18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (6) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: 52 minuty temu
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Dzisiaj 14:20
📌 Powodzie w Polsce - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 21:44
Avatar
P................C 2012-09-16, 1:10 1
konbie, miałem usunąć Twojego posta, ale zostawię, żeby inni mogli się pośmiać z ocenzurowanego guwna
Na przyszłość: sadistic.pl nie uznaje cenzury
Zgłoś
Avatar
j2m2 2012-09-16, 1:17
kazimar, obejrzyj teledys do kawałka deep purple- sweet child in time, tam jest prawdziwa muzyka
Zgłoś
Avatar
Magnic 2012-09-16, 2:28
Dobry perkusista to taki który zapierdalając po garach potrafi zrobić za cały zespół i jeszcze popisywać się trikami. Dobry gitarzysta to taki który zębami zagra szybciej i lepiej niż połowa przychlastów rękoma. Itp. Itd. Można wymieniać w nieskończoność. Był tu już taki temat z perkusistami którzy naprawdę dawali czadu.

A i dla gimnazjalistów nie obeznanych w temacie to "blowing a whistle" oznacza też bić na alarm ale tu ewidentnie chodzi o co innego (chyba nie muszę mówić o co, prawda? )
Zgłoś
Avatar
e................z 2012-09-16, 5:48
tata kupił elektrobugi i szpanuje;/ pozer
Zgłoś
Avatar
Cannibal 2012-09-16, 9:45
chujnia z grzybnią
Zgłoś
Avatar
Nikloon666 2012-09-16, 10:06
to jest perkusista , a ten cieć to może mu co najwyżej haty zamontować

Zgłoś
Avatar
o................k 2012-09-16, 10:12
patryk75 napisał/a:

Nic nadzwyczajnego, gra jest monotonna i powtarzana, za dużo chłopak chce pokazać co umie tymi przejściami które nie pasują za bardzo... Jest spięty przez co jego ruchy nie są płynne i ogólnie według mnie perkusja elektryczna zabija przyjemność z gry jak i dźwięk



Pierdolisz.... ! fajnie gra... a Ty grałeś albo zagrasz lepiej ?
Zgłoś
Avatar
Nikloon666 2012-09-16, 10:23 1
orellek napisał/a:



Pierdolisz.... ! fajnie gra... a Ty grałeś albo zagrasz lepiej ?



Jak każdy by to po miesiącu(Ci bardziej niekumaci po 1.5 miecha)
zagrał.
On same podstawy gra.
Zgłoś
Avatar
Nikczemny_Płód 2012-09-16, 10:38
Królowie perkusji są tyko jedni

Zgłoś
Avatar
robson101 2012-09-16, 11:46
elektryczna perkusja to nie perkusja
Zgłoś
Avatar
eyven 2012-09-16, 12:06
W odpowiedzi na tego marnego grajka z włoskami jak Dżastina.



2:15 niszczy temat :d
Zgłoś
Avatar
karygwronkkinog 2012-09-16, 12:08
hahahhahha:D no zajebisty jest chyba sluchu nie masz ziomulku
Zgłoś
Avatar
l_witek 2012-09-16, 12:22
patryk75 napisał/a:

Nic nadzwyczajnego, gra jest monotonna i powtarzana, za dużo chłopak chce pokazać co umie tymi przejściami które nie pasują za bardzo... Jest spięty przez co jego ruchy nie są płynne i ogólnie według mnie perkusja elektryczna zabija przyjemność z gry jak i dźwięk


No ale grzyffffka jest więc jest ok
Zgłoś
Avatar
arekwroclaw 2012-09-16, 12:49
patryk75 napisał/a:

Nic nadzwyczajnego, gra jest monotonna i powtarzana, za dużo chłopak chce pokazać co umie tymi przejściami które nie pasują za bardzo... Jest spięty przez co jego ruchy nie są płynne i ogólnie według mnie perkusja elektryczna zabija przyjemność z gry jak i dźwięk



Specjalisto spróbuj pograc na perkusji akustycznej w bloku, mieszkaniu lub nawet domku. Sam kupiłem perkusję elektryczną właśnie dlatego, żeby dać żyć sąsiadom... i jeżeli uważasz, że gra na perkusji elektrycznej różni się od gry na perkusji akustycznej to widać, że nigdy jej nie używałeś, ale oczywiście zdanie swoje musisz mieć.
Zgłoś
Avatar
kristal 2012-09-16, 13:03
Jeszcze wąsy i urodzny Hitler
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie