Avatar
Templariusz Mariusz 2012-01-31, 8:56
Odtrutka na hejterstwo: skuteczna!
Zgłoś
Avatar
k................l 2012-01-31, 11:06
Mom and Death,

Znowu się powtarzasz więc ja nie będę się wysilał i powtórzę to co wcześniej pisałem:

Kolejny raz po napinałeś się w nacie i jesteś kozak. Dorosły 25 latek, który starszego od siebie nazywa dzieciakiem. I w dodatku będziesz mówił komu i gdzie powinien się wypowiadać. Jesteś jak mały piesek który zza płotu szczeka zły na cały świat. Bo jak nie umie rozmawiać, to pozostaje już tylko szczekać. No i internet +10 do odwagi. Pokazujesz tylko jak marną jesteś pipką. Do tego Twoja niepełnosprawność intelektualna (fizyczna na pewno też) każe Ci wyzywać innych którzy wierzą, że lepiej jest coś robić niż tylko usiąść na dupie mówiąc "tak ma być". A Ty... Żałosne nic, srające wokół siebie na wszystkich którzy myślą inaczej. W dodatku robisz to anonimowo. Świat jest właśnie taki zły nie przez dyktatorów tylko przez takich "mądrych" ludzi jak ty, którzy siedzą w zaciszu swojego domu i jego największym życiowym wyzwaniem jest nażreć się i wysrać. A jak ktoś myśli inaczej to jest pojeb, mongoł itd. Nie wiem jaki masz problem w życiu, że nie możesz pogodzić się ze światem jaki cie otacza i uważasz, że wojny są ok (tak wcześniej pisałeś)?

Proponuje odejść od sadistica i wrócić do oglądania TV. Tam jest poziom tobie dorównujący. "

Teraz dotrzymaj słowa i się nie udzielaj. Ja i tak już sobie uwłaczam pisząc do ciebie, ale taką mam naturę, że interesuje mnie dobro innych ludzi. Nawet takiego plebsu jak ty.
Zgłoś
Avatar
mecia 2012-01-31, 11:11
ja tez za arm zam zam dam piwo
Zgłoś
Avatar
s................i 2012-01-31, 11:16
dojebane.dalbym i sto piw gdyby sie dalo.
Zgłoś
Avatar
MCKosa 2012-01-31, 11:44
zna ktos nutke z 1 szego filmiku ?
Zgłoś
Avatar
k................l 2012-01-31, 11:49
Giacore napisał/a:

trzeba by bylo ich wszystkich spalić i zniszczyć i od nowa zbudować ustroje na całym świecie i tak hmm co 5 lat



No właśnie nie sądzę aby siłą można było coś osiągnąć. Chodzi raczej o zmianę w ludzkiej świadomości wszystkich ludzi. Nawet wojsko i policja, którzy pracują dla pieniędzy by utrzymać rodziny jak zobaczą, że wszyscy ludzi mają dość obecnego systemu pomogą w zmianie świata. To co piszę to nie jest jakaś chora wyobraźnia. My po prostu nie wiemy, że dzisiejsza technologia może zapewnić życie na wysokim poziomie dla wszystkich ludzi na ziemi. Policzcie ile pieniędzy wydawane jest obecnie na wojny na świecie, a to wystarczy do nakarmienia każdego na tej ziemi. To chore, że zmusza się nas do używania przestarzałych technologii opartych na ropie, która niebawem się skończy. I musimy wydawać ogromne pieniądze na paliwo.
To co piszę to nie jest utopia. Każdy zresztą ma swój rozum i może ocenić czy coś jest możliwe czy nie? Proponuje się zapoznać z naukową "wizją" tego jak może być. Sprawdźcie na tubie:

/watch?v=Ggm6XZlBGvk&feature=BFa&list=PL48FF890983D4C8F4&lf=results_main

i

/watch?v=dZY1UvJkA_M&feature=results_main&playnext=1&list=PLF0D2B20C172543F4

Pozdrawiam Wszystkich

MCKosa napisał/a:

zna ktos nutke z 1 szego filmiku ?



/watch?v=XwWJG76ML5M
Zgłoś
Avatar
ozo1982 2012-01-31, 17:33
kkkanibal napisał/a:

Mom and Death,

Znowu się powtarzasz więc ja nie będę się wysilał i powtórzę to co wcześniej pisałem:


Mom and Death napisał/a:

Neo is back, lol.

Niestety, ale wrzucileś 2 suchary, które widziałem ...



Zgłoś
Avatar
Meler 2012-01-31, 22:06
2 klip mnie zniszczył , szczena boli od śmiechu.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie