18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Główna Poczekalnia (5) Soft (4) Dodaj Obrazki Filmy Dowcipy Popularne Forum Szukaj Ranking
Zarejestruj się Zaloguj się
📌 Wojna na Ukrainie - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 22:48
📌 Konflikt izrealsko-arabski - ostatnia aktualizacja: Wczoraj 4:40
🔥 Śmierć na tankowcu - teraz popularne
Avatar
irish 2012-10-04, 12:31
robił to co lubił a teraz mówi że tym rzyga, pozera w chuj. udając że ma wyjebane nie bedzie miał wiecej fanow, a pewnie na tym mu zalezy, bo fani to kasa.
Zgłoś
Avatar
stiwen96 2012-10-04, 12:45
Fokus szanuję cie ale dlaczego kurwa klip z Dodą -,-
Zgłoś
Avatar
poll85 2012-10-04, 12:50 1
@up pewnie dobrze ciagnie

naprawde szkoda ze sie tak chlopaki sprzedali. nie reprezentuja juz nic z tego co ich wynioslo kiedys na wyzyny.
Zgłoś
Avatar
pitus222 2012-10-04, 13:03
Tyle ,że on zawsze taki był. Jego wywiady od 10 lat w 90 % wyglądaja podobnie.
Zgłoś
Avatar
KaOeNDeI 2012-10-04, 13:11
wychowałem się na jego muzyce ale nigdy nie byłem fanem samego fokusa. zachowuje się jak pierdolona megagwiazda, traktuje ludzi jakby byli klasą niższą niż wielki pan łaskawca fokus... tylko zapomniał chyba, że gdyby nie ludzie którzy kupują jego płyty, koszulki i inne pierdoły, to musiałby zapierdalać jak zwykły szary człowiek za 1500 miesięcznie
Zgłoś
Avatar
161ZT650 2012-10-04, 13:18 6
don't_stop_me_now napisał/a:

Dla jarających się głosem Fokusmoka polecam ten kawałek od trzeciej minuty:



Swoją drogą jestem lekko skołowany całym tym wywiadem. Widać, że tak totalnie nie chciał go udzielić. Po co to w ogóle zrobił? z sentymentu dla z***nego pudelka? czy tam plejady jeden h***



Rozjebałeś mnie. To jest kawałek wykonany w 100% przez OSTR-a. Nie jest to głos Fokusa tylko OSTR zmienia modulacje na DAB-a , później na Świntucha, Fisza a później właśnie na Fokusa.
Zgłoś
Avatar
pieto90 2012-10-04, 13:24 7
A jak waszym zdaniem ma się zachowywać typ, który od tylu lat nagrywa solo, nagrywa z Rahimem Pokahontaz, dogrywa się innym na kawałki, a dziennikarze pytają go tylko o Paktofonikę, która jest przeszłością i jej nie ma. Interesują się nim, tylko dlatego, bo akurat powstaje film, nagle każdy chce mieć z nim wywiad, bo jest na fali. Owszem, nie powinien tak się zachowywać, skoro zgadza się udzielić wywiad, ale ja też mu się nie dziwię, dlaczego tak dziennikarzy traktuje. Zresztą, kiedyś w jakimś wywiadzie sam powiedział, że jest zmęczony wiecznym pytaniem go o Paktofonikę, bo ile razy można odpowiadać na te same pytania.
Zgłoś
Avatar
Bugini 2012-10-04, 13:38 3
161ZT650 napisał/a:



Rozjebałeś mnie. To jest kawałek wykonany w 100% przez OSTR-a. Nie jest to głos Fokusa tylko OSTR zmienia modulacje na DAB-a , później na Świntucha, Fisza a później właśnie na Fokusa.



No i o to typowi chodziło a ty tu odkrywasz amerykę
Zgłoś
Avatar
Mar$ki 2012-10-04, 13:54 2
Nie wiem skad sie wam w tych łbach biora komenty ze Fokus jest cwaniakiem, nie slyszeliscie pierwszego pytania tej pseudo reporterki? Jak byscie sie czuli, jakby was tak zapytano o film przedstawiajacy najbardziej tragiczny okres z waszego życia? Ja bym sie mega wku**ił i wcale sie nie dziwie takiej jego reakcji a nie innej... A hejty ze nagral z doda? Jak wam sie nie podoba to nie sluchajcie, proste jak budowa cepa bojowego, on jest tu artysta, on robi co chce, prawda taka ze uslyszeliscie o Nim dopiero jak wszedl Jesteś Bogiem do kin, wiec darujcie sobie takie posty skoro ch*j* o Nim wiecie. Dziekuję dobranoc.
Zgłoś
Avatar
161ZT650 2012-10-04, 14:02
Bugini napisał/a:



No i o to typowi chodziło a ty tu odkrywasz amerykę



Jakby o to mu chodziło to by wrzucił kawałek wykonywany przez Fokusa a nie przez OSTR-a...

a nie pisałby że "Dla jarających się głosem Fokusmoka polecam ten kawałek od trzeciej minuty:"
Zgłoś
Avatar
xinoqe 2012-10-04, 14:09
Jakie pytania takie odpowiedzi.
Zgłoś
Avatar
KaOeNDeI 2012-10-04, 14:11
@ @
chłopie naprawdę jesteś taki tępy czy tylko udajesz?
Zgłoś
Avatar
don't_stop_me_now 2012-10-04, 14:23
@161ZT650

Buahahahaha! jak dobrze, że wyprowadziłeś mnie z błędu. Dziękuję.

Zgłoś
Avatar
TrooperBR 2012-10-04, 15:17
@161ZT650

no muszę przyznać, że czytanie ze zrozumieniem to Twoja mocna strona
Zgłoś
Avatar
Jaanek 2012-10-04, 15:25
Chłop jest ze Śląska więc nie dziwcie się jego zachowania.

A co do jego głosu to podobno na początku jak nagrywał i potem przesłuchał kawałek to nie chciał tego nigdzie wypuszczać, bo nie zdawał sobie sprawy, że ma taki niski głos.
Zgłoś
Przejdź to ostatniego posta w temacie