18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (1) Soft (1) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 17:51
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 23:12
Avatar
vanditte 2012-09-16, 0:56
Do kurwy nędzy sadol to nie portal reklamowy ani gazetka z programem telewizyjnym, która nadaje się jedynie do wytarcia dupy. Co to kurwa robi na głównej? Film dobry, ale no kurwa... :/
Zgłoś
Avatar
Karlo10 2012-09-16, 1:52
Treść komentarza został ukryta - użytkownik otrzymał ostrzeżenie za ten wpis.
Avatar
baleksus 2012-09-16, 1:53 3
Karlo10 napisał/a:

@up

Wypierdalaj na harda prawdziwy sadysto z czterema tematami (w tym dwa na było.pl)



Czterema więcej niż Ty.
Zgłoś
Avatar
R................e 2012-09-16, 3:38
temat wałkowany wszędzie po 5 tyś razy.

ps chuj was obchodzi kto ma ile tematów. tu są komentarze.
Zgłoś
Avatar
Talth92 2012-09-16, 5:32
Mnie natomiast zastanawia takie utrudnianie sobie życia np. serial po angielsku Smallville, a po Polsku, zamiast nazwać go jak po angielsku to musieli zmienić i zrobili Tajemnice Smallville...
Zgłoś
Avatar
Skupek 2012-09-16, 9:31
Karlo10 napisał/a:

@up

Wypierdalaj na harda prawdziwy sadysto z czterema tematami (w tym dwa na było.pl)


A kim Ty kurwa jesteś na sadolu, że komuś każesz gdzieś iść? :DDDDDD Z tego co widzę, masz w chuj tematów i wszystkie ciekawe.
Zgłoś
Avatar
Crane94 2012-09-16, 9:45
Ale jak oni przetłumaczyli "Juice" na 'Miasto Aniołów 2" to ja nie wiem...
Zgłoś
Avatar
w................4 2012-09-16, 11:10
Śmiejcie się śmiejcie, ostatnio oglądałem z żoną ten film...
filmweb.pl/film/Wciąż+ją+kocham-2010-481963
Tłumaczenie lepsze niż cała akcja...
Zgłoś
Avatar
wudun 2012-09-16, 11:22 2
Talth92 napisał/a:

Mnie natomiast zastanawia takie utrudnianie sobie życia np. serial po angielsku Smallville, a po Polsku, zamiast nazwać go jak po angielsku to musieli zmienić i zrobili Tajemnice Smallville...



Gdzieś czytałem wywiad z kimś kto jest blisko tego tematu. Chodzi w tym o to że bezpośrednie tłumaczenie nie sprzedaje się w naszych warunkach. Nie każdy zna angielski więc mogą sobie pozwolić na przekręcanie. Ogólnie chodzi o to aby wyciągnąć jak najwięcej kasy;)

Co do obrażających TVN. O co wam chodzi? Czy to jakaś stacja misyjna że się tak czepiacie? W TVN w dupie mają jakie macie poglądy liczy się tylko zysk.
Teraz pytanie: Skoro nie oglądacie TVN-u skąd wiecie że leci tam tandeta? No chyba że po opublikowaniu postu na powtórkę geslerowej polecieliście;)
Zgłoś
Avatar
inf3kkted 2012-09-16, 12:06
@up prosta sprawa bo na obrażaniu rządu, tvnu czy kwejka sie piwa nabija:D
Zgłoś