18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 8:13
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 4:35
Filmowo
czaku20 • 2013-12-07, 0:44
Incepcja
Podczas seansu Incepcji w kinie. Pierwsza scena - ledwo żywy Leo wyczołgiwuje się z wody na plaże - nagle krzyki z tyłu widowni - uratował się z Titanica! JebanY!

Harry Potter
Dementorzy jakoś nigdy nie chcieli się pożywić duszą Rona... ciekawe czemu

Przedwiośnie
podczas oglądania "Przedwiośnia" scena gdy Cezary Baryka żeni się z ledwo żywą babką (nie pamiętam która), ksiądz ogłasza ich mężem i żoną, w międzyczasie kobieta umiera. Baryka zalany łzami "co ja teraz zrobię?! "
Na to głos z sali "Pierdol póki ciepła!"

Ludzka Stonoga
Po tym jak doktorek stworzył stonogę mówie do brata - hej w zasadzie ta laska w środku to niezła dupa, figura fajna, tylko cycki małe... na to brat noo tylko twarz do dupy

Władca Pierścieni
Serie władcy pierścieni kręcono w Nowej Zelandii, bo w USA nie mieli dwóch wież (tak, a propos 11 września )

Predator 2
Kocham film Predator tak jak i sequel. Trójki tzn. Predators już nie tak bardzo. Ale skupmy się na dwójce - twórcy zrobili kawał. Cała ekipa postanowiła nakręcić alternatywne zakończenie - jak im wyszło? Sprawcie sami. Nie dziękujcie mi za zrujnowanie dzieciństwa
youtube.com/watch?v=pvaHZwC-qSc

Szybcy i wściekli
Czyż to nie ironia, że Paul Walker umarł w aucie? To tak samo jakby Samuela L. Jacksona ukąsiły Węże w samolocie.
Albo John McClane zginął od kuli (Dobra to było słabe - zginął w "Szóstym zmyśle" )

btw. Paul Walker żyje - widziano go jak popierdalał Multiplą po Sosnowcu

Jak macie jakieś inne filmowe to dajecie.
Zgłoś
Avatar
Avalanger 2013-12-07, 13:58
^ nie podoba się to nie chudź.

Wolę takie riposty niż szeleszczenie chrupkami czy siorbanie coli z prawie pustych kubków...
Kino = interakcja z pozostałymi na sali.

Oglądanie niektórych filmów w domu jest chujowe, no chyba że z kumplem przy piwku.
Zgłoś
Avatar
Bladess 2013-12-07, 14:18 1
za pałla łalkera w multipli zawsze piwko
Zgłoś
Avatar
D................o 2013-12-07, 22:53
To ja też dodam ciekawostkę. Harry Potter część 2, Harry i Ron mają kartkę wyrwaną z książki, na której opisany jest bazyliszek. W jednej scenie ta kartka jest pokazana. Oni zwrócili uwagę tylko na fragment mówiący o tym, że pająki uciekają przed bazyliszkiem, ale olali to co było napisane zaraz po tym, czyli to, że pianie koguta może go zabić. Oczywiście do komnaty poszli bez koguta bo to pewnie tylko taki wiejski zabobon
Zgłoś